Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz

    Komentáře.

    Vyserte se reagovat na Trola.diskuzniho (již to má skoro půl stránky) a raději napište,že chcete Drakena ve FC.Bylo to jasně bylo řešeno,že je potřeba žádat do diskuze tak aby to bylo vidět.Když se zde bude regovat dlouze na nějaký komentář tak to pak nemá smysl.
  • Tak já taky nejsem odvařenej s chlapu kteří se válejí na gauči popíjejí a kecaj svoje historky, narozdíl od Vás. D.Troll to samozřejmě bere jak jinak než radikálně nikoliv však nesmyslně jako většina z Vás kteří mu nadávaji. Rozhodně jeho inteligence nebude na bodu mrazu od toho jsou tady jiní kteří ho posílají do ústavu..
    • MickeyMutant
      Ústavní léčba a úroveň inteligence spolu nutně nesouvisí*3*

      Zajímalo by mě, jestli si někdo všiml, že Mr. Trol předtím, než mu v diskuzích lidi začali nadávat, tak stihl urazit prakticky všechny redaktory plus většinu externistů? Obvinění z korupce patřilo k těm mírnějším. Jenom v téhle diskuzi od něj například padnul jeden srdečný primitiv.

      Teď brečí, že mu ošklivá redakce maže příspěvky. Víte, o čem bych jako redaktor uvažoval? O mazání jenom těch rozumných a netrolících příspěvků k věci. Všechny ty ostatní provokace, útoky a bláboly bych v diskuzích nechal, ať si diskutující užijí svobodu projevu. Vzhledem k procentuálnímu zastoupení v jeho tvorbě by s tím taky byla mnohem menší práce.
      • Tak pro tebe jinak. Z mého pohledu by potřebovali pročistit hlavu jiní jedinci.
        Asi jsem ten který se hned nerozvášní nad trollem když s něčím nesouhlasí jako většina.
      • Pokud mají redaktoři pocit, že jsem se provinil proti pravidlům slušné diskuze, tak zaBANují IP adresu, ze které jsem v daný moment příspíval a "spravedlnosti je učiněno zadost".

        Bohužel, já jako diskutující nemám v rukou možnosti bránit se proti účelovému mazání mých korektních příspěvků / ponechávání primitivních vulgarit vyslaných mým směrem z klávesnic jiných uživatelů.
        • MickeyMutant
          Tím, že sám vysíláš urážky a vulgarity ztrácíš morální právo na ochranu.
          • MickeyMutant
            Trol: Námitky jsi vznesl zároveň s hezkým titulem "primitiv Drda". Buď rád, že tam ten tvůj příspěvek vůbec zůstal. Svobodná, rovná a nemoderovaná diskuze je skvělá věc, když se všichni chovají víceméně slušně. Nevidím nic špatného na mazání urážek.
            • Stejný argument bych mohl použít i já na tebe... I ty jsi, např., právě off-topic, neboť se bavíme na diskuzi k Fight Clubu na naprosto nesouvisející téma. *3*

              Já nejsem v pozici někoho, kdo by měl někomu něco dokazovat nebo se ve vlastním zájmu něčím řídit - na rozdíl od redaktorů Games.cz, kteří chtějí čtenost, chtějí serióznost a chtějí větší respekt pro hry na poli kultury v ČR.
            • MickeyMutant
              Ještě jednou a snad naposled: Zameť si v první řadě před vlastním prahem. Pak můžeš vysvětlovat, jak by se podle tebe měli chovat ostatní.
            • Myslím, že rádi by měli být především ti, kteří mě v posledních měsících konstantně vulgárně urážejí a neustále jim to prochází bez jediného BANu.

              Podle mého názoru by veřejná internetová diskuze měla být přinejmenším rovná (když ne rovnou svobodná a vždy přístupná všem), je to vizitka každého kvalitního webu. Bohužel ani to se zde zcela nedodržuje, byť je to nepochybně lepší než za vlády JDho...

              Nevidím nic špatného na mazání urážek/off-topic/jinak nepatřičných příspěvků - ale spravedlivě, ne tak, aby v tom hrály roli sympatie a vyznělo to ve prospěch/neprospěch některých. To se zde děje častokrát.
          • Morální právo možná, ale zde se bavíme o pravidlech diskuze na internetovém webu, s čímž nějaká relativní věc jako morálka nemá nic společného... Můžeš si je zde sám přečíst a posoudit, zda-li jsem jediný, kdo je porušuje.

            http://diskuse.tiscali.cz/img/pravidla.html
            • Samozřejmě, že redakce Games.cz má plné právo mě BANovat, kdykoliv se jí zachce. A je naprosto zřejmé, že mi nic vysvětlovat nemusí - viz pravidla diskuzí, na které jsem sám dával odkaz. Absolutně nechápu, proč hovoříš o něčem, co vůbec není předmětem diskuze.

              Problém vidím v tom, že Games.cz je profesionální web, v podstatě mainstreamové médium v oblasti videoher, a ne nějaký osobník blog Franty z Horní Dolní. Proto účelové řízení diskuzí zabíjí svobodnou a především rovnou diskuzi, což je věc, kvůli které nemůže např. JDho vystát tolik lidí... Mně tohle (a další věci níže zmíněné) prostě a jednoduše vadí, takže se proti nim ohrazuji. Vzhledem k tomu, že jsem měl námitky k podcastu, vznesl jsem je v příslušné diskuzi a tím to hasne.
            • MickeyMutant
              Jakmile začneš nadávat, vážně osočovat z korupce bez důkazů, psát na pokračování slohy o Skyrimu k recenzi na My little pony apod., tak tě má administrátor plné právo banovat. A jestli udělí ban za totéž i někomu dalšímu, to je jen a jen na jeho libovůli. Je to jeho domácí hřiště a nechápu, proč by ti měl něco vysvětlovat.

              Neřeš ostatní, začni u sebe a zkus psát třeba drsně, ale tak, abys nikomu nedával formální důvod k perzekuci.
            • "Až tak daleko k tomu není - i na zdejším webu se projevuje mazání kritiky na svoji autorskou činnost (pan Smutný), neférové posuzování korektnosti příspěvků mezi různými uživateli (pan Poláček) či potlačování volné diskuze (WOW, Re-play články)."

              Já to beru tak, že se tady občas účelově moderuje ve prospěch/neprospěch některých a tím se potlačuje svobodná diskuze, kde jsou si všichni rovni a mají stejná práva.
            • MickeyMutant
              Určitě nejsi jediný, ale skoro polovinu z těch pravidel opakovaně porušuješ. Navíc se tam píše, že o všem rozhodují výhradně administrátoři, tak kde je problém?

              Ber to tak, že jsi tu na návštěvě a domácí pán tě může jako otravného hosta kdykoliv vykopat z baráku.
            • Tak už to na světě chodí, že ten kdo na sebe nejvíce upozorňuje je v hledáčku jako první. To nezměníš:)
  • Skvělý podcast v jiném stylu. Karel opět nešel pro nadrnější slůvko daleko (to se dalo čekat). Byla to zábava.

    Milý Trotle (oprava Trole), na české herní scéně je podcástů hned několik. Pokud se ti tento nelíbí můžeš přeladit stanici. Já si po celém dne dřiny v práci rád odpočinu i u tohoto (dle tebe nízkého) humoru. Navíc tohle asi nebude nový kurz podcástů Games.cz.

    Připojení po kabelu ... prostě boží
    • Bighead

      Nevíš náhodou kdo měl bejt ten korektor,co opravoval lidi na diskuzích? Jak mu dali ban či co. Zajímal by mě jeho nick.
    • Pokud se forma tohohle podcastu bude opakovat i v následujících dílech, rozhodně jej poslouchat přestanu. Jak jsem psal níže, dojímá mě neprofesionální chování autorů Games.cz, jejichž šéf se paradoxně naváží do nedostatečné vyzrálosti mých příspěvků, zatímco se sám projevil dětinskými hláškami a popíjením alkoholu ve veřejném pořadu.
      • DangerousDave
        ďakujeme, práve si nám zariadil sériu najvulgárnejších podcastov v dejinách videohier *1* Ešte im poraď ako ťa dostať z tohoto webu a bude to kompletné *3*
        • Jednoduše - až ve způsobu moderování diskuzí klesnou pod úroveň Eurogameru.
          • Bighead

            Prosím redakci,aby na chvíli klesla pod úroveň Eurogameru než tohle kosmopako diskuzní vypadne a pak aby zase fungovala jako normálně.
            • Volná diskuze = pro všechny uživatele =/= diskuze omezená na registrované z důvodu omezení publikace negativních příspěvků na dané téma.
            • @Trol.diskuzni Volné diskuzi? Volné diskuzi??? Přečti si zpětně to co píšeš pod re-play, co to má proboha společnýho s normální inteligentní diskuzí? Nejdřív se zamysli nad svým vyjadřováním než začneš někoho kritizovat.
            • Až tak daleko k tomu není - i na zdejším webu se projevuje mazání kritiky na svoji autorskou činnost (pan Smutný), neférové posuzování korektnosti příspěvků mezi různými uživateli (pan Poláček) či potlačování volné diskuze (WOW, Re-play články).

              Jako příklad za všechny bych uvedl zdejší diskuzi, kde se to vulgarismy na moji osobu jen hemží a přesto se ani teď, ani nikdy jindy nestane, že by je redaktoři podle pravidel slušné diskuze zcenzurovali. Naopak se nezřídkakdy stává, že mažou mé naprosto korektně podané příspěvky.
      • smejki
        a to nevíš, že napříště se chystá<>swingers párty! what the f...?<>swingers je zkázaný slovo ROFL!
        • Tak ten byl slabší.
      • Podcast byl skvělej,mohlo by být takovýchto víc!.*3* Jinak pro toho Trotla diskuzního: Běž si čumět na jinej a nebo si běž jak už jsem ti psal čumět na Replay,tam alkohol nepopíjej a chovají se určitě profesionálně. Jenže tam ti zase vadí ušatá a zubatej. Ty seš vážně tlustý vykulený plešatějící neřád! *10*
  • Amylee.Anderson

    ...

    Mnoho z nás by chtělo Drakena ve FC :)
    • Erien
      Jak píšeš. :)
  • Dnešní podcast byl po tématické stránce neskutečně nudný, po obsahové pak nestoudně primitivní a sprostý. Na to, že působíte jako veřejné médium, které má propagovat dobré jméno hrám, jste se teda ukázali v tom "nejlepším" světle... *7*
    • smejki
      ne, nemá *2*
      • To je docela smutné... Na jednu stranu si tady hrajete na uplakánky ohledně zrušení Game Page a spíláte "krutému vedení ČT, které nemá zájem propagovat tak utlačovanou a nedoceněnou formu kultury, kterou videohry nepochybně formují", na stranu druhou se sama komunita v očích veřejnosti sráží kamsi na samotné dno oblasti zábavy a forem trávení volného času.
        • smejki
          stejně jako ty můžem na tom veřejném prostoru ze sebe s klidem dělat čuráky (pardon za ten vulgarismus, ale jinak to nešlo).
          • To Kedaro - Podle mě je nepřípustné se opíjet ve veřejně vysílaném zájmovém pořadu pod záštitou profesionálního (herního) webu.
            • Wyder
              Nemeni, to byla jen poznamka pro upresneni. Jinak myslim, ze Martin se tak neprezentuje, ale casto se v TV i ruznych clancich pise: "za Asociaci herniho prumyslu Martin Bach", a pak vznikaj tyhle zazity omyly.

              Vasi debatu v tomhle vlakne jsem ale jinak ani necetl, nejak mam lepsi veci na praci :).
            • V podcastu se o něm několikrát bavili jako o předsedovi, takže jsem to tak bral. Je jejich pochybení, že uvádějí posluchače v omyl. Mimochodem - mění informace z tvého odkazu něco v souvislosti s mým příspěvkem?
            • Wyder
              Trol.diskuzni: http://www.herniasociace.cz/hlavni-stranka/o-asociaci/predstavitele/
            • Jedním z autorů webu Games.cz je předseda Asociace herního průmyslu, která má za primární cíl zvýšit povědomí o hrách ve veřejnosti... Pokud toleruje excesy, které se v dnešním podcastu objevily, pak jde silně proti svému cíli = dosáhnutí toho, že někdo bude brát hry jako plnohodnotnou oblast kultury.

              Reklamy jsou zde jen proto, aby dopomohly vydělat. Games.cz jde však o víc - jsou kulturním médiem a tedy by se podle toho mělo chovat.
            • A podla mna je nepripustne klamat v reklamach...
          • Můžete ze sebe dělat cokoliv, samozřejmě. Pak ale nerozumím té komedii s Game Page, existenci Asociace herního průmyslu, srdceryvného nářku mnoha uživatelů zdejšího webu na to, že hry jsou příliš underground... Lidé jako ty či pan Grygar si hrajou na velké intelektuály, a pak se zvesela baví primitivním způsobům pana Drdy v podcastu. Interesting.
            • to víš, chlast udělá z člověka úplně něco jiného, kdybys ho pil tak bys to věděl a nedivil se nad jejich chováním
            • Já nikoho nemoralizuji. Jen se pozastavuji nad paradoxním chování autorů Games.cz a nemalé části "hardcore" herní komunity... Na rozdíl od vás ze sebe nic "velkého" nedělám, takže si to dovolit rozhodně můžu.
            • Preed
              A ty sa nemozes spravat niekedy ako uplne najvacsi kkt/troll a potom vsetkych moralizovat,ze sa smeju na Drdovi,tak to nefunguje a okrem toho,sem tam nezaskodi aj trosku stupidnejsi humor a zrejme to nebude novy kurz podcastu games.cz,so why so serious?
            • smejki
              ale rozumíš, nedělej Dášu *2*
            • Ty jsi ale k*kot.
    • Erien
      Už by vám v léčebně měli konečně omezit ten internet.
      • Tenhle trapný humor, který jsi teď předvedl, se dnes používá maximálně na prvním stupni základní školy...
        • "Tak byl vytrvalej, že se mohl stát ministrem!" Jinak mi tyhle tvoje prudké výbuchy spravedlivého moralizujícího rozhořčení připomínají postavu Mila Minderbindera z románu Hlava XXII.
        • Erien
          To nebyl humor, já to myslel vážně. Za to na tvoje kázání tady není nikdo zvědavej. *3*
          • Pak přeji mnoho štěstí při budoucí progresi v oboru jasnovidectví. Co se mého "kázání" týče, absolutně mě nezajímá, jestli na něj někdo je či není zvědavý... Vyjádřil jsem svůj názor, nic víc, nic míň.
            • Erien
              Nikdy jsem nikomu nic špatného nepřál, ale tobě z celýho srdce přeju abys přišel o prsty a už tady nikdy nic nenapsal. Ale když vidím tvůj zápal pro to, dělat všechno co je v tvých silách abys nasral všechny zdejší uživatele. Tak by to asi k ničemu nevedlo, protože by ses naučil psát nohama. No nic je to škoda času s tebou vůbec psát. Pozdravuj primáře ráno na vizitě. Ahoj
    • P.S.: Při pohledu na chat, kde se ti největší herní "mudrcové" jako Black_hand a další (a že vás bylo požehnaně) nezřízeně chechtali nad každou nadávkou či zvukem, který ten primitiv Drda ze sebe vyloudil, mne docela polil pot a donutilo se zamyslet nad úrovní české herní scény...
      To, co se dělo po konci oficiálního streamu, snad ani nebudu komentovat - měli byste se, páni redaktoři, zamyslet nad tím, kdo doopravdy by tady potřeboval dospět. S alkoholem a fekálním humorem to hry v České Republice skutečně nikdy nikam nedotáhnout a zůstane při "zábavě pro kryply".
      • Mimochodem,proč si do té diskuze nepřispěl svým nějakým velmi inteligentním (pro ostatní retardovaným) příspěvkem když si viděl co se tam "děje hrozného"? :D *3*
      • MickeyMutant
        "... donutilo se zamyslet nad úrovní české herní scény..."

        Jestli tě to opravdu donutilo k zamyšlení a není to jen další slovní obrat signalizující znechucení, tak by mě zajímalo, k čemu jsi dospěl. Podcast se nezmění a jestli ano, tak rozhodně ne ve smyslu tvých pozměňovacích návrhů. Nezmění se Lukáš Grygar píšící svým stylem recenze na Skyrim a DX Human Revolution, nezmění se Petr Poláček, pro něhož je asi tvoje banování nepříjemná a skoro pravidelná rutina a v dohledné době se výrazně nezmění ani složení návštěvníků na diskuzích a chatu těchhle stránek.

        Co s tím? Nebylo by lepší, když má člověk nulovou šanci změnit prostředí, které mu nevyhovuje, přesunout se někam, kde je útulněji?
        • zdeeneek
          Kam by se ale presunul, kdyz uz je na ostatnich webech zabanovanej *1*
        • Určitě bylo.
          • Cahir
            Ale když ono tě to tak baví, viď *14*
      • Bighead

        Ty jseš dobrej,s prominutím,k*etén. Nikdo tě na to čumět nenutí a už vůbec né,když to skončí. Co si asi očekával,běž si pustit ten tvůj s oblibou nazývaný RIPFAIL někde na internetu a koukej se na ,podle tvého názvosloví,ušatou a zubatýho,které máš tak v lásce. Drda byl dneska skvělej a nejlepší byl právě ten závěr,kdy skončilo nahrávání.Krásně jsem se dneska nasmál.
        • Očekával jsem podcast hodný úrovně profesionálního herního webu, ne ožralecké pouťové vyvolávání.
          • Bighead

            Já mám radši tyto volnější podcasty než přilepené moderátory z komerční televize,kde nesmí padnout ani jeden vulgarismus atp. Nechápu,proč když se ti to nelíbilo jsi to jednoduše nezavřel a musíš tu otravovat všechny na diskuzích tvýma dementníma komentářema. Se divím,že v psych. ústavu můžete chodit na internet prudit *6*
            • Projevil jsem svůj názor a následně jen reaguji na odpovědi ostatních... Vhodně a občasně použité vulgarismy nevadí, ale tenhleten naprosto nepřípustný fekální humor a umělé používání nadávek napříč celé délky podcastu mi na profesionální herní web přinejmenším nesedí.
      • co by to byl za život bez hoven a chlastu, taky bys to měl zkusit
        • Nemám zájem.
  • Výbornej podcast!
    • DangerousDave
      prvý podcast pri ktorom som brečel *1*
  • No.1 *1*

    btw. kedy bude draken?
  • Nahral to proboha nekdo? *1*
    • Doufám že jo,dejte sem pak odkaz. TOhle byl legendární podcast :D. Drda by měl mít svoje vlastní živé internetové vysílání :D
  • Keyz

    Draken

    Tak tedy.

    Kdy příjde DRAKEN do FC?
    • Kdo je ten Draken jak se o něm hovořilo v podcastu? Jen vím že se prej stydí a neumí pořádně mluvit :D Jinak se omlouvám,jestli se ptám hloupě.
      • Wyder
        http://doupe.zive.cz/ctenari-naostro-ptejte-se-ondreje-prusi--noveho-sefredaktora-levelu/a-112968

        *3*
  • Aha, tak uz vim proc mi Drda vadi. A ani nahodou to neni jeho sprostomluvou. Jen zkratka nedokaze formulovat svoje myslenky do vet, naprosto se nedovede vyjadrovat a proto je sprostej. Kleje nad tim, jak mu mozek nedovoli prevest myslenky do slov a vet, cimz se nehodi jako host do poradu, kde jde predevsim o mluvene slovo. Zlatej VAVRA...
    • Náhodou dneska byla to p*del ,hlavně díky Vávrovi,kterej to tam pořádně rozparádil. A že neumí zformulovat myšlenky do vět ani tak nevadí,když umí vyjádřit pointu toho co chtěl říct nebo aspoň já jsem jí většinou pochopil.
      • Chytl jsem tu cast, kde se pokousel rict neco o guild wars 2 a to co jsem videl stacilo, abych toho prestal byt soucasti.
    • Dneska byl šikovnej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit