Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hej pýčo! a baník pyčo je světlý pivko. *16*
  • MickeyMutant
    Mě v posledním díle spíš než prognózy vývoje hraní zaujalo, jak Lukáš Codr tvrdí, že byznys a systém jsou v Číně naprosto oddělené a totalitní politika se normálního člověka prakticky nedotkne a přitom se vzápětí opakovaně snaží zarazit nebezpečné poznámky na "choulostivá" témata (historie, twitter atd.) a ráznou gestikulací utnout Petrovy provokace*4*. Až se rozněžní, když "jako bývalý ajťák" oceňuje práci nejlepších mozků země na blokování internetu.

    Tohle není myšleno jako pobídka k politické diskuzi, jen mi přijde obdivuhodné, jak se člověk dokáže cenzurovat, aniž by si to pravděpodobně připouštěl.
    • třeba mají Číňani v mozku implantovaný čip cenzury, a třeba o tom ani neví
      • smejki
        a nebo lidi prostě inklinují k tomu, že si chrání to, co zajišťuje jejich jistoty, bez ohledu na to, jak moc morálně šedé to "to" je. Takže zatímco Číňan se nechce vyjadřovat o politice, aby náhodou neskončil na rýžovým poli, tak líný Evropan stávkuje, že mu snižují socdávky, páč by jinak musel odpojit kabelovku.
        • Black_Hand
          kdyz nad tim premyslim, tak to nemusi byt vztazeno i na tu "moralni sed". staci se podivat na tu obhajobu designu ala ea/zynga atp. ok, pouzit data mining je v designu fajn, ale sakra nemuze mi to smerovat kompletni vyvoj hry. tak jak je to videt treba u codka atp. co me nejvic zarazilo bylo, ze lukas codr si asi myslel, ze je to pro kluky priklad dobre velke hry, i kdyz je tedy pravda, ze rikal BF3. tendle zpusob vede k hernimu p*rnu tak jak ho nastinil dan vavra u cod black ops. kdyz bych timdle zpusobem delal filmy, tak by taky vsechno opravdu bylo bud esmeralda nebo p*rno (plus naky reklamni veci pro deti)...

          a slovo p*rno je zakazane? no lol, to musi byt asi jenom prehmat v databazi ne :PP?
          • Ohledně této problematiky doporučuju (to mířím tak všeobecně, to Codrovo nadšení pro tento model herního vývoje a tvrzení jak by to mělo být všude mě trochu zarazilo) velmi pěkný a zajímavý rozbor http://www.youtube.com/watch?v=SqFu5O-oPmU Je to dlouhé video, ale je podle mě skvěle koukatelné.
            • smejki
              zajímvé, díky
            • Black_Hand
              dik, zkouknu. podle me je proste problem v tom, ze hry funguji jako hudba, v tom smyslu, ze taky potrebuji dynamiku.
  • Slotermeyer

    搏击俱乐部 #59

    V čase 1:57 není slyšet celá otázka. Lukáš C. se ptal, jestli mají cenzurovanej internet.

    http://speedfile.cz/cs/37954/fc-59-mp4
  • Diskutující: Václav Havel? WTF? *1*
    • a moc toho teda neřekl, asi hrám moc nerozumí...ostatně jako všemu
      • Pokus o vtip

        Možná tak divadelním hrám...
  • záznam

    je uz nekde uplej zaznam streamu?
  • Master cuter kedy dnes asi bude?
    • janchor
      Šestá, sedmá, tak nějak.
      • jindra.veliky
        zajimal by me popis ty prace se strihanim...neni to prace v movie makeru tak na pul hodiny? *1*
        • Používajú 4 mikrofóny takže je to náročnejšie ako dať 2 obrázky do movie makeru a pustiť na pozadí hudbu *3*
        • zdeeneek
          Myslim, ze zatim nemas vubec paru, co slovo prace znamena *7*
      • Ludo
        takze skor jak o polnoci to nemame cakat
  • Ačkoli to dnes nebylo příliš o hrách, tak debata byla byla velice hodnotná, proto bych prosil záznám stříhat co nejméně, nebo ještě lépe nestříhat vůbec!
    • skoda

      jsem nevidel :( *10*
    • Pro zkrácení čekání -> http://www.youtube.com/watch?v=6clLB6EW4D4
      • Cosi
        To kdyby viděli zaměstnanci v 2K Games China... počkat oni vlastně na youtube nemůžou.
        • ve FC říkaly,že v Číně mají obdobu youtube a tam to video je :d . Prej je tam Grygar slavnej :)
          • mají svoji obdobu youtube?! to bude určitě redtube *1*
    • Já doufám, že ten hodný hoch co poslední streamy nahrává i obrazově neměl dneska dovolenou a za nějakou dobu se tu objeví link na stažení :) Stihnul sem jen kousek dotazů a tak bych to chtěl vše vidět když dnes byl super host a super téma!
  • Bude to dnes? :)
  • jesusek

    FC

    Bude aj stream?
  • Amylee.Anderson
    Achjo, tak dneska to neuvidim :( Nejsem doma :(
    • Mr. Anderson!We mised you.
      • jindra.veliky
        mised *15* learn english noob
      • Amylee.Anderson
        My name is.... NEO!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit