Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "skutečnost, že za ně hru více jak dekádu od oznámení musejí dodělávat věrní fanoušci, je jenom poslední klapkou za černou dírou jménem Oblivion Lost S.T.A.L.K.E.R: Oblivion Lost S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl." tak dobrej článek zakončit takovou hovadinkou :)
  • "Rozpadlý" je s tvrdym i a v článku máte chybu ve slově "Pripyat".
  • po clanku ma chytila nostalgia, asi hodim so steamu tahat clear sky ( jedniny diel co som nehral)..aspon budem spravne naladeny na last light
    • Mě osobně se CS asi líbilo ze všech dílu nejvíce, těžko bych definovala proč, ale je tomu tak. Možná z toho důvodu, že jsem si zamilovala uniformy frakce CS *14* . Zdálo se to jenom mě anebo bylo na každém pokračování znát to, že byli autoři odkázaní na stále menší rozpočet/čas vývoje?
  • Veskoslav
    Já jsem si jako malou náplast předobjednal Metro: Last Night:) A teď sjíždím 1. díl stalkera.
  • to je loukota, to neřeš..
  • Se omlouvam, ale nevim kam to napsat, chtel bych se zeptat redakce kdo pise ty bleskovky?
    Predprodukce hry Beyond urcite nezacala v polovine roku 2012 a rozhodne nebude na PS4.V roce 2012 dostalo studio QD prvni devkity PS4 a zacala predprodukce noveho next-gen projektu, ktery zatim oficialne neni oznamen.
    • Nejspíš to napsat do bleskovek .. kam už o tom ostatně psalo další 20 lidí .. chtěl bych asi moc po lidech aby začali přemýšlet.
  • Vidite pc hraci? Mate jednu dobru hru na pc a aj tu tak spirate, ze sa preda mizernych milion kopii z kazdeho dielu a studio nakoniec skrachuje? Co vlastne vy pacmani chcete? Ved len kradnete a potm placete, ze pc hry su len porty z konzoly, no kto ich bude pre vas vyrabat, ked len kradnete? Budte radi, ze na pc este nejake hry vobec su!!! Stalker mal vyjst len na kozoly, neviete si vazit, co je dobre, vy hnusni zlodeji.

    PS4 a Xbox 720 daju mrtvej pc platforme finalny uder!
    • TheFeardemon
      Vím že jsi troll a trolly bychom měli chcípnout hladem ale tohle si odpustit nemůžu - Konzole fungujou na PC principu,existují díky PC,veškeré hry se dělají PC (chtěl bych vidět někoho,kdo by napsal hru na gamepadu) a konzole nikdy nebyly dělány proto,aby se plně zbavili hraní her na PC ale byly vyrobeny proto,aby se hraní přesunulo i do obýváku,kde se můžeš zabořit hluboko do křesla a hru hrát v klídečku,třeba s pár přáteli vedle sebe.Navíc console-only hry jsou dělány proto,aby si lidé ty konzole kupovali,né proto,aby (opět) převzali vládu nad PC.Navíc podívej se na konzole.Narozdíl od PC do nich nekoupíš součástky které zvýší výkon,takže se musí co 5-10 let vytvářet nová generace a přitom se vývojáři snaží držet hry jak graficky tak systémově omezené tak,aby to ty konzole zvládaly -> zpomalení vývoje her.Stejně nechápu tuhle nenávist Konzole x PC.Pokud si chceš hrát u stolu a moct dělat i jiné,užitečné věci bokem tak si kup PC.Pokud si chceš hrát v klídečku,popř. si udělat nějaké party hraní nebo si zahrát nějaké konzolové specialitky tak si pořiď konzoli/e.Pokud chceš tak si pořiď obojí.Pořád někde vidím "Konzole vymítí PC hraní" nebo naopak "Konzole by se měly pálit"... .Nechte toho už.Nemůžete se spokojit s tím,co je?Všechno má své výhody a nevýhody a my se s tím musíme smířit!Takže přestaň mlýt takovéhle sra*ky,sedni si na prd*l a už si k*rva nestěžuj!
      • Amen.
    • Degéne, veď GSC sa ešte minulý rok chválilo 4 miliónovými predajmi. Tam pri konci GSC štúdia zohrávalo svoju úlohu viac faktorov.
      • ano, 4 miliony predajov na 3 diely, to je neskutocne cislo *5* *6* *6*
    • Omlouvá tě snad jen to, že jsi ze Slovenska *11*
      • 3:0, sluvom TRI NULA
    • Mr.Lolendo
      posílám virtuální FACKU...
    • hezky mentalni prujem. tohle nezachrani ani lahev cossacks vodky...
    • BelaJBB
      Čo chcem ? Sústavné pripojenie k netu pre Xbox 720 *3*
      • nechapem, preco z toho robite hru, ved najpredavanejsia hra na pc Diablo 3 ho ma!!! Tak co sa vam na tom nepaci, nic sa na pc tak rychlo nepredavalo ako toto, ale jasne, kopnite si do konzoly, lebo mozte, uboziaci..A MS potvrdil, ze nic take nebude, smola *6* *6* *6*
    • PC platformu zachranuje Steam..
      • Shaker
        a absence hovad jako je jejdaskov brat :)
  • hezky rozbor, trochu mi to rozsirilo obsah na toto tema:)
    stalkera sem zkousel uz od ruznych alpha buildu (vetsinou sme zakladali mp mapy a rezali se tam :)

    pak konecne vysla finalni verze sice bez prvku ktery tam meli bejt ale i tak sem z toho mel spravny pocit a bavilo me to a to i nasledujici verze (moddb taky dela svoje)
    jen me mrzi ze v CoP je pripyati jen cast *7* osobne me bavi exploring tedle lokace :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit