Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Škoda každého života, který si to svinstvo takhle brzy vezme...ostatnė hodnė z nás čeká bohužel něco podobného, proto pařte a radujte se ze života, dokud to jen jde.
  • Pro mě byl jednoznačně jednička, YouTube hvězdy mi neříkají prakticky nic až na něj. Každým coulem profík. Rest in peace
  • :(
  • Za mě nejlepší recenzent PC her na YT. Nedělal z toho show jako ostatní, neřval u toho, rozebíral i nastavení u her, brojil proto nekalím praktikám herních společností atd.

    Velká ztráta a snad je někde dál... V životě stihl hodně dobrého.
  • TB byl super. Jak tu někdo poznamenal, nebál se vtipné a krutopřísné objektivní kritiky, za kterou se ho mnohý zhrzený herní vývojář snažil zničit.
  • rest in rip v pokoji
  • Neskutečná škoda :( Myslím, že byste teď mohli zveřejnit ten rozhovor, co s ním kdysi byl v Levelu, jako vzpomínku...
  • Khanemis
    Rakovina je neskutečné svinstvo...jen bere a nic nevrátí zpátky. Jako vždy škoda mladého života, zvláště, když šlo o někoho kreativního, který po svém naopak světu něco dával (bez ohledu na to, zda s ním musel nutně každý souhlasit).
    Na odlehčení dodám, že odejít v kristových letech je stylové. Třeba se ještě dočká za pár dní vzkříšení. Úplně bych na to nesázel, ale už se staly i divnější věci, třeba když ve 12. století pršeli v Burgundsku sledi.
  • Podobne YT kanaly vubec nesleduju, ale tento byl jeden z tech, co se nebali rict pravdu tak jak to je? (Narozdil od spousty jinych pisalku). Skoda ho..
  • Krescz
    r. i. p.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit