Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekromant33
    Takže beta se nám trochu protáhla i přes vydání.
    Mimochodem na gametrailers Ghosts dostalo 7/10, což je asi poprvý, co tam dostalo míň jak 9, takže "based on that logic" a spříhlédnutím na hodnocení games ostatních dílů očekávám konečně tu 5ku, protože na GT 7čka opravdu průměr je
  • Já chci hodnocení produktu, kterej je na trhu teď, ne toho, co bude na trhu za měsíc, tři, šest... Jestli to vývojáři podělali a hra má velké technické potíže, tak přesně to se má objevit v recenzi a taky v hodnocení. Je to jejich problém, ne recenzenta. A jestli si to kvůli nižšímu hodnocení koupí míň lidí, tak je to naprosto v pořádku. Říká se tomu tržní kapitalismus a zajišťuje to kvalitu produktu.
    • Problém je, že mně to valí na novou hru dost slušně. Za 16 hodin dva crashe, což je otravný, ale to se vychytá. Naštěstí žádnej nebyl na straně serveru, ale klasicky crash programu. S netcodem nemám problém. Co škube jsou některý servery. U jedněch Skopčáků jsem fakt chcípal i vteřinu po tom, co sem zaběhl za roh. Teď jsem ale hrál u Frantíků a naprosto OK, všechno bylo cajk a ani v chatu si nikdo nestěžoval. Takže je otázka, jak velká vina je na straně DICE a jak velká na straně poskytovatelů serverů. Jediný 2 problémy tak u mě momentálně zůstávají a) dlouhý loadingy, b) zabugovanej specator mód v defuse, kterej se občas spouští dřív, než tě zabijou. To je dost školácká chyba, kterou snad brzo vychytají. Je mi líto všech, který s tím mají problémy, ale já si šušňám a se mnou spousta dalších. Tady se všichni ohání polovinou hráčů, ale bůh ví, jaký to číslo reálně je. To by měla vědět DICE a vyjádřit se k tomu. Třeba jsem jen klikař, třeba ty méně šťastní nabrečí do každý diskuze, takže jsou víc vidět. Můžu soudit akorát za sebe a já jsem spokojen. Peace
    • nekromant33
      Mě by u onlinovek apod. přišlo v pořádku zrecenzovat hru tak, v jakém stavu si ji hráči mohou koupit a pak udělat takový shrnutí popár měsících. U ani jednoho nepotřebuju číslo hodnocení ale jen dojmy. Jinak žádnou hru už v den vydání nekupuju, natož předobjednávat (krom TWD, tam čakám to samé akorát nový příběh), zejména u her závislých na MP.
  • Arc ty ses hold dementek na ntou, to je neuveritelny. Mohl bys jit na mumble prosimte abych ti mohl vysvetlit ? Btw. ne trolla si nekrmil, stojim si za vsim co sem rekl
    • Zalez do sklepa, ty internetovy hrdino. *6*
      • do internetoveho hrdiny mam opravdu daleko. Zalez si na fejsík a teple se usmivej
        • Proc ze sebe delas hlupaka, bavi te to? Btw. zadny fejsik nemam, trocha ses sekl.
          • jsi si jistý že ho ze sebe jen dělá? *4*
            • ok, tak díky za potvrzení že toho blba nehraješ *4*
            • Ne, takto se pta clovek co jedna s ostatnima tak jak si to zaslouzej. A jelikoz jsou lidi naprosto stupidni, tak nic jineho necekej, za to ja od nich ocekavam normalni odpoved jako od podrizenejch.
            • "Tak prosim te prestan vymejslet ho*na a hraj. Ze se vzdycky objevi nejakej dmnt a chce neco sundava. Asi prijdu a sundam ti volant u auta, i kdyz ono by se nic nestalo, slovaci stejne ridej klicem"

              takhle se neptá normálně, takhle se ptá debil, pokud tě doma nenaučili položit slušnou a srozumitelnou otázku, poprosi maminku a tatínka ať ti to vysvětlí.. jinak nemůžeš na své stupidní nekoherentní blábolení očekávat rozumnou odpověď
            • normalne se tu ptam na padny duvod toho, proc by tam lens flare nemohl byt. Zadny nemas ? Tak zavri p*del, dekuji.
          • Kašli na to a nekrm trolla jako sem to omylem udělal já :)
            • Dalsi krasna ukazka dnesni spolecnosti. Ten kdo nesouhlasi s lens flare je automaticky stupidni.

              Kdyz uz si hrajes na drsnyho, nes*r si u toho na hlavu, vypada to blbe. *3*
            • dalsi krasna ukazka dnesni spolecnosti. Ten kdo nesouhlasi s fejsíkama je automaticky troll :) Radsi vytvor padny argument proc by tam lens flare nemohl bejt, ty smajliku. Zatim jsem zadny nevidel
          • hlupaka ? kde ? To ze obhajuju efekt kterej dela hru vizualne zajimavou tak aby cloveka upoutala, misto toho abych tu kvakal kydy jakoze to neni realny, kdyz nejdu hrat zadnou realitu, a podobny nesmysly a tudiz se neradim do zastupu vsech uzasnych lidi dnesni uzasne spolecnosti, znamena ze sem hlupak ? :D
            • vlastne ano, znamena :D Protoze dnesni svet vlastne .) tak jo, promin mas pravdu :D
  • Nebude nahodou trocha problem v tom ze je BF4 multiplatformovy? To, ze to obcas padne moze byt ale aj problem servera, nie hry ako takej....
  • Hra je to super. Zbrani prehrsel, vylepseni az moc :D Ale tech chyb je opravdu hodne no. Snad se brzy dockame rozumneho hrani, kdy hra behem tri po sobe jdoucich her nespadne... Jinak, ale slape celkem v pohode az na ten netcode no....
  • Klasika..ked BF3 nie je doteraz opravena uplne tak prečo by mali robit na 4ke :D
  • Oukej koupím si auto je diky výrobním chybám nepojízdné ale nebudu ho vracet protože mi výrobce chyby mozna při další servisní kontrole opraví?
    DICE hru vydalo ve špatném stavu tak nevidím důvod mu při recenzi nadržovat a delat mu výjimku. Za bugy a chybějící kampaň ste sundali i Armu která bude casem také odladena.
    Mrli byste mít stejný metr pro všechny, já vím ze BF4 bude mít bozi Multiplayer ale v dobe recenze nemá....
    • Recenzent nikomu nenadržuje. Pouze konstatuje, že hru nemůže hrát. Ve finálním hodnocení se zcela určitě přihlédne k technickým problémům.
  • Stejne problemy jako ve 3. dilu, proto jsem si 4. nekoupil.
  • Levolution - někomu spadne budova, někomu hra *4*
  • Je nejaký mod čo sundá tie lens flare?
    http://cdn.uproxx.com/wp-content/uploads/2013/01/lens-flare-everywhere.jpg
    • Hanzales
      Mně třeba efekty vůbec nevadí :) Ale taky někdy nemusim, když při pohledu z vlastních očí dostává člověk do očí efekty z optiky a čoček. Dobře to má pořešené třeba project CARS. Při pohledu z kabiny jen oslňuje slunce atd. a až při extérních pohledech naskočí i lens flares a různé "lomy světla". Je to ale asi jako se všema těma post process efektama. Musí se s tím umět naložit a nikdy se s tím nesmí přehánět.
    • ne k cemu ? doby sundavani detailu a rozliseni za plynulosti hry a "pochybnou" vyhodou oproti ostatnim v profi hrani uz davno skoncily. Tak prosim te prestan vymejslet ho*na a hraj. Ze se vzdycky objevi nejakej dmnt a chce neco sundava. Asi prijdu a sundam ti volant u auta, i kdyz ono by se nic nestalo, slovaci stejne ridej klicem
      • STupidní příspěvek a nepochopení původního textu ;) Pro neznalé jako ty lens Flare je VADA čoček (kamery/foťáky/dalekohledy například) a nevšiml sem si že bys ve hře hrál za kameru ;)
        • samozrejme chapu a vim co je lens flare a proto si i dal stojim za tim co jsem rekl. Hrajes hru a do hry toto presne patri, stejne jako do filmu, z ciste prosteho duvodu, je to proste pekny.
          • za takové kidy by tě měli zastřelit, ale malinko pravdy na tom bude, například do Crysis 3 se to hodí (tam taky nejsou anamorfní fléry přes celou obrazovku) ale proto že tam máš helmu a ta má asi soustavu čoček (zoom) to je prostě omluvitelné a střídmé a pak tu má štakový extrém jako nový Splinter Cell, který mimochodem nemá nai ty fléry ale jen vodorovné světlo co se zapíná a vypíná (což už z principu fléra nedělá) už jen kvůli tomuhle defektu si tu hru nekoupím a nezahraju :)
            Nebo nový XCOM to bylo jako WTF když ti fléra zakryla 80% obrazu...
            Nedávno sem koukal na film Looper a pomineme li jeho kvality na to se prostě nedalo koukat právě kvůli tomu defektu a vážně nevím co je horší, jestli defekt kamery nebo defekt přidaný v postprodukci...
            yea that's cool...
            • aha, no jo už mi to došlo, krmil sem trolla :(
            • mimochodem za tvuj predchozi prispevek uz bych te davno popravil na miste. Otocil bych se zady, odprask te, zakroutil hlavou se slovy "idi*t" a sel bych dal.
            • facpalm ty si prostě ztracený případ, co si teď napsal zaprvné nemá hlavu ani patu a zadruhý natoč film kde budou hlavními postavami jen Lens Flares třeba ti to uspokojí touhu se podívat na něco co jinde neuvidíš *7*

              Tvoje obhajoba nesmyslu jako je Lens Flare nemá logiku *3*
            • Jaky kydy ? To ze si nekdo stezuje na lens flare kterej proste je a bude soucasti mnoha veci, protoze to proste k tomu patri a vypada dobre, by meli odprasknout samozrejme stezovatele. Prej kydy, klasicky jednani s d*bilama, nevim co cekas. Hraju hru nebo koukam na film abych videl neco, co v tom blate cemu se rika nas svet, neuvidis. Nejdu si zahrat ani cumet na film abych tam videl obraz toho co muzu videt kdyz du ven.
          • Tak pekné to nie je, a že si to všimlo viac ľudí:
            "Letící Lens Flare generátor, nééééé"
            http://www.youtube.com/watch?v=Gc6xxrXA0YA
            • hezky si skopčil můj příspěvek z DBH :D
            • eStar
              Tak u tohohle videa sem se taky celkem pobavil, ale tady to asi nebude kladně přijato. "Pozor hlášení, našli jsme podvodní lens flare, pokračujeme v misi."
      • už dlouho jsem nenarazil na někoho s tak výstižným nickem
      • eStar
        To je hrozný příspěvek. Nešlo to napsat i civilizovanou formou? Takto se zdá že autorem je orangutan.
        • zcela normalni prispevek, jak myslis ze si lidi zaslouzi aby se s nima jednalo ? Presne takhle mluvim s kazdym kdo placa ho*na. Niceho tim stejne nedosahne takze si potrebuje uvedomit co je.
          • Whoossain
            Tvoje komentáře jsou tak hloupý, že všichni, co je čtou, jsu s každym tvym novym příspěvkem o něco blbější. Fakt. něco tak blbýho se nečte každej den a nutně to musí zanechávat na čtenářích následky...
            • proc by byly hloupy ? Arogantne jednam s lidma, ucelne samozrejme, protoze lidi sou naprosto stupidni, jeden fejsík vedle druhyho. Cili to bysme meli, a do toho je pouze zakomponovanej postoj k lens flare, a to takovej, ze je potreba si uvedomit ze to je soucast her a filmu, z urcityho duvodu. Nechodis snad hrat zadnou "realitu", tak mi rekni jediny padny duvod proc by to tam nemohlo bejt ?
        • ne autorem je nekdo kdo pohrda pitomcem co ma problem s lens flare
      • Jj, protoze tisic pitomych efektu je dulezitosti na urovni volantu u auta. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit