Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aleš získal +10 k odolnosti... 😎

    • a -10 k inteligenci

      • ales.smutny

        Always fair exchange!

        • Stephano

          Tomu se říká jít s kuží, vlastně s rozumem na trh. :D A já to klidně napíšu znovu. Michal Žebrowski je oficiálně bůh a původní seriál by měl dostat dodatečně v konfrontaci s tímto Zlatý Glóbus.

          Bude tento kulervoucí nový "Zaklínač" seriál na ČSFD v černém hávu, nebo si ubrání modrý šat? Uvidíme za rok. :) Stejně si myslím, že tam tajně angažovali drahého Uweho, protože jinak to snad není možné.

        • RezavejTank

          Jen jestli to nebylo vykoupeno i krví panen.

      • 😂

  • Inquisitor

    Děkuji ti Aleši za tvojí oběť. Sám bych se neodvážil ani pomyslet. Alespoň jsem se pobavil u recenze:)

    • ales.smutny

      Napsal bych něco jako "my pleasure", ale nebyla to pleasure :) Ale jako, aspoň k něčemu to bylo :)

  • Gulivera84

    Me se libi, ten zacatek, s jakou vervou zacne Marigold zapisovat to vypraveni..., to smaly sme se jeste 5 minut, no  a pak nas smich presel 😂



  • Já jsem zmaten. Jak ti samí lidé, co hodnotí kladně ten s..... seriál, dští síru na Pokrevní pouto. Vždyť je to jedno a to samé, stejný styl, stejní tvůrci, stejná kvalita. Jsou místní recenzenti schizofrení? 

    • ales.smutny

      No tvůrci to nejsou stejní. U hlavního seriálu stála hlavně Lauren Schmidt, zatímco tady měl hlavní tvůrčí slovo de Barra, který pro "hlavního" Zaklínače dělal scénář jen dvou epizod a předtím jednu epizodu Iron Fista a jde o de facto jeho první velký projekt. Podobné je to u obou režisérek, O'Gorman režírovala dvě epizody s Cavillem, Jewson je absurdně nezkušená a má za sebou předtím jen tři mizerné nízkorozpočtové filmy.

      Ale pokud někdo nevidí kvalitativní rozdíl výpravy, scénáře a režie mezi oběma seriály a jen se chytá lore...

  • red.eagle.792197

    Škoda že to nerecenzoval Václav, hodnotenie seriálu by bolo minimalne 9/10

  • Já se přiznám, že jsme si to doma pustili, a nevydrželi jsme se na to snad dívat ani 10 minut. Respekt autorovi,

  • tuco

    Elfové z celého světa!

    zda se, ze to svet prezil :)

  • KrPa

    a za tohle hodnoceni jsem dostal min rok banan 😂

    • Derp_1337

      Jo, tak myslím si, že všichni tušili, že to bude odpad. Ale ono to asi úplně nechtělo dštít síru ještě dřív než seriál vyšel a obavy se potvrdily 😂

      • KrPa

        jaky je rozdil mezi zli a pravdou? dle games 4 mesice 😂

  • Tady se člověk musí odprosit všeho co zná z knížek a her. Pak si to i " užije". 

    Jako Zaklínač špatný, ale jako fantasy to ještě ujde. Nesmí u toho člověk přemýšlet no. 

    Upřímně se na to koukalo lépe jak na Prsteny moci. Ty jsem vyloženě trpěl. 

    • pepe_je_obsazeno

      Právě díky takovému názoru jsem se na to s velkou mírou sebezapření dodíval až do konce. Ne, opravdu to není ani zdaleka dobré fantazy.. je to hrozně hloupé, laciné a řekl bych až urážející. Netlix si asi myslí, že jeho zákazníci jsou schopni koukat na cokoli, hlavně že na něco koukají.. tak to přišlo alespoň mně. Ještě tomu nasadil korunu dabing, to byla další moje velká chyba...

      • Neříkám. Je to možné. Dělal jsem u toho pracovní věci a tím pádem to bylo jen jako podkres. Možná proto.

        Jinak taky mi to přijde, že to sekají jak Baťa cvičky a tím pádem trpí kvalita. Nepamatuji si, že bych v poslední době viděl kvalitní seriál. 

        Možná tak Wednesday. 

        • KrPa

          nesmis se divat na netflix a amazon a disney, ty produkuji ty nejvetsi prujmy, HBO a apple je na tom lepe

          za sebe doporucuji Arcane, Disenchantment, Expanse, His Dark Materials, The Last Kingdom, See, Westworld 

          • MartinStary

            Vtipné : "nesmis se divat na netflix a amazon a disney..."  "...za sebe doporucuji Arcane, Disenchantment, Expanse, His Dark Materials, The Last Kingdom, See, Westworld..."  Jak paradox cestování časem s provedením vraždy dědy před početím tvé matky. (Arcane, Disenchantment,The Last Kingdom - Netflix ; Expanse - Amazon )

            • KrPa

              expanse proslo vice studii

              arcane reziroval riot a animace francouzi, netflix je vyhradne jen distributor

              a ano, opreavdu ted tu ted neni zadna spolecnost, co produkuje jen dobre nebo vyborne serialy

              syfy je skoda, ze se ted moc nechyta

              • MartinStary

                Reakce na příspěvek:

                "...a ano, opreavdu ted tu ted neni zadna spolecnost, co produkuje jen dobre nebo vyborne serialy..." Fair Enough  Ale zbytek zmínek nikde jinde asi neuvidíš než tebou odmítaných distribucích (?) a třeba za zmínku stojí Banda, Na seznamu smrti, Andor, TULSA KING, Angličanka, Reacher ...  (Jo mnoho z nich jsou velmi dobré seriály a na Amazon Prime, a vedle HBO to je služba, která asi stojí zato platit kvůli kvalitním seriálům, když je to to co tě táhne i proto že jejich příliv peněz je možná i jeden z nejvetších a díky tomu mají v produkci určitý prostor pro experimenty jaké míval Netflix jako určitá forma monopolu v tomto odvětví. /+ dost kvalitními seriály si začali plnit knihovnu nákupem práv do knihovny Amazon Prime/)

  • yeniczek

    Na serial s hlavnim tupym elfem a sadistickou trpaslici, ktera po zdech maluje krvi z rozlousklych lebek, bych se klidne podival. Uplne nevyuzitej potencial. Serial bida a ta scena s Marigoldem z bitvy bohuzel nejzajimavejsi a vizualne nejnapaditejsi. A natocena za den. To napovida. Plus teda dron zabery na vesnicku u more. Jinak jsem smysl nepochopil, vzdyt to o nicem nebylo :( U oznameni jsem se tesil na konjunkci sfer a nebo puvod zaklinacu a ani o jednom to rozhodne nebylo.

    • O konjunkci to bylo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit