Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • re

    rad bych popral celemu teamu GP hodne stesti a doufam ze i nadale budou pokracovat ,jinak otazka trosku mimo tema je , co si myslite o uverejnenych informacich o Tes Online ?.. myslite ze ma sanci uspet bez vyraznych inovaci, a vse co je u teto serie zvykem. kdyz porovnam skyrim online od fanousku kteri to splacali do par mesicu a bethesda co to dlea nekolik let a vyjde z toho takovy patvar ..diky moc :)
    • janchor
      TES Online jsme probírali pár dílů nazpátek, nadšení moc nevládlo.
  • sleepless

    Fight Club #85 začíná dříve!

    Vážení, zítřejší přímý přenos FC začne už okolo 12:00, protože náš host Ondra Broukal prostě jinak nemá čas. Řešit se, krom jiného, bude Game Page a obecně téma herního pořadu na státní TV. Pokud máte k tématu (na Ondru) dotazy, pište je sem prosím. Díky a konec hlášení!
    • Mě zajímá, proč za celou tu dobu, kdy byl pořád vysílán, v soutěžích vždycky vylosovali někoho úplně jiného výherce než mě. *3*
    • MickeyMutant
      Ondřej Broukal: V nedávném rozhovoru jsi mimo jiné řekl, že se GP točil v sériích, 4 díly najednou a že scénáře musely být odevzdané minimálně měsíc před odvysíláním prvního dílu dané série. To ale ve výsledku znamená až dvouměsíční "zpoždění" oproti třeba aktualitám na netu. Pořad jako GP ale podle mého stojí a padá právě na aktuálnosti informací, a pokud vedení televize není schopné nebo ochotné tenhle neflexibilní systém měnit, má vůbec smysl pokračovat?

      P.S. - Z rozhovoru vím, že jste se tohle pokoušeli napravit, to není jádro dotazu.

      Asi těžká otázka pro člověka, pro kterého je celá kauza tak osobní.
    • Keyz
      To nebude Pavel Dobrovsky rád.To je zrovna oběd,že? :) Tuším,že v HPOD #300 se mluvilo o komediích okolo oběda...
    • Trol.diskuzni
      DOTAZ: Myslíte si, že má videoherní pořad Replay potenciální šanci na přežití? Máte pocit, že se tato relace dá hodnotit v pozitivním duchu, anebo je přesnější říci, že jen dále neochvějně prohlubuje eskalující krizi současné televizní produkce a měla by být tedy s okamžitou platností zrušena? Děkuji pekně za odpověď. Trol.diskuzni
      • Vzhledem k tomu že ho v TV sleduje přes 90 tisíc lidí + desítky tisíc lidí na YouTube, tak odpověď si určitě dokážeš domyslet sám..
        • Trol.diskuzni
          Tolik dvanáctiletých retardů? Žádný soudný člověk se na to nemůže vydržet dívat dýl než půl minuty, chlapče... *6*
          • Jako bys ty sam nebyl dvanactilety ret*rd .)
          • Jak bys zrovna ty mohl vědět, co soudný člověk může a co ne?
            • Někoho soudného se zeptáš a budeš doufat, že se nad tebou slituje a ukáže ti tobě nepřístupné pohledy na svět?
            • Trol.diskuzni
              Velmi jednoduše.
      • Ano ma.
    • Trol.diskuzni
      Začínejte si klidně ve tři hodiny ráno, hlavně si probůh sežeňte lepší baterii do kamery, nebo se vraťte ke starému osvědčenému modelu intenzivních 40-timinutových podcastů. Bez stříhání prosím.
  • Vetsinou podcast poslechnu, reknu si ... standartni,... dobre, ale ten posledni me bavil natolik, ze jsem i dostal chut to FightClubu sdelit. Takze tady to mate! DIKY!
    • sleepless
      Díky!
  • rancor1223
    Heh, podle logiky - "hra nejde dohrát, můžeme jí vrátit" - by Arma asi moc nevydelala *15*
    • smejki
      Stejně by dopadl i Fallout a TES (snad ani jeden z prvních dvou nešel bez patche dohrát). přitom jde o zbožňované klasiky.
      • Luke
        Tak neříkám, že taková hra nesmí vyjít. Říkám, že má vyjít, až půjde dohrát, a pak ať se klidně stane klasikou. :)
        • smejki
          až půjde dohrát za jakých podmínek? jakýchkoliv? nerealizovatelné. množství proměnných je enormní, zvlášť u mnou jmenovaných her.

          právně ošetřit funkčnost softwaru... maximálně uzákonit podporu a opravu kritických chyb. funkčnost uzákonit nemůžeš.
  • xixixao
    Sakriš, kde je ten Diablo speciál???? Nemůžu ho najít :D
    • janchor
      http://games.tiscali.cz/video/fight-club-special-o-diablo-iii-59888
      • xixixao
        Díky moc. Buď jsem měl špatnej den, nebo by to chtělo víc propagace (projížděl jsem arhiv, podcasty, front page a nic :D )
        • blixa
          Ono to bylo na homepage skoro celej tejden, ale asi kdyz jsi to hledal, tak uz to zmizelo.. Ted se to da najit jen pres kartu Diablo III, ale mas recht, ze alespon do vypisu podcastu bychom to v nejaky podobe dat meli.. Dik za upozorneni.
  • Luke

    Video Fight Club #84

    http://youtu.be/7JL73vJvEuA
  • Luke

    Než začnou padat dotazy...

    Video bude někdy v noci, tak kolem deváté.
  • Diky za super podcast

    Chci Vám poděkovat za výborný výběr hosta, jedete čim dál líp a začínáte být mým nejoblíbenějším podcastem (včetně těch zahraničních). Dobrá práce!
  • Dalekohled - vyřešeno

    Informace pro Petra - dalekohled nakonec došel dnes. Moc děkuju za výhru i za spolupráci :-)
    • sleepless
      Uff, díky za info! VELMI potěšující zpráva. Tak já tu pošťačku, co jsem ji držel jako rukojmí, pustím ze sklepa :)
      • Cahir
        http://nd01.jxs.cz/130/088/cf61b052a6_27790872_o2.jpg
      • Amylee.Anderson
        Ááá, fanoušek sklepního chovu :D
        • sleepless
          Ja! Natürlich.... :)
        • nejlíp na 7 schodu
  • proc neni diablo special ke stazeni v mp3??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit