Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Taky přeji mnoho zdaru v nové práci, doufejme že se staví poreferovat jako host do fc jak se má časem 🙂

  • TheGGG

    tak snad konečně bude dělat něco co ho baví.... hry to očividně nejsou

  • Jack1948

    A kam ide? K Prúšovy? 😀

    • k nám, kde není nikdo z herní branže (so far I know).

  • tak konečně dohořel,  r.i.p. in peace


    svíce která hoří 2x jasněji vyhoří za poloviční dobu, svíce která hoří na desetinu výkonu dokáže dělat šéfredaktora 10 let 

    • sleepless

      Rest in space by bylo lepší přání, ale aj tak děkuju :)

    • Jack1948

      rest in peace in peace 😍

  • BoB.2

    Vždycky mě připadalo  že ho to nebaví a je mu to fuk,ale jak sám říkal jenom se tak tváří.😀 At se mu daří v nové hokně.

    • RaketovyZid

      Jsem rád že pomohl zachránit Games a Level, ale svým vystupováním ve Fight Clubu si moc mých sympatií nezískal, připadalo mi spíš, že se o hrách ani nechce bavit. Snad se mu bude jinde (u Průši s ostatníma? :D) líbit víc.

      • SalemCZ

        tak zrovna u šéfredaktora a šéfněco v tiscali, kdyby se o hrách nechtěl bavit tak by tam chodit nemusel. Letos chtěl jet na E3 (i když to nevyšlo) kdyby nechtěl tak určitě by uvolnil za včas místo někomu jinému. 

        • RaketovyZid

          V podcastu po České hře roku to z něj Pavel musel všechno tahat, plus to velmi časté koukání do notebooku (ve stylu 'vrazím ksicht až k obrazovce'). Z toho vycházím. Navíc si myslím, že by kluky z Fight Clubu neodmítl, když zrovna potřebovali doplnit stavy, aby byli ve studiu 4. I když by tam být nechtěl.

          To poslední je samozřejmě jen moje spekulace, ale takhle to na mě působí.

          • SalemCZ

            a viděl si Petra v Hardclubu? 

            • RaketovyZid

              Není to o hrách, takže ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit