Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    najlepsie su reci mudrcov co si precitali par zaujatych hejtov a kritiku a hned vedia vsetko o hre ze by mohli aj recenziu napisat no pritom to ani nehrali, len to jeden to mal v papuli tak musia vsetci jak ovce, bez toho aby si spravili vlastny nazor. Lebo z videa zistim vela . Nahodou aj ja som bol spociatku hejter jak vy ale skusil som a nelutujem. Bavilo ma to , nasiel som si tam to svoje. Ale ako celok je to velmi slabe dobrodruzstvo. No nebudem hru ponarat na same dno, .. su aj sto krat horsie hry.. len ovečky idu s davom bohuzial , dnesna doba internetu. Za mna tak 7 bodova hra. Zabijal to trochu stereotyp a nudny a kratky pribeh. Ale inak sa to dalo zniest. Jedina skoda ze sa viac sustredili na erotiku ,romance a sex sceny nez na samotnu hru. Uchylaci
    • 95 hodin (to víceméně dokazuje, že jsem masochista), přičemž posledních cca 30 hodin jsem už jen čekal na konec a obracel oči v sloup pokaždé, když se konec zase nějakým hrozně zoufalým a umělým způsobem oddálil (nejlépe s otevřením dalších 10 bezvýznamných vedlejších questů, které jsem ze zvrácené touhy mít 100% done plnil).

      Víceméně se všemi negativními hodnoceními a názory souhlasím.

      A to mě prvních asi 10-15 hodin bavilo a ten všeobecný hate jsem nechápal.
    • jamar28
      Já to samozřejmě hrál, dokonce jsem si to předobjednal. Dno to určitě není, ale není to ani výborná hra. Je přinejlepším "celkem dobrá", ale to především proto, že když chceš hrát moderní rozsáhlé sci-fi RPG, tak nemáš prakticky na výběr. Pokud na to ale koukám z pohledu ME série, nebál bych se říct, že je to urážka značky.
      • Jo přesně můj pocit. Také jsem předobjednal z toho samého důvodu. Prostě nic jiného s touto tématikou není. A hrát po dvaadvacáte ME1 už mi přislo trochu moc :-)
        Peněz nelituji, zábavu to poskytlo, ale že by to byl nějaký wow efekt, tak to ne. Ani mi není líto, že nebude pokračování nebo DLC.
      • michaliuz18
        suhlasim
    • Veskoslav
      Koupeno v den vydání. Dokonce mám i průvodce k té hře (jeden z nejlépe zpracovaných průvodců, ironické) a přesto je to nejhorší díl ME, dokonce ještě horší než DA2.

      7/10 by znamenalo, že aspoň nějakou část zvládá lépe než průměr. A kromě grafiky, která je místy nádherná a následně pak strašná, mě nic nenapadá.
      • No u Andromedy byla možnost si to na 10 hodin vyzkoušet za 4 EUR. Stačilo si aktivovat ten Origin Pass nebo jak se to jmenuje. Není to sice to samé, jako demo, ale pořád rozdíl, než 60 EUR za plnou hru. A myslím, že i refundace mají udělané lépe než Steam, ale zase tak jsem to nezkoumal, mám na Originu jen DAI a Andromedu.
        • Myslím, že investice do 4 piv by se vyplatila víc, ale je každém jak své prachy utratí.:)
      • Proc sis to kupoval kdyz te to pak nebavilo?
        • A jak to chceš jinak zkusit? když to šlohneš a řekneš, že jsi to pískl, tak tě tu moralisti ukamenujou. Já se teda naučil hry na steamu vracet. Škoda, že se nedalo vrátit Diablo 3. Nejhorší koupě v mým životě.
          • Blbe je ze to vraceni nefunguje jako demo. Ja vratil za mesic asi 4 hry a uz mi valve napsalo ze s tim ma problem. Ze vracim prilis mnoho her. Penize mi sice dosly ale neda se to vyuzivat neomezene.
            • P.S.
              mne hodne her prestane bavit po dvou hodinách, takže koupím, zahraju a vratim. izy. Akorat valve je vychytrale a dela problemy
            • ne, já to vždycky hrál presne dve hodiny abych naplno využil limit a vratit to mužeš z jakehokoliv duvodu, i když te hra nebaví nebo bezduvodne. ja jen že hodne lidi rika že nejsou dema protože steam refund ty ementále
            • TheGGG
              ano, neslouží jako dema, ale jako systém pro navrácení hry, pokud náhodou blbě funguje... není to pro ementály jako ty, co si chtějí vyzkoušet každou hru a pak po 15 minutách to bezdůvodně refundnout... a tvářit se, že jsi to hrál...
            • rikal jsem že to nefunguje jako demo. demo mužu zkusit a nemusím si o hre nic zjištovat ty d*bile
            • TheGGG
              no když si d*bil a kupuješ všechno možné bez toho, aby jsi si dopředu o hře něco zjistil, je to jen tvůj problém... normální člověk si nekupuje něco co si nechce zahrát...
  • Veskoslav
    Nedohráno. Po 15 hodinách jsem to vzdal....Naprosto nudné bezcharakterní postavy (snad jedině Turianka za něco stála), kdy jsem chtěl 2/3, aby chcípli hned a ten zbytek nějak podobně bolestivě....
    • Mně se líbil Drack a Cora. A Liama bych vyhodil vzduchovou komorou, pokud by to šlo. Dementnější NPC jsem dlouho neviděl...
  • Ono by stačilo kdyby jako hlavní postava byla ona modelka z předlohy, nebo pořádnej hero. ... Takhle trans gender a nevím co ještě, politika dovedla tuhle hru úplně do kytek. .... Doufám že ti blbci co tohle prorvali už mají padáka. ... Anebo dělaj za těžký prachy gender politiku v googlu .. *7*
    • Blue.Shark
      Hra zůstane špatnou, dokud se tvůrci místo vychytávání bugů a pilování hratelnosti budou soutředit na to, aby celek vůbec poslepovali dohromady. I kdyby byl hlavní hrdina Medvídek Pú, na hratelnost a kvalitu hry to nebude mít v porovnání s výše zmíněným téměř žádný vliv.
  • Porad nechapu, proc si nekdo mysli, ze zasadni problem Andromedy je nejaka mimika. Kdyby to melo zajimavy pribeh a skvelou hratelnost, tak bude mimika kazdemu ukradena. Bohuzel to nema ani jedno.
  • maros.goc
    EA úplne stratilo rozum že svoju najsilnejšiu SP značku hodilo do rúk amatérom a tých najlepších ľudi presedlalo na Anthem ....Anthem nemusí vôbec vyjsť a ľudia to proste prestanú hrať ako LawBreakers či Evolve ..potom im ostanú len oči pre plač, že si nechali spláchnuť do kanála tak masívne obľúbenú značku akou je Mass Effect
    • Nejsilnější značka EA je StarWars - Battlefront a Battlefield
  • jamar28
    Btw to se jako fakt vývojáři rozhodují podle komementů na soc. sítích, jo? Jsem jediný, komu to přijde dost zvláštní?
  • Hru asi úplne dorazila homosexuálna lobby. Hra mala kopec bugov a nedorobkov a oni namiesto toho, aby to opravili, tak vydali update s 30 novými homosexuálnymi partnermi. Tam to už nabralo groteskný rozmer.
    • bože ty jsi ubožák
      • TheGGG
        nebreč, tady nejsi na tumbleru...
    • Že zrovna homosexuálové zabijou ME:A, to by mě teda ani ve snu... Na to jsi přišel sám, nebo ti někdo pomohl?
      • TheGGG
        pokud jediné co devs před vydáním propagují je LGBT tématika v jejich hře a jak strašně jsou SJW, PC a po vydání mizerné hry se místo patchů chlubí přidáváním dalších gay romancí, tak něco není v pořádku....
        • jamar28
          Nelži aspoň.
        • A co na tom, že hypovali homosexuální postavy?Někomu z PR oddělení to asi přišlo jako dobrý nápad. Nicméně nevzpomínám si, že by v recenzích recenzenti nadávali na to, že tam je moc gayů a lesbiček. Za to plochost charakterů, nezáživnost questů a hromadu technických potíží kritizoval kdekdo.

          Sundejte si ty homofobní brýle a zamyslete se trochu.
    • Slunicka neumějí tvořit. Narozdíl od svého jmenovce neumí dát žívot, umí pouze ničit, či si privést svoje Jižní Vikingy aby jim tu delali najemou sílu. Jenže se jim to jaksi vymiká z rukou.
    • Ešte si zabudol spomenúť slniečkárov a LGBT pochod aby to si si splnil dnešnú kvótu xenofóba.
      • TheGGG
        i ty brebto, tady nejsi na FFUK, tady se pohádkou o zlých xenofobech neoháněj.....
  • Vyvojar: Hra je hotova na 50%, animace nejsou hotove, abimace obliceju chybi uplne a hra ma jen genericky obsah. Na dokonceni potrebujeme jeste minimalne rok a milion dolaru navic.
    Reditel spravni rady: Vydejte to, akcionari chteji penize.
    Vyvojar: Ale muze to poskodit znacku.
    R. spr. r.: Tu ted na chvili odlozime ku ledu a az lidi zapomenou, podojime ji znova.
    • Pokracovani
      Az vyvojar odejde, vedouci obchodniho oddeleni posepta rediteli: Ale ma pravdu, hra je v takovem stavu, ze to muze ohrozit i prodeje.
      Reditel se na chvili zamysli, potahne z cigara a pak rekne: Mate pravdu, dejte jeste pul milionu dolaru na reklamu a marketing. Pro jistotu.
      • KrPa
        Nebo: Dejte slevu 20% na predprodej a hra na sebe vydela jeste pred vydanim *1*
      • Good one.
  • toto jsem zatím nenašel chuť si zahrát a pochybuju že ji někdy dostanu. Já mám ještě pořád v ústech hořkou pachuť po DAI. Přitom DAI dostávalo všude dobrá hodnocení 9/10, hra roku atd atd. Bioware bylo vždycky silné v příběhu, univerzu, lore. Bohužel v poslední době začalo to studio dělat spíš single player MMO. Vytvoří celkem velký a pěkný svět, ale vyplní to hromadou neskutečného braku v podobě opakujících se úkolů. A ten příběh se v tom totálně rozplizne. Ty jejich genderové a minoritní a rasové agitky taky lezou na nervy. Obávám se že to studio je mrtvé. Zlom kdy se špičkové studio začalo měnit na brak byl někdy kolem roku 2011
    • Tak nevím, nedávno jsem znovu dohrál DAO a hledal, co bych si zahrál dále a našel DAI, co sjem kdysi koupil v akci. A jelikož za pokus se nic nedá, tak jsem to nainstaloval. A podle mne DAI a Andromeda jsou nebe a dudy. DAI mne opravdu baví, dobrý příběh, skvělá grafika, super parťáci a spousta questů z nichž ty, co dělat nechci, tak dělat nemusím. Mám za sebou 55 hodin a zatím se tedy nenudím. Zatímco Andromeda mne začala nudit už v půlce, protože ty nudné věci člověk prostě dělat musel (zaleťet na planetu, aktivovat tři pilíře, aktivovat vault, zdrahnout před death cloudem doplněné o řešení jakýchsi problémů).
      A už nezmiňuji totálně stupidní příběh v Andromedě zakončený tím, že přiletí jen 20k kolonistů od každé rasy, ale my strávíme 3/4 hry jejich zabíjením...
    • imho jejich poslední dobrá hra byl ME1, který začali dělat předtím než je koupilo EA
  • TheGGG
    tak hlavně že soudruzi nezapoměli na své agitky a politickou korektnost, jen už nějak zapoměli, že k tomu potřebují i dobrou hru....
    • Nezapoměli a zapoměli? *1* Ty si zase evidentně zapomněl, jak se tyto 2 slovesa píšou správně *1*
      • TheGGG
        tak to je stašná tragédie... přesně argument SJW jelimánka, co nemá nic co lepšího říct, tak vytáhne gramatiku... ještě tu pohádku o zlých xenofobech....
        • Sice je trapne u nekoho poukazovat na gramatiku, ale napsat "nezapomeli" uz potrebuje jistou davku h...n v hlave.
          • tady nepises bakalarku na FFUK o genderu. Tam to cely o hovne je, tak aspon at v tom nejsou gramaticky chyby. Tady to je vcelku sumak.
      • Nejsou argumenty nastupuje tedy gramatika.
        Holt Olivová sezona

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit