Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už chci Bannerlord *14* *14* *14*
    • Kallessin183
      To já taky a dufám, že posunou hratelnost zase někam dál.. Minimálně více možností co dělat, mody by opět mohly být dobrým ukazatelem co hráče baví...
      Moje jediná obava je to, že dostanu lepší Warband, kde mě jeho základní verze bohužel přestala bavit. Mody pro mě nabízejí nové atraktivní prostředí a styl vedení boje, ať už jako pěšáka, nebo velitele....
    • taky se na nej uz klepu,,,este taky ten nas kingdom cum,,na to sem taky zvedavej,,,holt stredoveku ve hrach není nikdy dost *1*
      • na Kingdom Come jsem taky zvědavej, ale jak řikam bude to něco úplně jinýho než Bannerlord, jen ta doba středověku možná společná *15*
  • supr,,,tak sem s tim novym dilem *1*
  • Jak se pozná indie a*ál? *1*
    • Magister_Peditum
      Vážně se někdo musí takhle pubertálně pod každým článkem, kde se objeví tohle slovo, ptát?
    • ....je tak široký, že jím projde otravný ufón tam i zpátky aniž by opravdu někoho nasral.
    • smejki
      má lacinou vazbu
    • Asi tak, ze pod kazdym clankem na games.cz, kde se objevila slovo anal, nekdo napise: "anal?!! :-DDDD"
    • je černý,,,,jako každý a*al nezávisle na barvě kůže *1*
    • XorxoxTalarius
      No asi bude neopotrebenej, reklamu si dela sam a za jeho pouziti moc nezaplatis *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit