Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Ne každého bere lore WoW či LOTRO. Navíc, příběh a questy jsou oproti jiným MMO v TORu na vyšší úrovni, což je pro typického MMO hráče sice prvek podružný, ale někoho (třeba mě) to zase bere.

    Trh rozhodne. Jestli SWTOR přežije, očividně zaplnil prázdnou díru v herním světě...
  • Divotvurce
    Mohli s tím počkat aspoň do konce června a ne to dát zadara zrovna teď, když jsou zkoušky.
  • Ty si radši místo neustálého sezení u compu zopakuj shodu podmětu s přísudkem..:/
  • Tahle hra není špatná, to né. Ale proč bych proboha měl poněkolikáté hrát to samé v bledě modrém? Ty rozdíly oproti ostatním MMO typu WoW jsou natolik malé, že mě příliš neláká za to platit...
  • Ringwraith
    Přes 20GB.
  • Miserius
    Low rozliseni .... *7*
  • Nevíte někdo jak velký je ten instalační soubor,resp.kolik místa na disku mi to zabere?
  • kidnap
    V podobných případech můžeš využít mmoboost a jemu podobný služby, kdy ti dojde serial z game card za chvíli.
  • Od preorderu nehraju pomalu nic jiného. Prostě Kotor online, má své mouchy, ale do budoucna jistota, že se tam něco bude dít. Je to hra pro altoholica. *3*
  • jo az na par vyjimek jo. princip mmo je o houne. hra nema konec, o nic v ni nejde, akorat klackem stouras do stromu apod (tera). nuda o nicem. ale bez si hrat ten neprehlednej maglajz 60 postav v jednom screenu GW2, kde neni poznat ci je ruka a ci noha a co se vlastne na obrazu deje.
  • Oni nic nevyzkouší, jen blbě kecaj.
  • lognul sem se pres tu vasi stranku a prisel o acc :D dik aspon ze zmena hesla pomohla :D
  • Shaker
    cela tahle jejich politika ohledne kreditky je debilni... neplatici to tak delat nemusi, protoze ne kazdej ma kreditni kartu, kterou se to da platit, ja si ji treba zarizoval hlavne kuli tomu, predtim sem zadny MMO neplatil a na to asi v EA spolehaji.
  • ne, ale díky *1*
  • Uplne sam sebe vidim, jak mi poprve vyskocila hlaska ( na tech jejich strankach swtor.com): Zadejte prosim jinou kreditni kartu. A nic vic. Tak jsem si rekl, blbe jsem zadal udaje :). .. ale ne dodneska mi to tu kartu proste nevezme ... Kdyz jsem ted nedavno v bance byl a na to se zeptal, rikali ze to muze byt nejake regionalni omezeni (je fakt, ze bydlim v trochu exotictejsi zemi:)) nebo neco takoveho.. no samozrejme jsem to resil objednanim predplatitelske karty na amazonu ale dosla kvuli vanocum s 14 dennim zpozdenim.. takze ano 14 dni v haji:).. ale to je moje blbost uznavam.. proste jsem na neco spolehal (kreditku ktreou platim jiny onlinovky) atak podobne.. ale proc neplatici tyhle problemy mit nemusi? to me trochu vytaci...co bych behem tech vanoc dal aspon za15 lvl. nehlede na to ze mi guilda kompletne utekla s lvlem,..
  • Ringwraith
    V tom případě je přece dobře, že jim Bioware dává šanci si hru vyzkoušet.

    Jinak asi nejlepší a nejlépe napsané "kecy" tu má "dave" a ten píše, že dal dva litry za sběratelku, takže bych neřekl, že hru nehrál a jen si myslí, jak je cool.
  • Ringwraith
    Zdá se mi to, nebo naprosto automaticky hatuješ každé MMO?
  • miker17
    Zase plno keců od blbců co hru nehráli a myslí si jak jsou cool......btw ten obrázek na low rozlišení není moc povedený....
  • Lawliet
    zas tak zlý to určitě není a i pro jednoho mě to bavilo .. ;)
  • +1 shiit vsech shiitu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit