Přejít na výpis diskuzí

Ztraceno v procesu: Command & Conquer: Renegade, který nebyl

13.1.2018 17:02
Ladislav Loukota 48 příspěvků

Z dnešního pohledu je Command & Conquer: Renegade podobně vyšťavený díl ságy C&C, jako prakticky kterýkoliv jiný s výjimkou Red Alertu 2 a Generals. Někdejší slavná celebrita žánru RTS leží ladem v podstatě víc jak desetiletí, takže nepřekvapí, že Renegade zapadl v myslích hráčů povážlivě hluboko....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tenkrat to byla docela v poho gamesa
  • Renagade a MoH: Allied Assault jsou hry, které doteď mají největší vliv na můj herní vkus. Škoda, že obě série sdílejí stejného hrobaře.
    • Mart9
      MOHAA jsem rozehrál o Vánocích a je to naprosto skvělá hra. Před těmi 15 lety v době vydání to hrál brácha a já se toho bál, ale teď když ta hra + oba datatisky byly na GOGU za 2,49€ jsem neváhal, koupil a hned se do toho pustil.

A na to, jak je v recenzích kritizovaná krátká herní doba, já stále ještě základní AA nedokázal dohrát.
      • Já se snažil projít si MoH:AA přes vánoce a neměl jsem nervy hru dohrát do konce. Je to sice pořád solidní střílení, ale doba pokročila. Je zvláštní, že pro mě (můj osobní názor) je takový Call of Duty znovuhratelný pořád. O víkendu jsem načal znovu Thief 1 a ta hra ani dneska nemá pořádnou konkurenci a dem mentním současným stealthrám se musím smát.
        • Mart9
          A dokázal bys říct, co přesně tam postrádáš? Já ti totiž docela rozumim, ale na druhou stranu to určitě dohrát plánuju, jen na to mám po Vánocích už výrazně méně času.

Taky podle mě hodně záleží na tom, jestli už si to v minulosti dohrál nebo to hraješ poprvé jako já.
    • krasne receno
  • No netuším kolik bylo v době vydání C&C Renegade Láďovi let , ale rozhodně se v roce 2000/2001 už nedá mluvit o 3D FPS , které sotva opustily klaustrofobické tunely . (Na světě tou dobou byla už série Lary Croft ,Medal of Honor překvapoval dávno před COD , končily aktivní léta PS1 , proháněli jsme se v Driverovi a hlavně Terminator: Skynet vyšel už v roce 1996 )
    Renegade v době uvedení už měl grafiku , která neoslnila .Bohužel ošklivé kačátko s ikonickými prvky z C&C her . Tak jsem k němu přistoupl tehdy a tak jsem jej přijal . Hru jsem dohrál jako klasického zástupce FPS kterých bylo na trhu hodně , příjemné bylo , že se dalo opravdu prolézat i většinu budov byť ničím extra nepřekvapily ...ale takový Temple of NOD zevnitř ... kdo by to tehdá nechtěl vidět ;)
    Zkoušel jsem i multiplayer , ale popravdě harvestery a stroje celkově byly jen na okrasu možná a právě díky horšímu ovládání , většinou jste si stejně vydobili ostruhy na vlastních nohách .
    Singl byl průměr , multiplayer třešnička kterou stejně po čase vyplivnete . Dohrál jsem jako běžnou FPS která ničím extra nepřesahovala svůj žánr a přešel dál ..Na kouzlo prvního Flashpointu a modscény okolo se to stejně nechytalo ...
  • Bolo uz retro ? Nie ? Sem snim ! *14*
  • V té době to byla pecka, hrával jsem to celé dny. :-)
  • Sr_Lobo
    Tohle byla fakt pecka, sem rad, ze jsem si to mohl zahrat!
  • BoB.2
    Tohle mě hodně bavilo bylo to jako bych vstoupil do strategické hry. *14*
    • A jen tak ze zvědavosti, hrál jsem to nebo ne?

Já jen, že předtím už ses jaksi nevyjádřil, tak očekávám, že se to konečně dozvím.
      • BoB.2
        Trolení tě asi hodně baví, ber to tak že všichni nejsme tak dokonalí jako ty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit