Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    herni "masina" amd a6 2,7ghz + 550ti. to nieje masina. to je herne superdelo
    • Spades
      osobne nechapu ktereho dementa napadlo narvat do jednoho PC AMD a nVidie, ale co nadelas...
      • Koukam, tady se zase seslo HW expertu :D
        • Spades
          nepotrebujes experta... kazdej ti rekne, ze k nVidii jedine intel... pracuji spolu o dost lip, a navic inteal a nvidie powah...

          550 je low end, protoze 560 je normalni verze. vsechny ostatni jsou odvozeny od teto, tzn 520 530 540 a 550 jsou orezane 560ky (mene tranzistoru) 570 580 a 590 jsou potom vylepsene 560ky... technologicky jsou stejne, ale kazda je jinak rychla
          • Ty už buď radši ticho *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • No jasne, a AMD grafiky jsou s AMD procesorama vykonejsi, protoze maj stejny nazev ze..
            „kombinace intel + nVidia vytahnes vzdycky vic jak z jakekoliv jine kombinace ve stejne kategorii...“ To je taky peknej nesmysl, tohle plati mozna u sestav kde se nehledi tolik na cenu. Je pravda, ze v dnesni dobe je na herni pocitac lepsi intel. Ty novy Bulldozery jsou co se tyce her prusvih a tady vede jednoznacne Intel s SB/E, IB. Ale u grafik to tak jednoznacny neni a v nekterych kategoriich se porad vyplati AMD diky pomeru vykonu/cena.
          • Mechwarrior_bw
            sry ale to je nezmysel :) ... kombinácia nvidia+intel je väčšinou lepšia iba preto že intelácke procáky sú jednoducho rýchlejšie a nie preto, že by boli na ne karty od NV nejak špeciálne optimalizované :)
            • amd +cena, -spotreba, pomer vykon spotreba intel vitezi
            • Spades
              To sem taky nerekl, ale s kombinace intel + nVidia vytahnes vzdycky vic jak z jakekoliv jine kombinace ve stejne kategorii...
      • ten procesor je slabej na takovou silnou grafiku
        • 550 je kancelarska grafika.
          Napis Sanxovy.
          550-ku pouzina jeho flandra na varenie polskych kolačov *2*
        • Joha
          Ja AMD nemám moc v láske ale 550 a silná grafika? *1* 550 je stále low-end
          • ja si to splet s 560 tu mam ja, jasne 550 je sh*t
  • Profik? To je novy termin pre negramotne usoplene americke deti s nadvahou?
    No co uz,krajina neobmedzenych moznosti vsakze... asi ich tam pridem omocit a aj daky ten suprise cumshot
    • Veskoslav
      Máš trochu divné představy o "profi" hráčích. Znám spousty i holky a ta kdyby kolem tebe prošla na koupáku, tak tečeš....A navíc by ti nakopala p*del v CS:)
      • ;) můžeme to zkusit , kdo si o koho opře staré kolo .....
  • Mother_of_god
    Kto vymýšľa tie názvy ? HAL3000 ? :D 120000 nebude ? :D
    btw k tej súťaži. Aspoň deti nebudú robiť bordel na ulici a ihriskách. :)
    • Neviděl jsi film Vesmírná odyssea?
  • On sa hrá progaming aj v COD? *1* A v čom ešte? V Super Mario Bros?
    • jindra.veliky
      de**le, do ctyrky to byla normalni programingova hra...je videt ze nekteri retardi si pod napisem CoD predstavi max. tak posledni 3 dily
      • Spades
        programing... to jako byla soutez v scriptovani CoD ? :D
      • No on bol COD v MP vždy taká homosexuálna verzia Counter Strike *2*
        • GuruSerpent
          Podle mě seš zbytečně drsnej a seš jeden z těch, co maj kecy na COD jenom proto, že to je moderní...
        • Veskoslav
          Cod II sotva.
          • O nejakom progamingu sa do hovorit akukrat v prvom CoD...Potom sa to akurat orezavalo a stavalo viac no brain...
            • Boze, chlapce, keby si hraval progamingova CoD I a II ako tu tvrdis, tak by si vedel, ze CoD 1 a 2 na tom rovnako nebolo...vo 2 je podstatna zmena a to autoheal, co meni celu gameplay smerom no brain rambo style, ved co ked ma protivnik postreli, vyhealuje ma to :-) Dalej zmeny okolo granotov, indikator granatu ci zmeny okolo noza, ktory sa posunul tiez k no skill smeru )) +- rovnako...JJ, daj do Cska autoheal, indikator granatov, 1 kill hit s nozom trapnym za kazdej situacie a tiez to bude na rovnako ??? Nerozpravaj o niecom, o com nemas ani ponatia z hladiska dopadov na gameplay..
            • Veskoslav
              Jednička a dvojka jsou na tom +-stejně, pak se přiznám, že jsem hrál MP až v MW a pak už to šlo zcela mimo mě.
  • Veskoslav
    Sice jsem kdysi dávno hrál CoD 2 na slušné úrovni a docela si tím i "vydělával", ale myslím, že jsem už na úrovni průměrných hráčů a proti skutečně dobrým hráčům člověk nemá sebemenší šanci. Nejvíce to jde vidět u her typu CS:)
  • Škoda že hlavní cena neni HAL 9000.
    • Myslíš toho z Nanoalba od Tata Bojs? *3*
      • Ne já myslim toho z filmu.
        • PreidaQ
          Nemůžu si nerýpnout v tom, že ten film je až podle knihy... *7*
          • To ano ale řekl bych že známější je film než kniha.
            • PreidaQ
              S tím souhlasím. Jen jsem měl potřebu zmínit, že je to i kniha.
    • Lawliet
      IQ devíti tisíc učitelů tělocviku
      • Co ze to?
        • Spades
          cerveny trpaslik
      • Nebo případně 18000 hlídačů na parkovištích. *1*
        • Nebo 1000000000000000000000000 trollu
  • spíš by mě zajímalo co za "profíka" do té soutěže uvrtali. Podle toho, že to je starší díl bych řekl některýho bejvalýho e-subáka, kterej když bude chtít, tak ho za ty 4 minuty ani neuvidíte, natož abyste ho zabili *1* . Každopádně sranda soutěž, kdybych nedělal zkoušky tak se du aspoň podívat.
    • Spades
      Tak CoD4 je prakticky jedinej CoD na eSports, takže tam může být jakýkoliv aktivní český hráč
    • PreidaQ
      Já bych také přesně čekal, že do toho nasadí bejvalýho esesáka.
  • R.a.z.i.e.l
    Páni... Co ten profík umí? Zmáčknout tlačítko "uhnout kulce"? *1*
    • Drak_1
      A možná umí hejbat kulkama *1* *1* *1*
    • ty si myslíš, že máš skill jako on? Zná prostředí, herní mechanismy...zatim co ty budeš hrát lidsky, on bude strojově.
      • R.a.z.i.e.l
        "...zatim co ty budeš hrát lidsky, on bude strojově."

        Na světě není lepšího stoje nežli člověka. *4*
        P.S. A věř, že já rozhodně hrát nebudu *2* , stejně nijak zvlášť nestojím o PC ve kterém je Nvidia. (ani jedna dobrá zkušenost s touhle značkou)
      • Promiň, ale tejtomu se člověk musí smát.

        Možná to je ovlivněný tím, že jsem všechny gaming Call of Duty hrál na nějaký úrovni. Ale i kdyby proti tobě dali nějakýho japonce co u toho sedí 20hodin denně, tak ho zabiješ alespoň 10 z 50ti, jsou to jen lidi a obzvlášť v CoD4 ti to padne i kdybys nechtěl. Musel bys být strašně špatnej hráč FPS her jako celku, abys neměl žádnou šanci
        • Call of Duty šel mimo mě, soudim z toho, co jsem viděl u Counter Striku
        • Zrovna u CoD vůbec..různý ty..nozoomy a podobný sračky...raději hraju The Sims nebo na konzolích, páč tyhle "pro" hry pro mě nejsou moc zábava kvůli tomu. *9*
    • Shaker
      myslim, ze si prave vyhral :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit