Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ty neznáš Šouanělsko a jeho hlavní město Šouně?
  • šouanělská verze tak to neznám *1*
    • Radši bych mlčel, protože on napsal šoanělskou a ne šouanělskou.Jak se říká každý, ať si zamete za svím práhem.
      • Ty začni - "svím práhem"
        • Sakra *1* Dostal si mě.
      • smejki
        za jakým prahem? *1*
  • Ataker
    Tak tam má překlep panebože... vy jste dokonalí?
  • Šoanělsko, to musi byt krasna zeme :)
  • slováci dostali od Němců *2*
    • Je super vidieť že to teší aspom vás bratia *7*
      • náhodou mne to prišla ako dosť dobrá hláška "k téme" *1* Aj tak sa tu väčšinou riešia len kraviny a tá hokejová priposratosť mi už lezie na nervy. Ja som sa teda zasmial...
      • fallout
        Tak to jsi na omylu, nic mě netěší... Němčoury nemám rád. Včera jsem vám fandil, bohužel ve sportu to už takhle někdy chodí. Neboj Rusáci jsou letos mimo... dáte jim kotel... *3*
      • Erien
        To je idiot, mě to netěší a když se nehraje Slovensko - Česko. Fandím i Slovákům. Takto to bere každý rozumný Slovák i Čech. Navíc je to ještě ***** když tahá hokej do diskuse o hrách. :)
        • Whisp
          Konečne som pochopil čo malo znamenať to Slovensko dostalo od Nemcov a prečo sú tam tie mínuská. Som nepostrehol, že sa hrá nejaký hokej *2* .
          • smejki
            co se hraje za hokej?
            • Co je hokej?
  • mam originalku, opathovanu cestinou a musim povedat ze uz samotna cestina zrusila nutnost byt pripojeny. kupil som ju cez steam a pri hrani uz steam nieje nutny.
  • nwm nejaky patch nebo online registrace??stahl sem a hned hral kdo by si to koupil navic je to nejhorsi dil ze vsech strasna ale strasna picovina na entou a tech bugu co tam je ani nemam slov
    • ucho
      tak proč to hraješ, když se ti to tak strašně nelíbí? :)
      • Co třeba že hraje proto aby zjistil, jestli ta hra za to stojí? ;-) chytráku, většinou musíš něco zkusit, aby jsi zjistil jaké to je. A že už je výsledek takový nebo makový na tom nic nemění.
        • ucho
          k téhle hře vyšlo se slušným předstihem demo. jaká bude výmluva pro HRANÍ teď? :)
          • Super. Vědět to, ušetřím pár GB na hostingu. Že jsem tě neměl před půl rokem.
          • Mahcake
            Musim říct teda, že demo toho tolik neukázalo a ten kousek mě bavil. Zbytek hry je tragédie.
            • ucho
              Mahcake: mluvil jsem obecně, že se k tomu hlásíš je čistě tvoje věc...

              prodal jsi tu hru nebo sis ji nechal?
            • Mahcake
              Reakce na ucho: Máš to trošku špatně. Arcánii mám dohranou celou. Snažim se ve hrách dělat všechno co hra nabízí (crafting,sbírání bylin,alchemie,hledání truhlí,zbraní,brnění). A potom všem prostě musim říct, že hra je oproti předešlým dílům prostě tragédie. Tak si to neber zle, ale říkat lidem idioti neni zrovna moc chytrý, i když nic o nich nevíš.
            • ucho
              a představ si, že jsou lidé, kteří mohou říct: demo mě vůbec nebavilo, ale hra byla celkově v poho. nebo zase někdo může říct: demo mě nebavilo a hra taky ne. a pak ještě někdo může říct: demo mě bavilo a hra byla taky dobrá...
              tak to by tak zhruba mohly být všechny kombinace. co to vypovídá o hře? dohromady moc ne. co to vypovídá o hráčích? celkem dost...

              jedno je ale jisté: pokud někdo prohlašuje, jak je ta hra hrozná a špatná a přitom ji hraje několik hodin, je to idiot... :) (abych se vrátil k původu této diskuze, kterou má potřebu spousta lidí stáčet jiným směrem...)
          • Vrať se do Miami blbe.
            • Vždyť má pravdu - já jsem si demo stáhl a už z něj bylo cítit, že se tato hra opravdu nepovedla... A nebylo třeba nic pirátit.
            • ucho
              nechápu *5*
      • protoze 1.2.3 byli fakt supovni ale toto stoji za picu :D
  • Hrm, tahle sranda asi na Steamu nebyla, že? Nikdy jsem si toho nevšiml.
    • smejki
      ale je tam , je tam
      • Hrm, musím trávit víc času offline.
        • smejki
          má to svoje pozitiva - spolu s Arcanií tam začaly prodávat i staré Gothiky. Čuju, že se jich úhrnem prodalo víc než "teplouškových dobrodružství"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit