Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prvni FC je predevsim uzasna hra, to si myslim na rozdil od autora recenze ktery ho povazuje za zabavne demo noveho enginu. Nejsem nijak zaujatej, libi se mi i vsechny dalsi dily (kazdej ma nejaky + i -, to je normalni.
  • Jéžiš, zde diskuzi je opět každý druhý osvícený nějakou pravdou o světě nebo nevím *1*
    • Jack1947
      Tak nikdo tě je nenutí číst... vlastně ani bejt tady na webu když se ti tu nelíbí víš kde jsoi dveře *3*
  • První Far Cry mělo v první řadě výborný multiplayer.
  • Odulin
    V den vydání FarCry měl na koleji měl borec kompa za majlant (otec měl firmu s pc hardwarem), tak jsme si od něj FarCry okamžitě stáhlli, šli to pustit na svejch toustovačích ...a pak večer chodili čumět a hlavně závidět k němu. No pak jsem šetřil jak magor a ani ne napřesrok jsem si to ve stejný kvalitě dohrál u sebe...a to už zas jiní chodili slintat ke mně. :D Hezké časy to byly.
    • Já kupoval v tý době nový PC - Athlona XP2500+@3200+, 1,5GB RAM a Radeon9800Pro@XT.
      Far Cry sem mastil na max, stejně jako HL2 a Doom 3 - mimochodem, všechny hry vyšly ve stejnej rok. První hra, která mi na tom nejela na max byl snad Oblivion.
    • 2004? No tehdy to byl stále Athlon XP 1900+ (od roku 2001) a nová Ati 9600Pro .... A jelo se ...
    • Ja som bol borec lebo som mal 512mb ramku *5*
  • Jack1947
    Prostě to byla doba kdy FPS ještě něco znamenali dneska je FPS až moc obecné téma a AI už je mimo téma dlouhou dobu.
    • Jacku, mluvíš tady jak důchodce, přitom ses ještě ani neodstěhoval od rodičů :-D
  • První fc bylo alespoň technicky na vrcholu. Dnes to je zoufalost. To i první fc mělo lepší AI
    • Protoze vyvojari jsou jenom zamestnanci marketeru a marketeri chteji jenom 2 veci: zaplatit co nejmin za vyvoj a dostat co nejvic za prodej.
      A protoze na prodej staci jenom vizual, tak delaji jenom vizual a misto AI pridaji do hry nejakej skript co byl pouzitej uz v 10 hrach co prodali pred tim, nebo to nekdo naskrabal za tejden.

      Hrac to zjisti az ve chvili kdy uz to ani nemuze refundovat.
      A to neni to nejhorsi, nejhorsi na tom je, ze dnesni hraci jsou na to zvykli, protoze nic jinyho nezazili.

      Proto uz je cela herni scena az po usi v bahne a jediny co z ni stoji za to jsou uchylny vyjimky magoru jako je KCD od Vavry, anebo Mount & Blade o kterym jsem si jistej, ze bude iterativne zlepsovat puvodni M&B.
  • První Far a slepá ulička Primal, ty mě bavili nejvíc.
  • Ach prvni Far Cry... to jsou moc hezke herni vzpominky *14*
    • Ano, vzpomínky cca před měsícem jsem si to v rámci slevy na Steamu pořídíl a nestačil se divit jak je ta hra hnusná a blbá. Zajímavé je, že Doom je dobrý a zábavný pořád.
      • Ne není, je stejně hnusný a blbý jako far cry *3* :-*
  • článek začal dobře, ale tak nějak mi připadá, že to autora přestalo bavit a uspěchal, co chtěl vlastně říct. možná vlastně ani není co říct. je ale pravda, že vývoj sérií far cry a asassins creed by mohl být zajímavou studií.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit