Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ellendway
    Výborný podcast, hlavně uncut verze v .mp3, kterou někdo nahrával. Karle, poprosil bych beta verzi aplikace :D
    • Tos měl vidět naživo na videu ještě s chatem,to by ses chlámal dvakrát tolik :D
  • voodoochild
    Mimo všetkého humoru , musím uznať že nový účes Petra Poláčka je najviac COOL vec od vynálezu granulovanej kávy ! Ak si ešte nechá narásť epickú bradku tak si jeho podobizen dám na tričko ! ( hneď vedla Cheguevari samozrejme )
    • Amylee.Anderson
      Sluší mu to, ale dlouhý vlasy jsou dlouhý vlasy *13*
  • smejki
    Lukáši, jak jsi povídal, že by sis rád kvalitně zacoopil bez nutnosti hledat guildu, tak v Arma2 OA je server 7thCavalry.
    - Server je neustále pod dohledem adminů -> prasata se kopou a banují.
    - celý coop řídí velení ze sedmý kavalérie -> piloti musí být na teamspeaku a musí plnit svou úlohu, takže se řídí veškeré akce klíčové pro plynulý postup (bombardování, převoz jednotek, shazování parasupportu atd.).
    - Mimo létací stroje lze bez omezení sólařit, když práce v týmu jednoho omrzí. Nikdo ti nekecá do tvé hry v úloze pěšáka.
    - Vždy lze vytvořit coopující jednotku přes teamspeak a minimálně jedna vedená opět přímo sedmou kavalérií (side mission team) je neustále aktivní a lze se k ní připojit.
  • montatatana
    Hele kucí, na iTunes to furt není!
  • Keyz
    Jsem si vzpomněl jak Karel Drda říkal. Něco jako "Za dva roky mně je 40,ty vole já jsem úplně v prdeli" *1*
    To bilancování nad věkem je opravdu na prd. *13*
  • Slotermeyer
    Jack: Já nahrával, ale mám trochu morální dilema, jestli to zveřejnit.
    • Šup šup ať už je tu odkaz :D
    • Keyz
      Taky jsem přemýšlel jestli bych to vydal kdybych to nahrál.Sice ne z důvodu nadávek,ale tuším,že host Honza se tam ptal jestli může něco říc,jestli se nenahrává.Souviselo to nějak z jeho prací.Sice to nejspíš nebylo důležití,ale kdybych to vydal tak bych tohle asi vystřihl aby nemohl vzniknout problém.
      -Zase takto podpoříš Karlův projekt,kterého se pak možná někdo chytne! *3*
      • jnsCZ
        Klidně to nahoďte, já to v práci nějak přežiju ;) Stejně jsem se ve veřejném pořadu nalejval Morganem - a když děláte pro ruskou firmu, tak je ten alkohol základ :))
        • OT:Hele Honzo,kdyby sis chtěl někdy zahrát Bfko 3 jak jsem psal v chatu,tak si mě přidej na battlelogu,jsem tam jako Darkerrr ;)
          • jnsCZ
            čau, o víkendu bych měl být online ;)
        • Slotermeyer
          Nuže dobrá. *3*

          Kompletní záznam včerejší podcastokalby:
          http://www50.zippyshare.com/v/17461258/file.html
          • Za to ti postavime sochu *1*
          • Fajné,díky ti mocný muži za záznam! Až se budu chtít zase zasmát a zlepšit si nálad,tak si toto pustím :) Vsadil bych se,že trol je z toho celej happy,když existuje celej záznam tohoto velmi profesionálního podcastu *1* *1*
      • Nic takovýho tuším Honza neříkal,ale je možné,že jsem to přeslechl.
        • Black_Hand
          neco takovyho tam padlo, uz nevim co to bylo.
          • Nebylo to o nějakým datadisku k jedné hře?
    • Šup s tím sem ;)
  • Údiv

    Nemohl jsem si nevšimnout, že tento týdenní podcast se tak nějak inspiroval mým emailovým dotazem, jen jsem nečekal tak brzké provedení :), jaká to čest pro Kedara
  • A bude i nesestříhaná verze dnešního velmi "profesionálního" podcastu?
    • http://www.own3d.tv/Gamescz/video/717203
      • Slotermeyer
        No jo, ale pak vypnuli nahrávání a ještě se tak půl hodiny kecalo. To byla teprve jízda... *15*
        • skoda ze to nikto nenahral *1*
        • Měli by se z toho udělat dva pořady,jeden FC by byl uncut a druhej klasickej,aby diváci jako trotl diskuzní nemohli žvatlat o neprofesionalitě po natáčení ;)
          • ved tak to aj je...(priblizne)
            • Ale tím jsem myslel,aby se to nahrálo celý od začátku až do konce včetně těch připráv na začátku a konec aby byl,kdy odpojí kameru. A pak by se uploadli dva pořady,jeden by byl sestříhanej a druhej ne. ;)
    • Přesně tak.Jestli nedáte celý podcast,tak jsem připravenej vlítnout do studia. *1*
  • Také bych rád viděl Drakena i když nevím kdo to pořádně je :D Viděl jsem jen článek co tu někdo postnul o něm a ještě bych se chtěl zeptat,kdo měl být ten korektor co opravoval v diskuzích a dostal ban?
    • uživatel s nickem šílený korektor něco málo napsal v tomto ujo konzole příspěvku http://games.tiscali.cz/tema/jak-skonci-cesky-sen-jmenem-ouya-60085
  • Black_Hand
    dnesni podcast byl poradne narozeninovy. a bylo to znat. martin nebude mit tricatiny dvakrat, tak se to proste trochu zvrhlo.
    • Nejlepší bylo v chatu někdo napsal: Šťastné čtyřicátiny :DDD
      • blixa
        A uplne nejlepsi je, ze mi tricet bylo uz pred dvema rokama - Janchor byl na akci, kde jsme to slavili a stejne to rek blbe ;)
        • MickTheMage
          Do pr... , nestaci, ze Sonic a Mario su maldsi, Commodore 64 je mladsi, Star Trek TNG je mladsi, este aj ten Bach bude o par mesiacov mladsi... Chodte vsetci do pr..ec a ja sa idem hrat na pieskovisko! ;))
          • janchor
            Vzpomeň si na Farida a bude ti zase hej, hej?
            • Black_Hand
              kaja je starsi ne?
        • Takže kulatiny! Vše nejlepší *1*
          • Black_Hand
            nakonec mozna tak v binarni soustave :)). 100000
            • Tak jsem to myslel *1*
        • janchor
          Cyve, člověk mu cíleně ubere, aby si pan AHP mohl připadat stále mladej, a ještě je za to v diskuzích popotahovanej.. tak toto já mám za svoje dobro?!
          • jnsCZ
            Navíc Martin vypadá naživo max na 26-27, že :)
        • Black_Hand
          aha, vsem holkam je neustale 15 a tobe je neustale 30 :P.
        • Takže ti je 32 :D Tak aspoň něco nového mimo Fight Club jsme se dozvěděli :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit