Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono je ale velky nepomer medzi Xbox a PS3 predajmi, PC v porovnani s Xbox nema vobec zle predaje, kedze vysla o rok neskor a bol to naozaj ubohy 1:1 port. Derantemu by mali ruky bozkavat za HD fix.
  • prudislav
    no uvidime ted u dvojky , tech 300 tis je furt 3x vic než bylo v petici, a za podělanej port s ročním zpoždením je to fajn - ty tvý"+550k verze s dlc" v případě konzolí je právě jen to samotný DLC (verze s DLC na konzolích neni co já vim tam je to jen jako DLC)
    - takže tak jak to uvádíš ty je taky zavádějící
  • Výborná poznámka... čísla z predchádzajúceho príspevku su maximálne zavadzajúce.
  • Tahle verze má tak velkej poměr protože na konzolích spousta lidí už původní hru měla tak naco by jí kupovala zase když se dá dokoupit samotný DLC.... Původní hra podle tvého zdroje prodala na konzolích přes 1,6 mega +550k verze s dlc, takže těch 300K na pc, nic moc.
  • prudislav
    Dark Souls + Artorias of the Abyss DLC (PTDE v případě PC , DLC v případě konzolí) - prodala 692 tisíc kusů dohromady na PC/PS3/X360 (čísla k dubnu 2013) - nepočítam se prodeje základní verze protože ta na PC nebyla
    PC verze z toho prodala 300 tisíc což je dost an to že to vyšlo tak opožděně a tak podělanej port
    zdroj: http://www.gamechup.com/dark-souls-sells-2-3-million-units-pc-version-sales-revealed/
  • Kdyby PC verzi ošidily o ten sandbox, tak by si akorád vykopávali hrob. Jen je fakt škoda tý optiky, ale jestli to půjde módovat ( i když bez pomocnýho kitu) tak to podle mě někdo schopný po čase přidá :)
  • vonTossis
    Jsem zarytý PC hráč, ale tohle je tak strašně blbý názor, až na to musím bezobsazně reagovat :)
  • Viktor_H
    Hurá, na tohle se těším.
  • konzole byly, jsou a budou vždycky jen pro ty chudé
  • prudislav
    no ohledně toho přídavnýho obsahu to ještě neni jistý - podle tweetů kutí sandbox mód a je dost možný že bude řešenej ve stylu dark souls (PC verze ho může obsahovat rovnou a na x360 jako DLC už je potvrzenej)
  • vonTossis
    Na tuto hru se fakt tesim. Jen skoda te optiky -- prezil bych i low res ..
  • Prečo by som mal tento šunt pirátiť?
  • Hráč se svědomím si hru koupí. Taky jsem za mlada leccos stáhl, ale když vydělávám, proč bych si hru nekoupil? Ušetřím čas, mám jistotu, že nestáhnu viry a rozšířím si třeba virtuální nebo krabicovou sbírku.
  • Ty nejsi troll, ty jsi prostě nepřemýšlející blbec...
  • Osviceny
    co to je prosím troll ?
  • XorxoxTalarius
    Pozor, detekovan troll ... nekrmit. Vysoke nebezpeci mnozeni.
  • Osviceny
    velká chyba, takhle přijdou o statisíce potencionálních zákazníků, kteří si hru radějí upirátí, než aby zaplatili, nevíc proč si takto firmi pod sebou podřezávají větev a dělají si sami problémy, viz Dark Souls, autoři se snažili, ale uplně zbytečně... Kéž už by PC scéna zemřela, PC je určeno na práci, konzole na hrání tak to je a tak to bude, pc ničí herní scénu, už zabilo takových studií....
  • ty modovaci nastroje nechapu proc to nebude mit . a ta opitka, me byto nevadilo ze by bylo videl v nizkym rozliseni maji to i ostatni hry

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit