Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdar.Rád bych si poslech Petra Bulíře.Zkuste ho oťuknout,jestli nechce dorazit do ringu.Díky
    • blixa
      Petr přijde, mluvili jsme s nim minulej tejden zrovna :) Jen musíme ještě domluvit konkrétní datum.
      • zdeeneek
        Doufam, ze na neho nevyplytvate vsechny penize z donate programu. Bulir byl znamej uz v hpodu tim, ze tam nerad chodil zadarmo. *1*
      • Luxusní.Díky
        • Cosi
          Plecháček. *1*

          Jen používat mezery.
  • Keyz

    Středověké WC

    Dan Vávra na Twitteru vyfotil obrázek pro "One for my Skyrim hate article fans - medieval toilets!"
    https://public.bay.livefilestore.com/y1pnFk8BUPMAlEac1YpCifffNYvOS6xoVuAdNuGnx4DIU0VSIEAJ01IJjU1w_tYq0_xwcmFMyt7ZbeofuY9Kn_PMw/ae.jpg?psid=1
    https://public.bay.livefilestore.com/y1pdH97rMUVoJ9n6zFaMpZatkvzRiMBoErZj73EEa4piqfG2hc-oK8bpnf3dcTGhKMguqZBSwfLk4fb4JJP0UiXoA/af.jpg?psid=1

    Tak snad již bude klid. *3*
    • Trol.diskuzni
      Dan je prostě eso! Děkuji za tvoji osvětu průmyslu zkorumpovaných Blizzardů a Bioware! *14*
    • Cosi
      Tyto fotky jsou již od Miroo vloženy u příspěvků s bleskovkami.
  • Mat v jednom podkaste Ondra Broukala a Lukasa Grygara... ;)) PARAADA :)..
    Inak ja mat prachy tak si Vas vsechny koupim :D... Resp. webovy projekt kde by bol Lukas a Ondra by bol podla mna dopredu odsudeny na uspech. Fakt skoda ze neviem carovat :D, by som si vycaroval prachy, kupili by sme studio niekde v LA :D, a dali by sme dole aj GameTrailers :)... To by bol zivot :D...

    Ale spatky k realite, musim si ist poslat dalsie zivotopisy :)...Bo nejak nemozem zohnat na leto brigadu :D....

    Ale spatky k realite a k podkastu :D... Drzim palce Ondro nech ti to vyjde! GP bol podla mna fajn, a ano, aj tie scenky boli podla mna fajn ktore kazdy kritizuje. A to nie som najmladsi, kazdy ma na to skratka iny nazor. Mne sa to teda napr. pacilo. Nie vsetky samozrejme, niektore boli roztahane ako si povedal. Ale bolo to fajn. A dokonca aj to, ako kazdy hovori, ze GP mal staru tvar nemennu zaseknutu niekde v 90 rokoch. Ok, detskost mi vadila, ale napriek tomu mal aspon svoj osobitny charakter. Bol to skratka GP s dusou ktora sa mi pacila. Skoda, ze ho zrusili.

    Dat ho na CT3 ako kanal pre deti, by bolo skor uz urazkou ako relevantny priestor. Nechapem, ako moze niekto zit v takom stereotype, ze hry = zabava pre deti... To aj filmy su zabava pre deti?... Hry, tie dobre, maju casto dobry pribeh, kde naviac mozte byt hlavnou postavou vy, to je to, preco ma to tak bavi. Je to ako film, resp. svet v ktorom som ja sam prostrednictvom nejakeho interfacu :D... Ale toto nehraci nikdy nepochopia, skoda.

    Drzim palce Ondro. A Lukas, dufam, ze budes v co najviac podkastoch ;), popripade u Ondra v time :D...
  • ruthan

    Gamepage

    Neni to pro me velke tema, ale kdyz uz te podcast posloucham pri chuzi po Praglu posloucham a tam se tohle resi, tak se vyjadrim.

    Uvital, bych skutecnou diskuzi, protoze format, pozvali jsme kamarada, aby si trochu vice provaril xicht a nazvajem jsme soudruzsky poplacali po zadech, je jednoduse trapny. Nase herni scena takhle funguje, je to smutne, ale je to tak. Ted me napada, treba samozvana asociace, pres kterou se Martin Bach snazi se zviditelnit a vydelat si na chleba, me osobne zpusob, jak se u nas takova vec dela nelibi (tyhle organizace vetsinou prinasi spis to spatne, nez to dobre).

    Nicmene zpatky k veci namisto tech, prebytecnych specialu by special na tema GP byl mozna zajimavy. Z meho pohledu byl GP byl opravdu kulturou od kryplu, nejvetsi ostuda, toho naseho herniho rybniku. A to co jeho obhajce tvrdi, me v tomto nazoru jen uvtrzuje, od je se v tom "bahne" skoro spokojene rochni.

    Jsem rad, ze v dnesni dobe, nastesti ten ceskej rybnik, uz neni podstanej, protoze je spis zumpou, ze ktere si nekteri vykuci lovi sve kapriky (v pripade GP verejnopravdi). Na danich platim kazdy rok docela dost penez, bylo by to zadny rok pekny auto a nelibi se mi, ze za ne se dela neco takoveho.

    Jinak obecne v rade svych traitu se radnim k minoritam, takze na tom, jak vnima hry vetsinove stado mi prilis nesejde, jelikoz mi staci, kdyz je nebude zakazovat a bude tu par osvicenych lidi, obchotnych je financovat a kupoty, tech par dobrych veci, ktere se delali. Pravdou, je ze prave prijeti her vetsinovym stadem, podporove takovymi hloupymi porady, je hlavnim upadkem kvality prumernych her, v polednich rekneme 15,17 letech. Cokoliv, co se dela se zamerenim na lidi s IQ90 (==deti) s tim, ze oni toho moc nepotrebuji, je jednoduse zlo. myslim, ze bychom se stejne jako treba Komensky meli snazit "pozvednout" prosty lid, nez mu pred cenich cpat podbizivou hezky zabavenou slichtu, ktera by mu stacila, nad kterou se nemusi premyslet.
    • Luke
      Ahoj! Není pravidlem, že zveme známé. Vlastně se spoustou lidí se vidíme poprvé až při natáčení. Jistá uvolněnost a neformálnost k FC patří (a jak zaznělo nedávno a jinde, nejsme OVM). Je to zkrátka pokec o hrách, vyprofiloval se takhle po mnoha letech a zdá se, že funguje. Kritické připomínky samozřejmě vítáme, protože evoluce nikdy nekončí. :)
    • smejki
      kolik jsi měl promile, když jsi to psal? V tom textu se nedá pořádně vyznat. Jen jsem chytil, že všichni jsou<>debilové a vyžírkové, zatímco ty jsi nejspíš Komenského reinkarnace. Don't drink and write, říká se u nás na vsi.
    • MickeyMutant
      "GP byl opravdu kulturou od kryplu, nejvetsi ostuda, toho naseho herniho rybniku. A to co jeho obhajce tvrdi, me v tomto nazoru jen uvtrzuje..."

      Myslíš to, jak říkal, že se na jeho současné podobě už nechtěl podílet a dával výpověď?
    • To me hrozne bavi cist tyhle manifesty. Nejlepsi jsou takove ty co vybizi ke slusnosti, inteligenci, mravnosti, uvedomeni, a kazde treti slovo je hloupy, stado, upadek, slichta, bahno, a jina barvita vyjadreni. Mezi radky ctu, ze vy ste pane byl nastvan jeste pred poslouchanim podcastu ;)
  • smejki
    "herní pořad jedině na ČT3, jakožto dětském kanálu" tak se nám minimálně pan programový ředitel pěkně odkopal.
    • Black_Hand
      koukam, ze si se tohodle taky chytnul :).
      • smejki
        samozřejmě. když má o kulturnosti her rozhodovat člověk, který učiní myšlenkový veletoč "hra -> hrát si -> děti", tak se to nikam nehne. Kdyby zůstal jen u toho, že hry nejsou zmíněny v oficiálních ustanoveních, tak budiž, dogmaticko-papírenských ouřadů je habaděj a aspoň za nima stojí nějaký text, byť zastaralý. Spojit hry s dětmi... metalový koutek v Noci s Andělem zřejmě patří na nějaký satanistický kanál.
        • Black_Hand
          jo, tak nejak. narizeni jsou jasny, kdyz rekl "komercni televize ted dela svuj vlastni a my jsme se bali narceni" tak ok. je to prizdisracstvi, ale verejnopravni televize neni od toho aby riskovala takovydle pitomosti.
        • MickeyMutant
          Možná se podíval na nějaký pořad o hrách a usoudil, že je to pro děti. Moc se nedivím.
          • Misto aby si o tech hrach neco zjistil, nebo nedejboze aspon nejakou zahral. To je jako kdyby v Otazkach moderoval Vaclav Moravec na zaklade toho, ze se jednou podival na politickou debatu v konkurencni televizi :)
            • MickeyMutant
              To bych mu ani moc nevyčítal. Když bude rozhodovat o včelařském koutku, taky určitě nenasadí kuklu, rukavice a nezamíří do včelína. Maximálně se asi podíval na nějaké starší díly, ale ani to není vůbec jisté.
          • Hairy_Ass
            To je bohužel pravda. *3*
  • Duna online uz tu byla... tak pred deseti lety, ceska browserova strategie (konkurence webgame.cz)... hral jste nekdo? par tisic lidi tam bylo :%
    • janchor
      Chvíli jsem to zkoušel, ale ten princip šel totálně mimo mě.
      • Lukáši jak by sis tu Dunu online představoval ty? Já ať nad tím přemýšlím sebevíc, nic mě nenapadá, kromě nějakých intrik.
        • janchor
          Zcela "snadno". Samozřejmě si to nepředstavuju jako tuctovej klon Warcraftu, ale něco mezi A Tale In The Desert a EVE. Klidně bych to situoval celý na Arrakis, nechal se tam mezi sebou prát o území několik rodů, do toho frakce jako fremeni a piráti a ideálně důraz na nebojový specializace jako to uměly Galaxies. Pouštní ekologové, překupníci, těžaři, konkubíny, mentati, atd.

          Základem kvalitní onlinovky je pro mě vždycky silnej svět a přesně tohle Duna má.
          • Black_Hand
            ja bych celkem rad inspiraci u mmocek jako eve atp. duraz na rody, postaveni, ruzne mise do chrtanu nepritele, kdy se clovek musi prokecat do prizne jine strany atd.
      • Black_Hand
        hra byla sama o sobe hodne jednoducha. ale ta meta-hra - vyjednavani v pozadi, pripravy utoku atp. - to bylo to v cem excelovala.
    • Black_Hand
      ja :). v 13. veku (+-) jsem mel nejvic utoku.
  • Black_Hand
    juuu, super. porady o hrach jsou pro deti, dekuji milane fridrichu :).
  • Ahoj.Bude dnes podcast ke stažení? rád bych si ho v práci pustil na mém telefonku.Díky
    • janchor
      Bude kolem sedmý.
  • Black_Hand
    trolovi by koukam prospel bitchslap od jeho hrdiny. pochybuju, ze bude mit nervy na takoveho fanatickeho fanouska.
  • Nedalo by se nekde na netu videt ten dil GP s "rytirem plechackem"?. Nevedel by nekdo? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit