Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co je MMO? *1*
  • Genericky qesty typu "zabij 10 prasat" jsou ve wow uz od vanily. Ale to co stacilo tehdy, uz je dneska malo. Wow je porad hodne dobry v raidech a pvp. Ale nejaky pve qestovani, to moc lidi nebavi...
  • proto jsem prestal hrat wow, zjednodusovani mnoha oblasti crafteni atd, ve snaze ziskat co nejvetsi pocet hracu od batolete po duchodce kterym staci mackat pouze jedno tlacitko, vetsina co jedou endgame neznaji predesle raidy "protoze v nich nic uzitecneho nepada" a pritom by to melo splnovat dulezitou ulohu, enchanty? na co desitky enchu kterych je na vyber..staci univerzalni jeden dva pro kazdy predmet v zavislosti na vasi profesy *7*
  • Nevím, paradoxně mim WoW právěže vubec nepřijde na end levelu pro casual hráče. Raidy jsou hodně težké, musíte se učit taktiku, rotaci, mít pořádné enchanty atd, mít skill, dohodnout se s partou, taky pvp není nic pro casual hráče.
    Práve naopak casual zábava je ve WoWku mrtvá, treba random battlegroundy jsou plné botu, svet je taky plný farmících botu.
    • Tak treba rated battlegroundy nebo arena na vyssi rating rozhodne pro casualy neni *4*
  • God-of-War
    Ano, znicili.
  • To je tezko rict. Ja bych treba Wow nehral protoze to neni mmo pro me. Ale kdyz jsem kamose ukecal do Secret Worldu tak to asi po tydnu vzdal ze je to moc slozite a ze chce po praci vypnout hlavu a ne premyslet. A vratil se do Guild Wars 2. Spousta lidi co jsou ve Wowku by asi nic slozitejsiho stejne nehrala, vyhovuje jim vodeni za ruku a postupne zjednodusovani hry tak v cem je problem?
    • Ne vždy bylo wow co je teď. Existovala i doba, kdy člověk potřeboval skill. Ta doba umřela s nástupem Cata (který i vývojaři považují za chybu) .. dnes už je to vodění za ručičku jak sám píšeš.
  • Heh tak tohle je rána mezi oči všem WoW fanboyům. Až sem slyším skřípění zubů. Horší ovšem je že tento problém zasahuje celý žánr (jak je v článku zmíněno). Jedinou vyjímkou se slušnou hráčskou základnou je EVE online. Alespoň něco. Ostatní mmo jsou pro mě nehratelná.
  • Imho ten Firefall vypadá strašně treén jak kopie alfa verze wowka a objekty utekly z nějakého lowcost komiksu *11*
  • V tomhle má ten pán pravdu...většina,ne, všichni mí kamarádi furt chtějí hrát mmočka, během pár dní jsou max lvl a frčí endgame, ten vydrží den dva možná trošku víc dní a pak máte nafarmeno...a nic....nikde nic...
    mě osobně baví víc expení když je to zajímavé, nové skilly nové mapy nové potvory....
    do firefallu jsem registrovaný, tak uvidíme, zdalipak to budou pouze prázdná slova nebo to bude zajímavé :)
    • behem par dni? to myslis tereba behem 14 dni co? ovsem 14 dni 24h hrani *1* Ono kdyz je nekdo magor a sedi u toho kompu 16h denne tak to ma fakt za par dni, ale kdyz nekdo hraje normalne pravidelne 2 hodiny denne tak to ma praci vic jak na pul roku!
      • Za to muze castecne subscription. Proc bych to mel hrat lazo plazo stylem,kde na konci dosahnu stejnyho vysledku, ale s tim rozdilem,ze za lazo plazo si zaplatim 600 kil navic za dalsi mesice? Navic na konci muzu zjistit,ze uz neni "co delat" a penize leteli oknem.
  • World of Payroll... trollface.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit