Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřimnou soustrast
  • Mopped
    Tys to tady všechno začal. Děkujeme.
    Měj se tam pěkně, nikdy nezapomeneme.
  • MidnighT91
    O tom člověku jsem nikdy neslyšel ale vzdávám mu svůj hold, requiescat in pace...
  • pamatuju si prvni tabulky hodnoceni. Pamatuju si uplne zive obrazky nad tabulkami. Zarici excalibur byl proporci k tomu cist ten clanek. Zlomenej destnik byl reakci na hru,ktera nemela sanci - RECENZENT ji tehdy nestrhal,jen ji oznacil za neodpovidajici a presto psal genialne. Vlastne v dobach EOB DM LoL a jinych pecek typu Alone,Elvira,Cadaver nebylo zbytí.

    Ladro - doufam,ze pujdu hodne brzo,abych si s tebou mohl pokecat. Ty to ted uz vidis - a nedivis se,ze se mi z toho chce blejt.
  • melny
    Ten naskenovaný rozhovor je boží :)
  • Paul_cz
    Ten oskenovanej rozhovor je geniální *1*

    R.I.P
  • No jo, tak se tam nahore mej hezky, doufam ze tam jsou jen same bozi hry, a diky.
  • Jedinej časopis který u mne stál za to, nezapomenu na poradnu kde mi pomohli s Maniacem Mansenem. R.I.P. v každém případě. Ještě pořád mám ve skříni hezkou řádku čísel Excaliburu a listuju v nich snad každý měsíc z nostalgie. *9*
  • anonymniemail
    Sympatak a pohodak- Asi mel rad pivko, zelicko :-) Poslech jsem si rozhovor a moc se mi libil. Mel nadhled a evidentne se snazil do nikoho nekopat a brat asi i zivot s nadhledem. Cau chlape.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit