Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super. Vědět to, ušetřím pár GB na hostingu. Že jsem tě neměl před půl rokem.
  • Sakra *1* Dostal si mě.
  • Co je hokej?
  • ucho
    Mahcake: mluvil jsem obecně, že se k tomu hlásíš je čistě tvoje věc...

    prodal jsi tu hru nebo sis ji nechal?
  • Mahcake
    Reakce na ucho: Máš to trošku špatně. Arcánii mám dohranou celou. Snažim se ve hrách dělat všechno co hra nabízí (crafting,sbírání bylin,alchemie,hledání truhlí,zbraní,brnění). A potom všem prostě musim říct, že hra je oproti předešlým dílům prostě tragédie. Tak si to neber zle, ale říkat lidem idioti neni zrovna moc chytrý, i když nic o nich nevíš.
  • smejki
    co se hraje za hokej?
  • ucho
    a představ si, že jsou lidé, kteří mohou říct: demo mě vůbec nebavilo, ale hra byla celkově v poho. nebo zase někdo může říct: demo mě nebavilo a hra taky ne. a pak ještě někdo může říct: demo mě bavilo a hra byla taky dobrá...
    tak to by tak zhruba mohly být všechny kombinace. co to vypovídá o hře? dohromady moc ne. co to vypovídá o hráčích? celkem dost...

    jedno je ale jisté: pokud někdo prohlašuje, jak je ta hra hrozná a špatná a přitom ji hraje několik hodin, je to idiot... :) (abych se vrátil k původu této diskuze, kterou má potřebu spousta lidí stáčet jiným směrem...)
  • Mahcake
    Musim říct teda, že demo toho tolik neukázalo a ten kousek mě bavil. Zbytek hry je tragédie.
  • Ty začni - "svím práhem"
  • Vždyť má pravdu - já jsem si demo stáhl a už z něj bylo cítit, že se tato hra opravdu nepovedla... A nebylo třeba nic pirátit.
  • Whisp
    Konečne som pochopil čo malo znamenať to Slovensko dostalo od Nemcov a prečo sú tam tie mínuská. Som nepostrehol, že sa hrá nejaký hokej *2* .
  • ucho
    nechápu *5*
  • náhodou mne to prišla ako dosť dobrá hláška "k téme" *1* Aj tak sa tu väčšinou riešia len kraviny a tá hokejová priposratosť mi už lezie na nervy. Ja som sa teda zasmial...
  • fallout
    Tak to jsi na omylu, nic mě netěší... Němčoury nemám rád. Včera jsem vám fandil, bohužel ve sportu to už takhle někdy chodí. Neboj Rusáci jsou letos mimo... dáte jim kotel... *3*
  • Erien
    To je idiot, mě to netěší a když se nehraje Slovensko - Česko. Fandím i Slovákům. Takto to bere každý rozumný Slovák i Čech. Navíc je to ještě ***** když tahá hokej do diskuse o hrách. :)
  • Je super vidieť že to teší aspom vás bratia *7*
  • smejki
    za jakým prahem? *1*
  • smejki
    má to svoje pozitiva - spolu s Arcanií tam začaly prodávat i staré Gothiky. Čuju, že se jich úhrnem prodalo víc než "teplouškových dobrodružství"
  • Vrať se do Miami blbe.
  • ucho
    k téhle hře vyšlo se slušným předstihem demo. jaká bude výmluva pro HRANÍ teď? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit