Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Špatný poslech

    Chlapci,poslech podcastu je špatný.Co se tam pro boha děje.Nebo je to kopie od freelancerSVK ? už to poslouchat podruhé nebudu,tak se ptám.
    freelancerSVK ? ty jsi to poslouchal?nebo jak to nahráváš tak to ztrácí kvalitu?..díky za odpověď
    • FreelancerSVK
      Nahrával som audio zo streamu cez Audacity, tá prvá tretina kedy Farid funí je dosť zlá ale potom sa to zlepší. Lukáš to zrejme odstránil, keď mal každý kanál oddelený, nepočúval som oficiálnu verziu.

      Myslím, že keby tam bol Lukáš aby ich koordinoval tak je kvalita lepšia, ale čo je nahraté už moc neopraví.
      • janchor
        Do streamu to šlo nejspíš dost potichu, ale v mixu nebyl problém hlasitost vytáhnout a Farida jsem v rámci možností odfuněl. Zvuk střižený verze je myslím zatím nejlepší, ale samo ještě chvíli potrvá, než najdeme ideální poměry hlavně v umístění těch mikrofonů.
    • zdeeneek
      Rekl bych, ze je to tim jak si daji daleko od pusy mikrofony. Nekteri jsou slyset v pohode, ale treba Farid s tim mel obcas docela problemy - hlavne kdyz mluvil a zaroven otocil hlavu nekam bokem, to potom nebyl skoro vubec slyset. Ale jinak mne ta kvalita prisla ok.
      • To je jasný.Hlavně Petr Poláček,ten má mikrofon snad v klíně *1* nikdy ho nebylo slyšet tak dobře,jako třeba Lukáše čí Vávru *1* musel sem o dost zesílit,než tomu bylo u předchozích podcastech.Jinak byl podcast velice zajímavý.bavil sem se.Hlavně s těma hrama pro děcka *1* ale je to tak..jsme trochu pozadu.
  • RakeW
    A jinak ta Pavlova monologová alotria jsou opravdu roztomilá...

    Díky za ten pirátskéj rip, freelancerSVK.
    • FreelancerSVK
      Môžem nahadzovať pravidelne kým mi nezačne znovu škola. Vidím, že Slotermeyer už má zabehnuté nahadzovanie video verzie, tak ja môžem pridávať audio pre tých, čo si to hádžu na prehrávače.

      P.S. Pavla som trochu zostrihal lebo tam boli zbytočne dlhé pauzy medzi odpoveďami. Osobne ma najviac pobavil Farid keď rozprával o zajacovi :D, mi to pripomenulo starý hPod, kedy rozprával o zvieratách vo Viva Piňata
  • RakeW

    Xbox 4000

    Heleďte, to se furt řeší, že Maláčová plácá o Xboxu 4000. I v novém FC tomu věnovali nemálo času...

    Ale vždyť v tom článku není napsáno, že to řekla Maláčová, je to výplod autora (Aleš Borovan)

    „Pokud vše půjde podle plánu, tak se na trhu objeví na jaře 2015,“ doplnila Maláčová. Již podle tohoto termínu je jasné, že hra bude uvedena na připravovaných, ale doposud neohlášených platformách PlayStation 4 a Xbox 4000. Hra dosud nemá jméno ani světového distributora.

    He?
  • Slotermeyer

    Fight Club #60

    Lukáš se dneska ke střihu dostane pozdě, tudíž poskytuju záznam o něco dřív než obvykle. Když už je tu i uncut audio... *3*

    Video obsahuje samozřejmě i úvodní pasáž, kterou kluci napoprvé zapomněli nahrát.

    http://speedfile.cz/cs/38192/fc-60-mp4
    • 13ty stazeni je ode mne
  • 13_11
    A kdypak nám zahraje Johnny Cash?
    • Slotermeyer
      Za chvilku, už ladí.
  • V kolik bude dnes downloading?
    • FreelancerSVK
      Ak sa má Lukáš vrátiť až dnes a bude to strihať on tak možno až zajtra
      • janchor
        Ke střihu se dostanu večer, kromě návratu jsem taky dneska stěhoval. Pirátská verze je na každej pád momentální jistota!
        • Jestli tam bude trojan*tak píšu vedení games.cz *1*
          • Stiahol som to nič v tom neni
            • FreelancerSVK
              To mal byt vtip :), prečo by som sem nahadzoval odkaz na vírus
          • FreelancerSVK
            Žiadny trojan, akurát si musíš nainštalovať distribučný program Onion(TM), ktorý ti bude pravidelne skenovať PC :)
          • janchor
            Tomu nepiš, s tím je to na dlouho!
      • Co sem jim tam stalo?že to je bez první části..jak dlouho trvá ta část..?
        • FreelancerSVK
          10 minút rozprávali bez toho aby mali zapnuté nahrávanie :D tak to celé opakovali
          • Díky.Asi si stáhnu ten warez.Odcházím v pět z domu a chci kluky na uši *1*
  • FreelancerSVK

    Fight Club #60 záznam

    Keby niekto chcel "special uncut pirátsku :D" verziu dnešného Fight Clubu (bohužiaľ bez prvej pokazenej časti kedy nenahrávali) tak som ju uploadol na http://www.uloz.to/12238614/fight-club-60-uncut-mp3
    • Jsi hodný,ale počkám si na oficiální verzi.Warez nestahuji. *1*
  • Série Ace Attorney

    No tohle! Všichni v redakci prý mají NDS, ale když zmíním Apollo Justice, tak reaguje jenom jeden rváč? A to jste dopověď navíc pro jistotu zcenzurovali ^_^

    A jak jedna rváčka dobře poznamenala: http://www.youtube.com/watch?v=wH1IknvU17s
    • janchor
      Jeden? Vždyť se tam o tom bavili všichni kromě Martina. A "cenzurou odpovědi" myslíš prokrácení otázky? C'mon.
      • Jaj, já to myslel jenom jako vtípek - uprostřed debaty o otázkce vám na chvilku vypadl obraz i zvuk, a protože se probíral návrh zákona SOPA... ^_^

        A bavili se všichni, chyba je na mojí straně.
        Tanbou se veřejně omlouvá všem účastníkům Fight Clubu za tuto dezinformaci, prosím za prominutí.
  • Epic Fail
  • Tommybull

    Kde sledovat přímý přenos?

    Ahoj, zatím jsem vždy pooslouchal jen hotovou sestříhanou verzi, dnes mám ale vyjímečně čas mrknout na celé natáčení...jen nevím kde:) Poradťe prosím neznalému fandovi:)
    • zdeeneek
      http://www.ustream.tv/channel/fcpod
      • Tommybull
        Děkuji:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit