Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nahrat offline a na youtube s tým!
    • Core
      Přesně, také mě to napadlo. Nahrávalo se offline? Bude ke stažení nebo se podcast přesunul na zítřek? Díky za info.
      • smejki
        prý se natáčelo offline a video by mělo jít na YT... pokud se něco nepodělalo
  • Pánové nic ve zlym, ale příjdete mi tam trochu chcíplí, trochu akčnosti by to chtělo :)
    • Core
      Takže opravdu dnes Fight Club ne...? *9* Škoda. Co bylo za problém? Wi-fi či Bětka? *4*
      • Betka ukopla kabel od netu jak spechala, prisla pozde.
        • Trol.diskuzni
          No jo, asi se zdržela u zrcadla... *7*
    • Ellendway
      Nahrávají nebo jsou vůbec online? Píše mi to, že jsou offline tak se ptám jestli je chyba u mě.
      • Ellendway
        Ahá.
      • FreelancerSVK
        Padol im internet, dnes to už asi live nebude *9*
  • fcpod

    Dobrý den, bude podcast dnes, nebo zítra?
    • odkaz na FB

      Ahoj, můžete mi prosím dát odkaz na Fight Club na Facebook? Nějak to tam nemůžu najít. Díky
      • Milda8
        http://www.facebook.com/fcpod
    • Wyder
      Pred par dny psali na FCB, ze bude dnes od cca 15:00.
      • FCB

        Na každý navštěvuje stránky Baníku
      • děkuju fc nemám takže jsem bez informací
        • zdeeneek
          Na facebookovou stranku fight clubu se muzes podivat i kdyz nemas na facebooku zalozenej ucet. Tim padem uz nebudes bez informaci kdy zacinaji natacet.
          • Trol.diskuzni
            A kdo fejsbůk nelajkuje, tak zůstane bez frendů (čti bez informací)?
            • zdeeneek
              Aha, no tak potom jedine zkus napsat do pripominky/namety/bugy jestli by nebylo mozny oznamovat nataceni fightclubu i nekde jinde ( mozna primo na diskuzi fightclubu? )
            • Trol.diskuzni
              Ano, je mi proti srsti se dostat do jakékoliv interakce s těmito sociálními výdobytky dnešní doby... Jasně, je to jen můj problém, ale právě proto navazovala ta řečnická otázka, na kterou jsi reagoval.
            • zdeeneek
              Abychom si rozumeli - ani na twitteru ani na fcb se nemusis registrovat, tzn. nemusis mit zalozeny ucet kdyz si chces jen zjisti kdy zacinaji natacet fight club. Chapu dobre, ze mas takovy odpor k temto sluzbam, ze je ti proti srsti se na minutu podivat na fcb/twitter stranku fight clubu a zjistit si co potrebujes?
            • Trol.diskuzni
              Chápu, že to bude znít blbě, ale twitter taky nemám rád... Dá se vůbec dnes ještě zjistit nějaká informace bez toho, abych se musel pseudosocializovat?!
            • zdeeneek
              Pokud je pro nekoho problem se jednou tydne ve stredu podivat na fcb stranku fighy clubu, tak na hlavni stance games.cz v okne "games.cz na twiteru" (na prave strane stranky) to byva uvedeny taky.
  • Jak to vypadá z dnešním Fight clubem.
    • FreelancerSVK
      Pokiaľ viem, natáčajú v stredu.
  • smejki
    Nechtěli byste do podcastu pozvat Davida Sillmena?
    • Mopped
      A proč proboha?
      • smejki
        přesně proto
    • Amylee.Anderson
      Bude tam Alběta
      • Ellendway
        Už zase? To bude zase podcast o ničem. Nechci někoho urazit, ale podcast s Alžbětou je o ničem.
        • Trol.diskuzni
          Pravda, bude to na kulový...

          Ale co je hlavní - Já chci zpátky pana Grygara! *13* Sice nemám pochopení pro jeho recenze, moderátorství však ovládá mistrovsky!
        • Dva znudění maníci která zajímá více jejich iPad než okolí + holka co má problém překoktat i kratičký text před kamerou a zoufalý moderátor. Fight Club...
          • zdeeneek
            Pokud te to nezajima nebo se ti to nelibi, tak to sledovat nemusis. Volba je na tobe.
            • A já jsem někde napsal že to budu sledovat?
  • Amylee.Anderson
    Jů, nová ikonka :3 Teď na tý liště nebudu vědět, co je to černý G :D
    • Trol.diskuzni
      Zajímalo by mě, proč se ta nová ikonka nezobrazuje při prohlížení diskuzí (včetně této)...

      Mimochodem, jak to dopadlo s přítelem, dočkal se Skyrimu? *3*
      • Amylee.Anderson
        Jo, nejsem megera, abych ho nepustila. Chtěla jsem mu to ukázat. Ale co to je za otázku? :D
        • Trol.diskuzni
          No to já jenom tak... Když už tady občas necháváš nahlédnout pod pokličku vašeho vztahu, tak se zajímám, nooo! *5*
          • Jděte s tím oba do hajzlu. *5*
            • Trol.diskuzni
              Jestli sis nevšiml, tak už před necelými dvěma dny šli. *2*
          • Amylee.Anderson
            A já, která by to, jak svělej vztah mam, nejradši vyřvala do světa a zapříčila tak sebevraždu forever alone lidí, se podělím :D
            • Amylee.Anderson
              To on si jenom četl návod a pak dělal chytrýho xD
            • Trol.diskuzni
              Podle toho, jak se v diskuzích ke každé Skyrim-novince doptával, jak řešit ten a ten quest, tak usuzuju, že hra jako taková nebyla tím největším problémem. *2*
            • Amylee.Anderson
              Je to dost možný. Jemu asi Skyrim nefunguje.
            • Trol.diskuzni
              No, když nad tím tak přemýšlím, Jindřich se od včerejší diskuze u Fight Clubu neozval... Že by to s ním nějak zamávalo? *9*
          • Njn, Kon.trol *5* musí být *1*
  • Slotermeyer

    Pro Petra & Pavla

    Jak teda dopadlo technické laborování ohledně ukládání video streamu?
    • blixa
      No, zkoumali jsme to druhej den a Pavel to nejspis zapomnel ulozit, coz se kupodivu musi ;) Nicmene ted uz teda vime jak na to a priste to zkusime nahrat sami..
  • Nevíte někdo prosím v jakém díle FC se baví o přezdívce "Sugestivní psychokomunista"? *1*
    • ales.smutny
      18.? Možná... fakt nepamatuju přesně, bylo to kolem DA2, takže asi...:)
      • Trol.diskuzni
        Taky bych chtěl mít ten žlutý text za nickem... *9*

        Pane Poláček, nešlo by to nějak? *1*
        • Black_Hand
          Trol.diskuzni (rezidentni troll)?
          co treba Trol.diskuzni (obsedantni otrava)? :PPP
          • Trol.diskuzni
            Trol.diskuzni (Asertivní Externista) *5*
            • Black_Hand
              jo, neco na tom bude :). todle ale byla spis narazka na jednu starsi ceskou pisnicku v souvislosti s tvym "dobrem"... :)
            • Trol.diskuzni
              Ty máš dnes nějakou psavou, ne? Obvykle napíšeš jeden znalecky se tvářící příspěvek a ozveš se zase až za týden. *2*

              Ale abych ti odpověděl - nekouřím, nepiju, nesázím a nefetuju! *5*
            • Black_Hand
              sazim, sklizim?
            • Trol.diskuzni
              Já věřím, že rozsévám pouze dobro mezi Vás, drazí přátelé!
            • Black_Hand
              vylepseni: Trol.diskuzni (Nasertivní Externista) :PP
        • Tobě by slušel spíš titul před jménem *1* . Napadá mě, co takhle Kon.trol. ? *5*
  • Ellendway
    No nevím pánové. Mikrofony nejsou úplně nejlepší dle mého názoru. Kdo ví, zda by nebylo lepší místo drahého pultíku koupit raději pár obyčejných mikrofonů a kvalitní zvukovou kartu do PC.
    • blixa
      Diky ze ses me zastal, nacelniku :) Ale fakt je, ze nejakej pohyb by to chtelo, zamyslim se nad sebou :)
      • Jaka vana... "TO SOU SVALY, ENERGIE!"
      • Amylee.Anderson
        Já se tě zastávala už v chatu :D Mně ta vana přijde bezva :D
      • zdeeneek
        Jestli do pristiho fight clubu prijde Alzbeta a budou se tu pak probirat jeji telesny partie (jako kdysi v diskuzich u re-playe) tak se zapotis pri cenzurovani prispevku *7* Takze kacirsky myslenky na pohyb muzes pustit z hlavy *7*
      • MickeyMutant
        Kup si kinect nebo Wii. Spojíš potřebné s užitečným - konečně bude moct dělat někdo recenze na tu spoustu báječných her, které vám zatím v redakci unikají*1*.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit