Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Víc jak rok stará hra.
  • Spiker01
    Jsem si to chtěl nedávno koupit a čumim, že Rage není na steamu. Nevíte jestli tam dřív byl?
  • Jack1947
    Ufff, takze ted si to opet instnout a tesit se na ten DLc.
  • smejki
    u pořádných karet je bottleneckem hlavně harddisk. Ideální je mít hru na SSD.
  • Co máte všichni proti týdle hře? Hrál jsem ji na PS3, kde běžela bez problému v 60FPS a téměř bez bugů. A pokud jde o samotný obsah mohu říct že jsem se opravdu bavil, i když jaká byla PC verze jsem radši nezjišťoval.
  • A ani samotny Rage nevidim na Greenmangaming, ze by som to cez nich ojebabral :(
  • Spades
    Hra se dělala dlouho ne kvůli kontentu, ale kvůli enginu, kterej se dodělával za chodu, a kdo říká, že na DLC dělali celou tu dobu?
  • No ale u nás to bude nedostupné, že? Toho se obávám. Je to škoda.
  • smejki
    Je to paradox. Carmack navrhnul idTech5 tak, aby byla tvorba contentu co nejefektivnější, tedy aby umělci nemuseli neustále narážet na technologii a mohli jen tvořit. Výsledek? Rage vypadá úchvatně, ale samotná hra se dělala děsně dlouho a DLC vychází až více než roce.

    Jinak mi to zní moc pěkně. Až zas vyjedu do civilizace, digitálně koupím... když budou dobré ohlasy.
  • jak pozde? .. no kdyby to nebyl Rage tak bych rekl, ze tak akorat.. porad lepsi nez 0days DLC... pockat.. to Rage mel vlastne taky :))
  • Jakýsi patch to z větší části vyřešil celkem dávno. Ještě se teda musí cosi nastavit v options.
  • YESSSSS, 3x hurá. A teď mazejte dělat na dvojce :)
  • Už to vidím... "Not available in your country" ako DLC pre Skyrim a Dishonored
  • Tak to je pro mě super zpráva. Těšim se, protože RAGE me fakt chytil.
  • pockat, na TO jeste neco vychází ?
  • v akom stave je technicka zlozka hry? mam gpu amd, uz je 100% poriesene doskakovanie textur?
  • BoB.2
    Trochu pozdě ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit