Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevite nekdo jak se muzu transformovat do zombika? de to aspon? *3*
    • jedine ze by ses nechal infektovat potom se muze stat ze uvidis zombika s tvym jmenem nahore a vypada jako tvuj character akorat transformovany do zombieka
  • Je zajímavý, že nejvyhypovanější hry na Tiscali nikdy nedostanou méně, než 8/10..i kdyby to byla sebevětší krávovina..:/
    • Řekl tu někdo "Medal of Honor: Warfighter"? Jako jo, dá se to zapomenout, už je to skoro.... jeden a půl měsíce
      • tyjo, tak to uz je cela jedna aaackova hra, ktera letos nedostala za 8? *4*
        • tyjo, takže už jedna hra stačí na vyvrácení tvrzení, ve kterém je psáno "nikdy"? :) *9*
          • kdybych chtel jit do dusledku,tak presne jedna hra staci...ale to nechci, neduslednost mi vyhovuje vic. *4* Spis mam pocit, ze o vyvraceni toho tvrzeni slo tobe, ja se jen hlasite divim, jak jsou ty recenzenti dneska drsny.*8*
    • tak jistě, protože CQE jim to nedal zadarmo to wiiučko a hry.
      • Recenze nic moc. Mě přijde, že je useknutá v půlce a hlavně je bohužel vidět, že autor hru nedohrál, a ani si nedal práci vytípat vlastní screeny nebo video.Thumb down.
  • ja to nevydrzel a muzu rict ze to je bozi hrani.presne takovou zombie hru jsem hledal.uplne klidne si umim predstavit novy resident evil (rozhodne ne sesty dil) s timhle ovladanim.vahal jsem dlouho a nejaky nintendo me bylo ukradeny ale videl jsem mrte videi a recenzi na zombiu a koupil to misto upgradu pc,to jeste vydrzi :-).hraje se to paradne,atmosfera by se dala krajet a hlavne nekosim stovky zombie,je to takoy pomalejsi tempo s pruskumem,zatim.a to me bavi.tohle jsem jeste nedohral a uz se tesim na aliens colonial marines,zeldu a kdo vi co se vyroji.ten ovladac byl super napad a zombiU taky
    • Kurnik pěkně si to napsal a docela navnadil. Po vánocích jdu do toho taky.
  • Sakra proč takto stylizovanou hru neudělaj i na PC.
    • adamroc
      Protože by nevidělali. Takhle si hru koupí dejme tomu 2 miliony hráčů. Když jí udělalí na PC, skoro všichni si hru stáhnou. Vývojáři tak prodělají. A komu se chce bavit zloděje, obzvášť ke své škodě.
  • Chci vidět Pavla transformovaného do zombie, stejně jako to ukazoval Regie s Jimmy Fallonem! :)
  • Zombie hra? Konečně! Už dlouho jsem nějakou nehrál.
    • Přesně.. Zombie hra a ještě k tomu na Wii U...
    • ZvacA
      Na tyhle žvásty hoď bobek, kolego. Stále platí, že pokud mi to tématicky nechce nic říkat, tak to můžu s klídkem přejít a zajímat se o cokoliv jiného.
  • Zayl
    No pro mě bude spíš zajímavé jestli ten display na ovladači bude k něčemu i ostatním. Je jasné, že jejich vlajková loď launche to využije ... ale co ostatní?

    A teď prosím myslím smysluplné využití, ne něco jako "jsme kontraktem vázáni do hry dát jeden motion control prvek".
  • dobrá hra jen mi vadí že k tomu treba koupit ten hw
  • aha takže klasických nicneříkajících 8
    • Aha hlupáčik prišiel medzi nás *4*
    • MrSanta
      Šmankote, takže nejen že někteří lidé si nejsou schopni udělat vlastní úsudek na základě textu, ono už i to číslo nestačí *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit