Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amylee.Anderson
    By člověk neřekl, jak šikovně je ten gamepad využitý. Tohle bych si ráda zahrála, ta atmosféra Londýna musí být užasná. Stejně jako byla užasná v 28 dní poté. No, další zajímavá hra co mě coby PCčkáře mine.
    • Luke
      Za Boylea +1. Je to dost podobné (nikoliv příběhem, ale atmoškou).
      • Amylee.Anderson
        Jen škoda, že se třetího dílu nedočkáme :(
        • ZvacA
          On ten projekt "XX měsíců poté" dostal opravdu stop? Na druhou stranu bych se nebál říct, že s rozšířeným konceptem z druhého dílu kolem přenesení viru na kontinentální Evropu a tím nastartování hrozícího globálního průseru se asi pravda špatně pracuje na feelingu, který se podařilo vytvořit pouze pro zdevastovanou a téměř vylidněnenou Anglii původního filmu.
  • Mňa potešilo utekať pred zombíkmi, otvoriť dvere a vtom nádherný dlhý loading, vďaka spomalenej konzole, ktorá musí načítavať dáta i v subHD koridore. To bola veru nádherná smrť.....hrať survival, letí konzola von oknom.
    • Luke
      To je vtipné! Fakt se ti to stalo?
      • Hraju dohrál jsem to taky a nestalo se mi to ani jednou
  • Malleth
    Plytkej příběh. Šíleně nudný a repetetitvní souboje a navíc je to dost blbě nascriptovaný. NPC s vámi mluvěj jako když vás znaj i když už hrejete za někoho jinýho. Nejhorší je ale to ovládání přes touch screen. Když chci něco sebrat, musim každej předmět jeden po druhým přetahat do batohu. Moc tomu ani nepomáhá fakt že je nutný na ten touch screen docela tlačit.
    Dark Souls to nesahá ani po kotníky. Za mě tak 4/10.
    • nejsou Dark souls diametrálně odlišnou hrou.....to by už rovnou šlo srovnat i se skyrimem :D
      • Malleth
        Žánrové jsou to samořejmě jiný hry, ale mají jednu společnou věc, kterou se od ostatních odlišujou. U ZombiU i Dark Souls se vývojáři snažej o zajímavý zpracování smrti tak aby tam měl člověk strach o život.
    • Trisska
      Malleth - Ano ano, sice jsem nehrála, ale podle ukázek z hraní mi to připadalo přesně takový jak píšeš!
      • Keyz
        !
    • Jen 4/10??? Uf.. Štěstí, že tvůj názor je každému u zádele...
      • Mne je treba tvuj nazor u zadele........Byt vice takovych her tak bych to Wii U i koupil ale pochybuju ze takovych her bude vice. Jen nalakaji jednou hrou clovek si to koupi a pak za par mesicu zjisit ze je to jen samy Mario a Zelda coz je alespon pro me k nicemu a myslim ze nebudu sam.
        • RavenHolm
          Mario a Zelda patří mezi jedny z nejlepších sérií co kdy vznikly.
          • Malleth
            Ale mohli by se už někam posunout, teda hlavně Zelda, která se toho svýho schématu drží tak silně že je to spíš na škodu. Ty hry jsou si ve výsledku až moc podobný. S Máriem ale pracujou docela dobře. Dost by mě zajímalo jakým směrem se chtěj po výborných galaxy vydat. Pro mě je ale stejně nejzásadnější z těch Nintendo značek Metroid.
            • Grandhalf
              Samus Aran 4ever , moje top 3 - Fallout 1 , Star Craft 1 , Metroid Prime ( 1+2+3 ) ... *14*
          • No pro me Mario a Zelda k nejlepsim seriim nepatri ani zdaleka ale nerikam ze to tak v globale neni. To ze jsou to nejlepsi serie jeste neznamena ze me to musi automaticky bavit. Pro me jsou to proste hry pro deti to je muj nazor. A pokud nevyjde vice Wii U her jako je zombie U tak to bude konzole pro deti nebo tak do hospod na party nic vic nic min.
      • same to youuu
      • Trisska
        Rust - Narozdíl od tebe aspoň dokázal vyjádřit svůj názor a třeba mě to zajímá!!!
      • Pethulla
        a proč by se nemohl vyjádřit? Já jsem za tyhle druhé pohledy jen rád, jen víc takových.
  • c-z06
    ZombiU fandím... Ale ta grafika mě trochu zklamala. Přijde mi to opravdu jako Xbox (a není divu, jestli má opravdu nové WiiU 3-jádrové CPU o frekvenci 1,6) s o něco malinko lepšími texturami (prázdné okolí, málo objektů, skoro jako HL2). A vyloženě alergický jsem na "nenápadně" přituhlé zombíky u dveří/průlezů a jiných úzkých koridorů (ala Dead Space), které pokud jsme je předtím sami nezabili, tak je na 150% jasné, že na nás "v nejmíň očekávané" chvíli vyBAFnou! Takové hry mě už opravdu uráží. Jen můj názor... *4*
    • Jo, tak panáčka to uráží...
      • Jako lol, ty seš dobrej troll. Zasmál sem se, fakt. Tebe si budu pamatovat.
      • Trisska
        Rusty, seš mi nějakej nepřijemnej! Zmlátily tě děcka ve škole nebo co?! *15*
  • Trisska
    To dopadlo překvapivě dobře! *8* Podle dřívějších gameplay videí bych tipovala tak poloviční hodnocení!
    • rain
      Ve většině zahraničních recenzi se ZoombiU vyhrabalo na 5/10. 8/10 mě taky docela překvapilo.
      • kde docházejí argumenty, tam přichází lži že:o)
      • ales.smutny
        Hmmm, 3 recenze z 56 mají 5/10 a méně...kde je chyba...?

        http://www.metacritic.com/game/wii-u/zombiu/critic-reviews
        • c-z06
          Official Nintendo Magazine samozřejmě za 92% *1*
      • Zayl
        Skutečně? Je zajímavé, že já se, narozdíl od tebe, podíval jestli to je pravda a .... kdo by to čekal... není.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit