Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Osviceny
    Děláte super práci, ale chce to trochu více humoru *3* To takový Podcast je v tomhle mnohem výše
  • Jen tak pro zajímavost

    Na ČR Leonardo v pořadu Meteor zrovna dávají devítidílný seriál knihy Jirkův tajný klíč k vesmíru, kterou překládal Lukáš a přišla na ni řeč po podcastu *4*
  • sleepless
    Fichtl Club #86 s Faridem a Lukášem a ještě někým, kdo nevím, jak se mu nadává, je venku: http://games.tiscali.cz/podcast/?id=108
  • Nazdar.Bude dnes fight club pro naše telefonky? díky.
    • janchor
      Bude někdy před půlnocí.
      • RE:

        A bude i Dan Vávra, nebo jiný host?
        • Farid Starman
  • Slotermeyer
    Překlik - reakce na Cosi: Nevím, neptal jsem se ho. Lukáš je inteligentní člověk a určitě by do éteru neřekl něco, co nechce. Nezveřejňuju to jen kvůli jednomu dotazu na určitou osobu, toť vše.

    EDIT: Teď jsem si celej záznam znova poslechnul, a kdo nebyl v chatu stejně nepozná, o koho jde, tudíž -> http://www22.zippyshare.com/v/92765749/file.html

    Enjoy!
    • Live moc nestíham a tento záznam ma fakt potešil , boh(ovia) ti zaň žehnaj . Velmi pohodové počúvanie . Vlastne ma ani moc nezaújma koho sa tá jedna otázka týka...


      ...BOL TO JAYDEE , ŽE TO BOL JAYDEE ????!!!!!! *15*
      • sleepless
        Nebyl, ale těsně vedle :)
  • Slotermeyer

    13. komnata L. G. :)

    Nahrál jsem a prostříhal (ticho) to povídání s Lukášem po skončení podcastu. Někdo se na to v chatu ptal. Tak pokud chcete, ozvěte se na mail Slotermeyer@tiscali.cz a pošlu vám link ke stažení. Tady ho zveřejňovat nebudu.
    • Cosi
      A co na to Lukáš?
      • janchor
        U mě dobrý.
  • čas vysílání

    Zdravím, nebylo by na škodu přidat v den vysílání čas přibližnýho začátku. Třeba do bleskovek.
    Minule jsem čekal že to bude kolem třetí a ve tři už byl dávno konec :-)
    • sleepless
      Na Bleskovky jsme zapomněl, takže jo, to bych ještě mohl zvládnout (si zapamatovat) ;)
    • janchor
      Gougare, čas jsme psali sem do diskuze, jako to děláme vždycky, když startujeme jindy, než v obvyklou čtvrtou / pátou.

      Zrovna dneska pojedeme od tří s Faridem.
    • Treba sledovat stránky na FB *3*
      • Trol.diskuzni
        A "pseudosociálně vyřízené / staromódní" osoby mají žádané info hledat kde?

        ~~~ Fejsíček mi může políbit prdelku *3* ~~~
        • Ked si chces pozret ich stránku nemusíš byt zaregistrovaný *7* lenže to ty nevieš pretože tam si...
          http://www.facebook.com/fcpod
          • zdeeneek
            To on vi, ze se na FB nemusi registrovat, aby se mohl podivat na stranky fightclubu a zjistit si kdy se bude natacet. Minimalne ja jsem s nim o tom diskutoval a mozna i par lidi nekdy driv. Bez vysledku, on ze sebe musi delat exota za kazdou cenu ...
          • Trol.diskuzni
            S Facebookem nehodlám mít nic společného (nedejbože mu ještě generovat zisky tím, že budu prohlížet jeho stránky), takže nemám zájem získávat informace odtamtud.

            Příjde mi poněkud zcestné být nucen si dohledat informace ohledně Games.cz kdekoliv jinde než na příslušných webových stránkách tohoto herního média...
            • Trol.diskuzni
              Zajímavé rozhodně ano. Nicméně můj postoj je v této problematice neměnný, jak potvrdil i kolega níže... Nezajímá mě www.facebook.com, ale www.games.cz.
            • Zaujimavé že nikomu inému nevadí si rozkliknut ten FB ale len tebe čo hatuje všetko možné...
  • Mikrofon

    Mohu se zeptat, jaký mikrofon ve Fight Clubu používáte a zda je napojen na nějaké AMP ?
    Díky
    • janchor
      Jestli se nepletu tak tyhle - http://kytary.cz/audio-technica-pro8-hex/HN096505/ - pichnuty do Mackie Onyxe.
  • Dobrý den,
    mohu se zeptat kde najdu videozáznam posledního podcastu - pokud byl tedy pořízen?
    • Zkus to na hlavní stránce.
      • Cosi
        Můžeš se hrdě nosit přívlastkem 5000 komentáře pod sekcí Fight Club.
  • Fridrich

    ahoj, koukal jsem live a nechce se mi poslouchat celou mp3, v kterem case najdu to vyjadreni Milana Fridricha?
    • smejki
      23:00
      • diky

        no formuloval to určitě chytře a neco na tom pravdy je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit