Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • MartinStary

  Nedal jsem víc než první díl asi i proto že mně znavily už trailery a po prvním dílu jsem se rozhod nepokračovat i po načtení recenzí a reakcí. Ale popravdě mám závěr i tak a to že story telling je jak příprava pro každotýdenní seanci DND a kostýmy jak od průměrných Larperů co týdně nemají víc jak 2h na tvorbu. (A to mám vůči oboum skupinám silný pocit že se dopouštím vážných křivd tím že jen s tímto srovnávám.)

 • RezavejTank

  Já opravdu nechápu proč tím plítvají tolika zdroji...

 • Aleš získal +10 k odolnosti... 😎

  • a -10 k inteligenci

   • ales.smutny

    Always fair exchange!

    • Stephano

     Tomu se říká jít s kuží, vlastně s rozumem na trh. :D A já to klidně napíšu znovu. Michal Žebrowski je oficiálně bůh a původní seriál by měl dostat dodatečně v konfrontaci s tímto Zlatý Glóbus.

     Bude tento kulervoucí nový "Zaklínač" seriál na ČSFD v černém hávu, nebo si ubrání modrý šat? Uvidíme za rok. :) Stejně si myslím, že tam tajně angažovali drahého Uweho, protože jinak to snad není možné.

    • RezavejTank

     Jen jestli to nebylo vykoupeno i krví panen.

   • 😂

 • Já jsem zmaten. Jak ti samí lidé, co hodnotí kladně ten s..... seriál, dští síru na Pokrevní pouto. Vždyť je to jedno a to samé, stejný styl, stejní tvůrci, stejná kvalita. Jsou místní recenzenti schizofrení? 

  • ales.smutny

   No tvůrci to nejsou stejní. U hlavního seriálu stála hlavně Lauren Schmidt, zatímco tady měl hlavní tvůrčí slovo de Barra, který pro "hlavního" Zaklínače dělal scénář jen dvou epizod a předtím jednu epizodu Iron Fista a jde o de facto jeho první velký projekt. Podobné je to u obou režisérek, O'Gorman režírovala dvě epizody s Cavillem, Jewson je absurdně nezkušená a má za sebou předtím jen tři mizerné nízkorozpočtové filmy.

   Ale pokud někdo nevidí kvalitativní rozdíl výpravy, scénáře a režie mezi oběma seriály a jen se chytá lore...

 • celoush

  V kontrastu s Willowem, u kterého si tu fantasy hraničící s parodií už užívám, jsem tohle rutině odsledoval. Nějak mne to nenadchlo, ani neurazilo. Nicméně jsem to aspoň dokoukal, což považuji za úspěch, který částečně můžu přisuzovat značce Zaklínače a částečně i tomu, že to má naštěstí jen čtyři díly. 

 • Inquisitor

  Děkuji ti Aleši za tvojí oběť. Sám bych se neodvážil ani pomyslet. Alespoň jsem se pobavil u recenze:)

  • ales.smutny

   Napsal bych něco jako "my pleasure", ale nebyla to pleasure :) Ale jako, aspoň k něčemu to bylo :)

 • red.eagle.792197

  Škoda že to nerecenzoval Václav, hodnotenie seriálu by bolo minimalne 9/10

 • Gulivera84

  Me se libi, ten zacatek, s jakou vervou zacne Marigold zapisovat to vypraveni..., to smaly sme se jeste 5 minut, no  a pak nas smich presel 😂 • yeniczek

  Na serial s hlavnim tupym elfem a sadistickou trpaslici, ktera po zdech maluje krvi z rozlousklych lebek, bych se klidne podival. Uplne nevyuzitej potencial. Serial bida a ta scena s Marigoldem z bitvy bohuzel nejzajimavejsi a vizualne nejnapaditejsi. A natocena za den. To napovida. Plus teda dron zabery na vesnicku u more. Jinak jsem smysl nepochopil, vzdyt to o nicem nebylo :( U oznameni jsem se tesil na konjunkci sfer a nebo puvod zaklinacu a ani o jednom to rozhodne nebylo.

 • Tady se člověk musí odprosit všeho co zná z knížek a her. Pak si to i " užije". 

  Jako Zaklínač špatný, ale jako fantasy to ještě ujde. Nesmí u toho člověk přemýšlet no. 

  Upřímně se na to koukalo lépe jak na Prsteny moci. Ty jsem vyloženě trpěl. 

  • pepe_je_obsazeno

   Právě díky takovému názoru jsem se na to s velkou mírou sebezapření dodíval až do konce. Ne, opravdu to není ani zdaleka dobré fantazy.. je to hrozně hloupé, laciné a řekl bych až urážející. Netlix si asi myslí, že jeho zákazníci jsou schopni koukat na cokoli, hlavně že na něco koukají.. tak to přišlo alespoň mně. Ještě tomu nasadil korunu dabing, to byla další moje velká chyba...

   • Neříkám. Je to možné. Dělal jsem u toho pracovní věci a tím pádem to bylo jen jako podkres. Možná proto.

    Jinak taky mi to přijde, že to sekají jak Baťa cvičky a tím pádem trpí kvalita. Nepamatuji si, že bych v poslední době viděl kvalitní seriál. 

    Možná tak Wednesday. 

    • KrPa

     nesmis se divat na netflix a amazon a disney, ty produkuji ty nejvetsi prujmy, HBO a apple je na tom lepe

     za sebe doporucuji Arcane, Disenchantment, Expanse, His Dark Materials, The Last Kingdom, See, Westworld 

     • MartinStary

      Vtipné : "nesmis se divat na netflix a amazon a disney..."  "...za sebe doporucuji Arcane, Disenchantment, Expanse, His Dark Materials, The Last Kingdom, See, Westworld..."  Jak paradox cestování časem s provedením vraždy dědy před početím tvé matky. (Arcane, Disenchantment,The Last Kingdom - Netflix ; Expanse - Amazon )

      • KrPa

       expanse proslo vice studii

       arcane reziroval riot a animace francouzi, netflix je vyhradne jen distributor

       a ano, opreavdu ted tu ted neni zadna spolecnost, co produkuje jen dobre nebo vyborne serialy

       syfy je skoda, ze se ted moc nechyta

       • MartinStary

        Reakce na příspěvek:

        "...a ano, opreavdu ted tu ted neni zadna spolecnost, co produkuje jen dobre nebo vyborne serialy..." Fair Enough  Ale zbytek zmínek nikde jinde asi neuvidíš než tebou odmítaných distribucích (?) a třeba za zmínku stojí Banda, Na seznamu smrti, Andor, TULSA KING, Angličanka, Reacher ...  (Jo mnoho z nich jsou velmi dobré seriály a na Amazon Prime, a vedle HBO to je služba, která asi stojí zato platit kvůli kvalitním seriálům, když je to to co tě táhne i proto že jejich příliv peněz je možná i jeden z nejvetších a díky tomu mají v produkci určitý prostor pro experimenty jaké míval Netflix jako určitá forma monopolu v tomto odvětví. /+ dost kvalitními seriály si začali plnit knihovnu nákupem práv do knihovny Amazon Prime/)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit