Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Janchore, Vávra je bůh a jeho komentáře nemůže v podcastu nikdo nahradit, pochop to! Je zločin jej jakkoliv vystříhávat!

    Disclaimer: Vávra na hrad! Díky němu se svět změní k lepšímu!!!
    • smejki
      každý podcast by měl začít čtvrthodinovým promítáním Danových citátů!
      • Black_Hand
        s komentarem od trolla :P.
  • Don Dan a jeho vize

    Dane, s HiTechem to byla opravdu škoda, protože to mohla být velice dobrá hra. Držím palce s Warhorse projektem. Myslím si, že když si podržíte váš rukopis, tedy minimum kompromisů, snaha hráče dotlačit respektovat ingame pravidla a vhodné skloubení realismu a hratelnosti, tak výsledek bude dostatečně unikátní, takže se nemusíte obávat, čím přebít konkurenci (viz vaše vložky v podcastu #82).
  • Já myslím (a evidentně nejen já), že nemá vůbec smysl dělat sestříhanou verzi video záznamu, prostě by to měli nahodit, tak, jak to je a sestříhat si třeba jen audio. Většinou právě ty vystříhané části patří k tomu zajímavějšímu z podcastu (a teď nemyslím nějaká přeřeknutí. Myšleny jsou různé poznámky a komentáře, hlášky atd).
    • janchor
      Videozáznam v nesestříhaný podobě obvykle visí na own3d kanálu, teď bohužel video nemáme vůbec.
      • Hangout on Air http://www.google.com/intl/cs_ALL/+/learnmore/hangouts/onair.html a nemuseli byste už nic nahrávat znova na YouTube.
      • Prisel cas obratit k nocni obloze reflektory se slotermeyerovym avatarem?
        • Slotermeyer
          Sorry, tentokrát nemůžu sloužit. Kdybych měl, už bych se podělil.
          • We´re f*cked now...
  • Dobrý den, včera jsem stihl pouze konec živého vysílání. Proč vystříháváte zajímavé části debaty? Je k dispozici nesestříhaná verze? Začínám být znechucen....
    • janchor
      Vystříhávám to, co mi zajímavý nepřijde. Pokud to diváci streamu vnímají jinak, názor jim neberu, ale těžko ho můžu předjímat. Kdo chce mít jistotu, že mu neunikla ani vteřina, musí holt na stream nebo na záznam own3d. Že tam aktuální díl nebude je samozřejmě popel na mou palici, ale to je tak všechno, co můžu s dvaaosmdesátkou dělat.
      • a co nesetrihana audioverze? ja stejne vetsinou ze zaznamu (dokud teda byl na youtube) udelal mp3, sice tam obcas neco nedava smysl kdyz clovek nevidi ten moment ale je to lepsi nez kdyz clovek prijde o debatu ktera je sice offtopic ale muze mit pro nekoho nejakou informacni hodnotu
        • Súhlasím , videopodcast som nepozeral nikdy ale keď bol k dispozícii nestríhaný audiopodcast alebo som sa dokopal k tomu vyripovať si zo streamovaného záznamu zvuk tak som si to užil ovela viac než zostríhanú verziu , zdala sa mi zábavnejšia , informačne objemnejšia a proste zaújmavejšia . Myslím že to "jadro " poslucháčov podcastu ho nepočúva kvôli informáciam alebo kvôli nejakej programovej štruktúre rovnako ako by sledoval program na verejnoprávnej televízii , počúvajú ho preto že ich baví počúvať ludí ktorý podcast tvoria a ich debatu na LUBOVOLNÚ tému . Minimálne mňa baví počúvať aj témy o ktoré sa normálne vôbec nezaújmam alebo vôbec nesúvisia s hrami , na ktoré je podcast zameraný . Preto sú pre mňa osobne všetky snahy o "zformálnenie " podcastu posunom k horšiemu . Samozrejme ale nemôžem hovoriť za všetkých . Myslím že absolútne bezproblémovým a dokonalým riešením tejto dlho trvajúcej debaty by bolo dať na výber zostrihanú nezostrihanú audio-verziu podcastu . Publikum na ktoré sa sanží FC viac mieriť , teda ľudia ktorým ide o profesionálny a uhladený podcast by si mohli stiahnuť upravenú verziu a ľudia ako ja by mali jednoduchý prístup k tomu čo chcú . Myslím že by tým pádom bol každý spokojný a pokrylo by sa väčšie množstvo poslucháčov . Taktiež by bolo možné porovnať z počtu sťahovania o čo je viac záujem . Nevidím za tým žiadny technický etický ani podobný problém a aj keď už sa na to pár ľudí pýtalo , nezdá sa mi že by padla uspokojujúca odpoveď prečo nie :-)
          • janchor
            Přijde mi, že se tu dělá komár z velblouda. Spousta pokecu navrch ve střihu pravidelně zůstává, pokud je ten pokec zábavnej / zajímavej / ideálně obojí. Aktuální díl je toho živým příkladem, pokud tu někdo postrádá tu volnou debatu bez nasazenejch mikrofonů, která pak jela dál, tak ta už se stejně nenahrávala ani audio - to jsme stopli hned po rozloučení.

            Na každej pád je tím řešením dávno záznam na own3d, kterej, když zrovna zodpovědnýho klikače nepřepadne skleróza, normálně k dispozici bývá.
            • Keyz
              Bohužel to bude bez jeho vtipného popisu který je vystřižen :(
            • janchor
              Dle "logiky věci" by tam měl zůstat, pokud bych ho vnímal tak, jako ty.

              Už tu otázku neúměrně natahoval, o Game Page a tím pádem i ČT se budeme bavit příště.
            • Keyz
              Tak proč tam není zrovna ten komentář o ČT D. Vávry.Tuším,že to bylo na otázku ohledně gamepage a v záznamu jsem to nenašel.
              Pro mně byl vtipný a byl i k tématu,tak nevím proč je vystřižen.Je v odpovědi na otázku,tak dle logiky věci by tam měl zůstat jestli je "zábavnej / zajímavej / ideálně obojí."
              Nejspíš není?
      • Trol.diskuzni
        Plocha -> Koš -> Obnovit -> Nahrát na Uloz.to -> hodit sem do diskuze link... *16* *16*
        • Keyz
          Bohužel to vypadá,že to sem asi hodit nechce jinak by to vybral.Jedině,že to snad náhodně bezpečně smazal,zdlouhavě přepsal,disk zdemoloval a co zbylo to zahrabal, aby to nešlo obnovit.
      • Předem se omlouvám za upřímnost,... Kdyby jste nabízeli ke stáhnutí "krácenou" verzi společně s originální debatou ,tak bych neřekl ani popel. Pozvat ale hosta, nechat ho mluvit a pak to promazat mi nepřijde zrovna košér. Sprosté výrazy, které se v podcastech objevují nikdo nevymazává - to je přece v pořádku. Vůbec jsem netušil, že takto upravujete podcasty. Zavání to totalitou. Doufám, že se nedožiju doby, kdy někdo Vám podobný bude rozhodovat o tom, kolik koleček salámu smím sníst k snídani....
        • Neviem prečo ale akonáhle som prečítal " Zavání to totalitou " tak som sa absolútne zvalil pod stôl a smial sa vkuse niekolko minút *1* *1* *1* Bol to vtip že ? Nezmášam tú neistotu ked sa nedá na internete rozlíšiť či je niekto hlupák alebo či má len dobrý zmysel pre humor .
        • janchor
          Za upřímnost se neomlouvej, ale podcast se stříhá odjakživa, takže poznámka o nějaký totalitě je mimo, protože neprobíhá žádná "cenzura" témat, pouze osekání pasáží, který mi připadají jalový / nadbytečný / příliš offtopic atd. a délku jenom nafukujou - už takhle byl aktuální díl jeden z nejdelších a vzhledem k ohlasu během streamu jsem v něm nechával věci, který bych jinak vyházel taky. Pořád je to herní podcast s jasně daným rámcem, ne tříhodinová volná debata o čemkoliv, na co během natáčení přijde řeč. Pokud o ni za každou cenu stojíš, musíš si pustit stream nebo jeho záznam (a potřetí sem píšu, že bohužel ten aktuální jsem zapomněl na own3d nahrávat, jinak by tam byl).
      • A co takto zalozit si novu identitu a undergroundovo to vydat ako nahravku zo streamu?
    • Trol.diskuzni
      Prosím, uploadujte někam nesestříhanou verzi, když už není videozáznam! *16*
      • Keyz
        Logicky by měla být jestli,ji mistr střihač automaticky nesmazal :(
        Kdyby nahrál nesestříhanou verzi tak bych mu dal dokonce jedno + abych vyrušil to minus co jsem mu dal za to,že zapomněl nahrávat video.
        -Zdá se,že to nikdo nijak nenahrával :(
  • Prosim

    Nikoho z Indiana.To uz radsi podepisu petici na podporu GP.
  • Thorleif_cz
    Sejměte toho predátora... Prej paranormální praskání, čekám kdy se objeví ten charakteristický zvuk výšlehu rameního blástru, následovaný zděšeným a bolestným rykem. Nebo je Predy na Vaší straně?
  • Trol.diskuzni
    Podcast fantastický, Vávra je prostě borec!
    • jindra.veliky
      nejlepsi bylo stejne vystrihnuto *12* *12*
      • Trol.diskuzni
        Já jsem včera slyšel cca 60 % a je fakt, že to sestříhané je =/
  • iTunes

    Nějak se mi nechce stáhnout z iTunes.. Neví o tom někdo něco?
  • Soutěž

    Ježiš, já ten dalekohled vyhrál :-) Super... Jo a to jméno je opravdu smutná realita, ale tanec se nekonal, jenom vítězný jásot :-)
    • janchor
      Jakápak smutná, takhle originální člověk jen tak nevidí! Tak gratulace navrch.
      • Díky, za gratulaci i za výhru. Doufám, že jste mi ho minule moc nerozmlátili, reakce jsem slyšel jen z mp3ky, doufám, že to nepřijde v několika dílech složitelných pouze lepidlem :-)
    • Keyz
      Dá s tím,dobře špehovat? *4*
      • Zatim nevim, ještě nic nepřišlo, ale pevně věřím, že na vnadné kolemjdoucí to bude jako dělané :-)
      • Trol.diskuzni
        Lukáš mě minule viděl i přes kameru a internet, takže rozhodně ano!
  • Malleth

    Beyond...ne?

    Kritiku Beyondu nechápu. Pravda že stejně jako většina vystavovatelů nevybrali nejšťastnější ukázku, ale každýmu kdo hrál jejich předchozí hry musí bejt jasný, že celá hra není jen z quicktime eventů. Ty jsou jen v akčních scénách a do konceptu jejich her to sedí. Stejně jak v Heavy Rainu tam budou i normální adventurní pasáže kde prozkoumáváš prostředí a něco řešíš.

    Navíc ta hra vypadá úžasně. L.A. Noire sice má mimiku detailnější, ale pohyby hlavy a těla se nahrávají zvlášť a je to znát. Textury obličejů jsou dost mdlý a oči nereagují jak by měli, což je daný způsobem nahrávání a nemožností doanimovat pohyby ručně. To se technologie od Quantic Dream netýká.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit