Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • JJ, nějakou dobu jsme to hráli v herně. Pro mě jakou fanouška C&C to byla určitě dobrá hra. ... a když jsme u toho C&C, tak si vzpomínám jak jsem půl dne čekal s kamošem až jeho tatík přinese originálku C&C, kterou do teď netůším kde sehnal ....A když jsme otevřeli balení, tak jsme čuměli jak puci, že to má dvě instalační a hrací CD ..pro každou stranu konfliktu zvlášť *8*
    • Většinu tvořily videa. Verze co se v tu dobu šířily warezem byly daleko menší, ale bez filmečků.
      • prosim tě nekecej.......v roce 1996 si neměl přístup k internetu, natož k warezům. Všichni jsme chodili k "paličům"
  • Tenkrat to byla docela v poho gamesa
  • Jo to byla hra, ke které jsem přišel jak slepý k houslím (v té době v cca 15 letech jsem ze série znal jen RA2), nic od ní nečekal a chytla mě tak, že si jí pravidelně každý rok či dva projdu.

    Přitom to nikdy nebylo nic převratného, i docela hnusného, ale pořád je to prostě chytlavé jak blázen...
  • Super hra CaC Renegade ještě nedávno jsem to znova hrál.......a super nápady a singlovka úplně v pohodě pokaždý něco jinýho *1* *1* *1*
  • Veskoslav
    To bych si přál remake!
  • Malo to perfektnu popi*i hudbu v menu ;)
  • No netuším kolik bylo v době vydání C&C Renegade Láďovi let , ale rozhodně se v roce 2000/2001 už nedá mluvit o 3D FPS , které sotva opustily klaustrofobické tunely . (Na světě tou dobou byla už série Lary Croft ,Medal of Honor překvapoval dávno před COD , končily aktivní léta PS1 , proháněli jsme se v Driverovi a hlavně Terminator: Skynet vyšel už v roce 1996 )
    Renegade v době uvedení už měl grafiku , která neoslnila .Bohužel ošklivé kačátko s ikonickými prvky z C&C her . Tak jsem k němu přistoupl tehdy a tak jsem jej přijal . Hru jsem dohrál jako klasického zástupce FPS kterých bylo na trhu hodně , příjemné bylo , že se dalo opravdu prolézat i většinu budov byť ničím extra nepřekvapily ...ale takový Temple of NOD zevnitř ... kdo by to tehdá nechtěl vidět ;)
    Zkoušel jsem i multiplayer , ale popravdě harvestery a stroje celkově byly jen na okrasu možná a právě díky horšímu ovládání , většinou jste si stejně vydobili ostruhy na vlastních nohách .
    Singl byl průměr , multiplayer třešnička kterou stejně po čase vyplivnete . Dohrál jsem jako běžnou FPS která ničím extra nepřesahovala svůj žánr a přešel dál ..Na kouzlo prvního Flashpointu a modscény okolo se to stejně nechytalo ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit