Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Líbí se mi, jak se Bach obětoval a ikdyž je někde pryč, tak do podcastu zavolal a na telefonu to vydržel celou dobu.
    • wut?
  • Big Boss Dan Vávra

    Já se jenom divím, že tam Danovi někdo po prvních dvaceti minutách neurazil hlavu (čímkoliv). Protože to skákání do řeči je neskutečné.
    Jinak já bych Skyrim neobhajoval, ta hra mě vůbec nebere, ale Danovo nekonečné debatování o jednom debilním stromu.. a následné pochválení grafiky LA Noir, nebo Tintina.. to mi hlava nebere.
    A jeho názor na pojem subjektivní (všichni) a objektivní (on).. to radši ani nechci komentovat.

    Závěrem bych rád dodal, že nejsem žádný hater a původní Danův článek mě tenkrát pobavil, ale po posledním podcastu mám jasno v tom, že bych se s ním nikdy nechtěl o ničem dohadovat. Evidentně je to jako mluvit do zdi. *13*
    • smejki
      no zatímco Vávra se stran grafiky neustále držel jednoho tématu, tak ostatní hoši neustále skákali od technogie, přes techniku až po stylizaci pořád dokola. Jak se pak lze o něčem bavit? Vávrovo skákání do řeči je ale fakt čílené, akorát to prodlužuje agónii.
      • Mně teda spíše přišlo, že to skákání a zmatky způsobil Vávra - začal jim násilně podsouvat, že se baví o technické stránce, přičemž oni se o ní nebavili. To spustilo tu oscilaci mezi tématy.
        • Ano, přesně to jsem měl na mysli.. *5*
      • Nojo... To skakali.
        Museli to totiz zkouset ze vsech moznejch uhlu. Bohuzel porad marne.
        Dan je klasicka zasekla gramodeska : )
        • smejki
          taky bych se zasek, kdyby mi furt někdo měnil povahu tématu *1*
          • Mno mozna si to poslechni znova.
    • Hlava ti to nebere, protože jsi evidentně nepochopil, proč tu grafiku chválil, Jedním uchem dovnitř, druhým ven *6*
  • Tento týždeň asi FC nebude že?
    • posila
      Minule rikali, ze by mel byt.
      • janchor
        Bude, točíme zítra.
        • Slotermeyer
          Budou se podávat alkoholické nápoje? *15*
          • Jo ožíračka v přímem přenosu a na konci všichni hodí šavli na Mixpult *1*
          • Jaké alko nápoje? Však to bylo nealko šumivé .. nečochat! *16*
  • Skyrim

    Já ho nechráním 10/10 si určiťe nezaslouží, ale hanit něco, dělat z lidí a vývojářů blbce a předvádět se, že jsem já ten Jediný, nejlepší mistr světa , Já Ptolemaius II. je ubohé , zvrácené. No jinak jsem rád, že tady v republice máme noemylného, nejlepšího Bohem pomazaného vývojáře, kterému nesahá Bioware ani Bethesda po kolena. *3*
    • má pravdu ten chlapec. Všimli jste si, jak nakazil zbytek redakce tím "BetheŽda"? :D
  • Proc se porad resi ten skyrim? to se jeho hraci nedokazou smirit s tim ze se najde clovek kterymu se to nelibi??
    • zdeeneek
      Rekl bych, ze je to presne naopak - ti kterym se nelibi se nemuzou smirit s tim, ze vetsina lidi Skyrim povazuje za dobrou hru. Po clanku od Vavry se dockali i jeho vystoupeni v podcastu, tak uz snad bude klid.
      • Trol.diskuzni
        Problém je v tom, že většina lidí Skyrim považuje PŘINEJMENŠÍM za hru roku, což je jednoduše absurdní... Prostě hysterie vyvolaná podplácením novinářů a chytře vymyšleným bugfestovým marketingem, nic víc. *5*

        Abych to shrnul: WOW + SW:TOR + Skyrim + COD = Fantastická čtyřka roku 2011. *14* *14* *14*
        • Žádnou z těch her jsi nehrál, ale víš, jak je to absurdní. Nepřipadáš si jako dement?
        • keigi
          Hele, běž si najít živý kamarády nebo holku a nám ostatním nekaž Vánoce, díky *5*
          • Trol.diskuzni
            Jdi si najít živý kamarády nebo holku a nevopruzuj, nikdo tě nenutí mé komentáře číst... *5*
        • zdeeneek
          A nebo se proste kazdymu libi neco jinyho? Me treba COD vubec nezajima, Skyrim se mi libi. Ale psat tady na diskuzi, ze je COD blba hra nebudu, protoze co se nelibi mne se muze libit nekomu jinymu.
          • "Pleteš si demokracii se svobodou. A i v demokracii má svoboda určité hranice. Tedy tam, kde začíná svoboda jednoho, končí svoboda druhého."
            Když nevím, co plácám, tak radši nic nepíšu. Tvoje svobody nikterak neomezují tím, že tě nazvu debilem, tím tak maximálně pocuchám tvoje ego a možná poruším nějaká pravidla místní platformy. Žít s tím prostě budeš muset. Tyhle svobody byly vždy to, co demokracii definovalo. Nebýt uražen není tvoje právo.
          • Já si samozřejmě nic nepletu, popletení jste vy. To, o čem píši, je samotnou podstatou demokracie. Právo na svobodné vyjádrění svých myšlenek, s tím případná slušnost nemá nic společného. Můžeš si taky svobodně o formě tohoto projevu myslet co chceš, ale měl bys ho respektovat a už vůbec ne perzekuovat nebo omezovat. Za to bojoval i sám Havel, byť třeba s danou formou vůbec nesouhlasil. Ostatně fakt, že vás právě teď mohu nazvat nevzdělanými hlupáky a vy proti tomu nemůžeš udělat ani ň, mi dává za pravdu.
          • Pak se ale musíš smířit s tím, že ti někdo řekne, že nemáš vkus nebo že jsi deb*l. Jsme v demokracii, jedno z tvých práv je právo urazit a být uražen. V posledních letech mám pocit, že pro některé je demokracie to, že se musí neustále cítit dobře, a když tomu tak není, tak má právo si to vymoct, hlavně v USA. Tam někdo řekne na twitteru, že Palinová je p*ča a hned ten dotyčný přijde o práci a má zničenou kariéru.
            • pesir
              2Crab: Pleteš si demokracii se svobodou. A i v demokracii má svoboda určité hranice. Tedy tam, kde začíná svoboda jednoho, končí svoboda druhého.
            • Ovsem tam kde selhali ve vychove rodice a skola (jak vidno u nekterych zdejsich diskutujicich) tam prave nastupuje zakon. Tudiz takove nesmysly jako co pise Crab, mit pravo nekoho urazit a byt urazen se miji ucinkem, protoze i na obycejne veci jako urazka existuje zakon. Dokonce je zakon, ze se clovek muze soudit i za urazku na internetu. Jestli nekoho minula vychova a nevi, co je to moralka a slusny chovani, zakonu snad uz doufam rozumi...
            • Demokracie je s moralkou tak uzce spata, ze snad vic ani nemuze byt.
            • Morálka nemá s demokracií nic společeného, to ty si spíš pleteš skutečnou demokracii s falešnou Havlovskou pseudodemokracií *5*
            • Ty si zjevne pletes demokracii se slusnosti a dobrym vychovanim, kterezto pojmy ti asi nic nerikaji...
  • podcast 58

    Zajímavé myšlenky jsou roztroušeny v množství nezajímavých řečí typu "Mně se to líbí", Mně se to nelíbí", "Subjektivní" atd. Musím čekat až se, pánové prominou, účastníci "vykecají" a zase řeknou něco zajímavého. Škoda, protože když už se k tomu dostanou, stojí za pozornost.
  • Ty smrky opravdu vypadají jak košťata.Jo a jinak mafii jsem nedohrál ani jednu, strašně blbé bylo,že splachovat jsem mohl.... Ale vytáhnout ocas ne. takže to asi výdycky bylo do kalhot. Hajzl je hajzl.
    • zdeeneek
      *1*
  • video

    Měl bych menší dotázek,bude k dospozici i ta nesestříhaná videoverze?Pro jednou bych o ni měl zájem. *8*
    • Trol.diskuzni
      Na třetí stránce od konce této diskuze je příspěvek s odkazem na videoverzi, která se zdá být naprosto nesestříhaná... *4*

      http://speedfile.cz/cs/37569/fc-58-mp4

      Díky slotermeyerovi...
  • Poslední fight club opravdu dostál svému jménu,koneně tam zase byli nějaké názorové střety,když mají všichni debatéři obdobné názory a jen si navzájem přitakávají tak je to nuda...
  • zase vavra. pristi podcast ve kterem bude si nepustim. onehdy jsem reagoval na jeho nenavist ke hram, hrani a vubec. nikdy chvala. vidlacky, zaslepeny rejpani v uplnejch kravinach. koho nebavi hrat hry, at je nehraje! nevim, kterou hru kdy chvalil, na kazdy ho neco fakt sere. profesni deformace? mozna, ale koho to zajima? me ne, diky.

    skyrim... skyrim nevypada treba jako rage? a co jako? blbe vypada jen kdyz stojis pul metru od zdi (riziko rozlohy jako krava? neee, tim to asi nebude)? kdo timhle zpusobem hraje hry?... ne, diky.

    PS: ze zacatku me skyrim taky moc nebavil, ale pak se nejak rozevrel, vykvetl a me zacal bavit, vic nez jsem cekal. t e c k a
    • Trol.diskuzni
      Skyrim je prázdný a nudný, bez jakéhokoliv ohledu na reálnou fyziku, s miliardami bugů, které mi znemožnily postup ve hře už po deseti minutách hraní, s příšerným konzolovým ovládáním (nedá se mimochodem kloudně ovládat ani s xboxovým ovladačem pro PC), a vypadá pěkně leda na vzdálenost půl kilometru... Sorry, ale ta hra není nic víc než tragédie, která mě opravdu na*rala tím, že jsem ji vůbec zkoušel vydržet hrát.

      Nedal bych tomu ani těch 7, co pan Vávra... On je ještě velmi milostivý, měl bys být rád. *4*
      • mini chat fight club, hej! hej!

        A proto me Tvoje a vavrovy nazory nezajimi.

        Ale je pravda, ze se s vavrou shodnu na dvou vecech: "o nesmyslnem uspechu mmo hrani/her a jeste na necem, ale na cem, to uz jsem zapomnel, pac je to vazne davno". S Tebou bych se neshodl snad na nicem .)
        • Trol.diskuzni
          S "nesmyslným úspěchem MMO hraní" se rovněž ztotožnuji, takže možná alespoň na tohle máme společný náhled... *4*
      • 13_11
        A taková pohoda tady byla…

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit