Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako snad jediný český moder na tuhle hru můžu říct, že Bannerlords vyjde příští rok, jinak stahujte mé mody 1468 AD Middle Europe a brzy i můju warband Port 1257 AD Middle Europe... Regnum Bohemiae rulezzzzz
  • Magister_Peditum
    Zrovna předevčírem jsem znovu naistaloval Warband i s AD 1257 modem.
  • KIMCID
    dobrá zpráva dne.jen tak dál
  • A MaB v akci na http://www.indiegala.com/weekly
  • MaB je přesně ukázkou toho, že hráči stále chtějí něco nového a že není potřeba pořád jen kopírovat zažité koncepty, aby přišel úspěch. Si představte, jaký by byl svět, kdyby takové hry byly mainstreamem! Originální, docela obtížné se slušnou porcí herní zábavy na mnoho hodin. Bohužel kvalita a popularita nikdy nešly dohromady.
    • Kdyby tohle byl main stream, tak by indie studia ziskavala kredit za vyvoj her jako CoD a Final Fantasy. Je lepsi kdyz je to tak jak to je tedka. Nemyslis?
  • Kallessin183
    Když jsme se sešli zase u další novinky o téhle super hře a jejím nástupci.. podělte se o nej zážitek, jedno který díl, jestli sing nebo multi, native nebo s mody.
    Ostatní možná ne, ale mě vždycky bavilo číst o zážitcích ostatních lidí z Mount and Blade....
    • Kallessin183
      Tak jeden z nej zážitků byl, když jsem v singlu a vyjímečně bez modu vedl bitvu proti obří početní převaze, měl jsem sice mnohem lepší vojáky, ale tušim, že to bylo kolem 100 - 150 mých vojáků a snad 500 u nepřítele. Do poslední bitvy jsem nastoupil já a jeden můj společník. Proti nám pořád asi 50 nepřátel... po dlouhý bitvě a X rozmlácených štítech jsem to dal... Pocit eforie trval pouze do doby, než se přihnali další dva lordi a s přehledem mě smetli... moje rok budovaná elitní armáda byla rozpuštěna, část elitního vybavení odebrána a notná část peněz pryč...
      Od tý chvíle mě to bavilo snad ještě víc... pocit, že tady můžu skutečně o něco přiijít mi nabídlo jen málo her..
    • Zážitek? tak třeba včera když jsem byl na hradbě a jeden na armorovanej týpek s bastard swordem si myslel že mě pod kuchne jak svini *1* šel po schodech nahoru já jako kušník jsem se ho snažil trefit ale hlavní moment kdo lehne a kdo přežije přišel až když jsem byl téměř nadosah jeho meče a já vystřelil *2*
      Pak jsem třeba na jiný mapě rozsekal zasebou 5 hráčů kteří si asi dost věřili, ale netušili proti komu jdou :D

      V mulťáku mužeš zažít zážitky každou chvíli :D
    • Kozy
      Na singl už si nevzpomenu, ve Warbandu jsem ho nehrál. Celkově mám nejlepší zážitky z doby když jsem hrál v jednom českym klanu, první cw a tak.
      Pak byl výborný mod Persistent Frontier- Amerika, 18.stol., ten roleplay byl kolikrát až neuvěřitelnej.
      Warband je asi hra kde jsem potkal nejlepší herní komunitu.

      Ještě si vzpomínám, jak každý chtěl ten mp ve stylu normálního singlu, tak jsme dělali to, že každý ovládal tak okolo 10 botů a měli jsme z toho epický bitvy jako v singlu, to bylo fajn.
      • Kallessin183
        To souhlasí... herní komunita kolem MaB je výborná, spoustu problémů s hrou jsem vyřešil přímo v multiplayeru, kde jsem napsal problém do chatu a hned se hrnuly rady...
  • walltar
    Už aby tu byl bannerlord. Neví se náhodou přibližné datum vydání? Nebo nějaké spekulace?
  • "Obě strany teď ale oznámili, že ... " Shoda podmětu s přísudkem - "strany" "oznámily".
  • Kozy
    Ale tu Magicku mají přece všichni co mají MaB ne? Jinak než na Steam se koupit nedá.
  • Mimochodem. Vyšel nový vývojářský deníček a dva obrázky z obléhání. Koukněte na oficiální stránky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit