Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uaxpk
    Jo, autoheal. Nepamatuji se žádnou FPS před Halo s podobným mechanismem. I když, první Halo mělo ještě pět "životů" (i lékárničky) poté co se štít vyčerpal. To mi přijde víc vyhovující než "full autoheal" jako CoD 2 (tenkrát mě to dost šokovalo a dodnes mě absence lékárniček nebo podobných funkcí u her mrzí - ať žije Black Mesa)
  • flash789
    motate paty pres devaty, halo zacalo moderni eru FPS her, tak jakej Duke a Hexen. Samo kazdej ma nejakej zebricek, ale to je subjektivni, to s tim co Halo pro vyvoj FPS znamena nema co delat.
  • Mno u jedničky určitě. Pak už to docela šlo :)
  • Konec diskuze by to byl možná, kdyby si uvedl co konkrétně tam nebylo... jinak si budu muset myslet, že kecáš. *5*
  • Myslíš převlečený autoheal? Asi ne, ale kdybych zabrousil do her typu Mechwarrior / TerraNova...
  • fear>half life>far cry 1>vietcong
  • Morraw
    Když se zmíní Halo, tak si vzpomenu na skvělou AI a vozidla, ale také na opakující se level design.
  • uaxpk
    jo, máš pravdu. Taky jsem tam psal pouze standardní FPS.
  • Hanzales
    Já hral jedničku na Xboxu a pak na PC (opravdu hrůza a škoda těch kdo si o celé sérii udělali obrázek z toho portu. Pak jsem hrál dvojku na Xboxu, a pak až 4ku a ta mně taky hodně bavila. Právě že nejvíc to taktizování v boji. To když vám někdo sundá štíty a pak vás dorazí ten nejmenší capart, situace k nezaplacení ;o)
    K těm žebříčkům to budu mít stejně (Half-life určitě na prvním místě, tehdy u mne přebil i krásnější Unreal, ten čekal až se vyřádím v HL) :)
  • Jedi Outcast a Max Payne taky nejsou uplne FPS...
  • x_ander
    Jenže ona ta knihovna stála dost za prd :-D Já jsem si celé Halo užil a rozhodně si ho ještě někdy zahraju, ale v té knihovně to bylo fakt o ničem. x pater jak přes kopírák. Tam jsem 30x chcípnul tak maximálně nudou :-D

    Ale no flame, jinak je ta hra parádní.
  • Jedi Outcast > Half life > Max Payne > FEAR >Hexen+Heretic
    System Shock a Deus Ex jsem za střílečky nebral, protože jsou to žánrové mixy
  • half-life/doom/prvy quake/hexenI+II/aliens vs predator/fear/undying/stalker/kingpin/........halo
  • Kdyby z toho radši udělali radši tu strategii... *11*
  • Library...
  • uaxpk
    Souhlas, z toho jsem byl opravdu jak na trní.
  • uaxpk
    Half-Life vždycky první (co se týče FPS), pak si dodejte co chcete *4*
  • uaxpk
    v těch hrách bylo dobíjení štítu (automatické)?
  • Jo pak na to na PC bylo špatný... To si pamatuji dobře. Zejména některé blbé levely. Mega zaměřovač, ai atd.....
  • Half-life>Crysis>Fear>.............>Halo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit