Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta diagnóza internetových fór a diskutérů z úst pana psychologa Rybky byla fakt přesná, to se musí nechat :)
    • A konzolisty tam nediagnostikoval čistě náhodou? *5*
      • ty se radši neozývej ani, víš jak. Jste tu s Jindrou a jejdanánkem zatim asi největší borci a největší případy právě pro Michala :))
        • Ať mě ještě nechá si zapařit tu novou hru od pana Vávry a počká, dokud nevýjde album Time od Wintersun, prosííím... *9* Poté mě už PAN PSYCHOLOG klidně může odstřelit pro nepoužitelnost! *1*
  • Tak co bude s těma Rybkovými díly a výtvory? :)
  • Core

    ?

    Kdo vyhrál? Típly jste to přesně v momentě ohlášení jména? *1* Nebo je chyba na mém přijímači?
    • Slotermeyer
      Matěj Březina
    • Někoho tam říkali, vypínali až pak.
  • V chromu mi to padá furt - vypozoroval jsem, že pouze streaming (videa, podcast) skrze vaše vlastní přehrávače, takže např. postnuté youtube video jede bez problémů před i po spadnutí pluginu... Takže těžko říct.

    Disclaimer pro hatery: Ne, crappy Firefox (od verze 4) odmítám používat. *3*
    • Mám Chrome 18 (dev) a ještě jsem se nesetkal s problémem.
    • Core
      V Exploreru ani v Mozzile ani v Opeře nic nepadá...
      • Ty pouzivas explorer? *8*
        • ezechiel25-17
          Devítkový explorer je libový. Kvůli zvyku ho nepoužívám, ale nešlapal bych po tom.
          • Jak vidno, lidi se dnes spokojí s málem... Jeden obdivuje IE, druhej mě zase nedávno napadal za to, že si dovoluji něco říct proti novým verzím Firefoxu, ze kterých se stala taková druhá Opera - neintuitivní a balastem (rozumněj fíčurami) zanesený prohlížeč.

            Já osobně nejsem tak úplně spokojený ani s Chromem, takže jestli je mi někdo schopen poradit nějaký opravdu rychlý, intuitivní a hlavně schopný (= funkcemi současný) prohlížeč s nepadajícími pluginy, pak sem s ním, díky!

            Můj Top prohlížeč zatím? Firefox do verze 3 včetně...
            • Kamión... Hmmm, trochu zvláštní název pro prohlížeč, ale pokud by byl schopný PŘEVÁLCOVAT všechny výše zmiňované, proč ne! Kde to stáhnu?! *5*
            • Pro tebe už jedině kamion .. to bude nejrychlejší. *16*
  • co takto stanovit nejaky presny cas? raz to zacina o 3 a ked sa clovek spolieha zacne to o 2....
    • ales.smutny
      Čas se určuje podle toho, jak daní účastníci mohou. Jelikož je spousta hostů pracujících, není tak nějak možné říct jim, ať dorazí v tolik a tolik bez ohledu na jejich plány.
  • Core

    Podcast # 62

    Předpokládám správně, že dnes mám ladit 62 podcast? Těším se jako malej. Doufám, že je Janchor v plné síle a nevyložil jsem si jeho post na Twitteru s Johnnym špatně (Walkerem?) *1*
    • Na fejsbuku psali, ze dneska uz ve dve.
      • Core

        <°)))<

        Díky, už jsem to našel. Jsem v šoku!!! On snad přijde mistr Rybka!!! <°)))< MAZEC!!!
  • MickTheMage

    Jedi Outcast

    Tiez nejak nechapem tu nevrlost voci Jedi Outcast, ktora je imho rozhodne lepsia ako Academy. Academy totiz pre zmenu nema ziaden pribeh, je to len klbko nahodnych udalosti, akoze niecim spojenych do jedneho celku. Level design je ovela horsi a cele to nestoji za vela - i ked stale je to zabavne hrat a prevysuje ine FPS hry, ktore vznikali (a vznikaju).

    Jedi Outcast na druhej strane...zacina dobre, pribehom sa nemoze rovnat Dark Forces 2, ale stale to ma onu tzv. "star wars atmosferu", ktoru nema ani filmova prequel trilogia :)
    • janchor
      Nemůžu si pomoct, Outcast vnímám jako srágoru, která v podstatě nastartovala totální odklon Star Wars od všeho, co je na nich kouzelný. Za účelem provařit fyziku totálně popřeli filozofii Jedi a navrch zmršili jeden z nejkrásnějších videoherních vztahů - Katarna a Jan Ors.

      Příběhem se nemůže rovnat hlavně jedničce, už dvojka byla cheesy jako prase, ale dalo se to pro ty dobrý momenty zkousnout. Každopádně když plivu na Outcast, plivu z pozice prvních Dark Forces.
      • Malleth
        To co píšeš o vztahu Katarna a Jan Ors chápu, to podělali.
        Ale pořád mi příjde to v JA horší.
        Vrátěj nejhorší postavu s Outcasta Tavion, udělaj z ní hlavního záporáka a aby toho nebylo málo tak přidaj ještě puberťáka Roshe Penina, což je postava, která rozhodně neměla nikdy spatřit světlo světa.

        Moc mi ale není jasný, co myslíš s tim provařením fyziky...
        • janchor
          Neříkám, že by Academy byla nějakej zázrak, ale asi se mi líp snášela právě pro tu skutečnost, že měla vlastního, byť retardovanýho hrdinu, a když už nic, tak alespoň slušnej soubojovej systém a tenkou RPG vrstvu. Tavion už ani nevím, kdo byl(a). A to jsem obě ty ptákoviny dohrál, jen u Academy se teda aspoň bavil tím bojem. Jestli měl Outcast nějakej výjimečnej level design, tak já musel mít nějaký výjimečný zatmění.

          Ohledně fyziky jsem pak narážel na skutečnost, že ve jménu AKCE a VÝBUCHŮ a HURÁ NOVÝHO ENGINE se nějaká podstata rytířů Jedi a celýho toho souboje dobra se zlem, na kterým Hvězdný války jednou krucipísek stojí, převrátila totálně na hlavu. Ale je fakt, že v tomhle jen hry kopírovaly směr, jakým se vydala celá sága (= do hajzlu).
          • MickTheMage
            Momentik - Kyle/Skywalker = dobro, imperialne zbytky/prerasteny dinosaurus = zlo Oboje jasne definovane. Dobro musi porazit zlo. Druha vec je, ze po udajnej smrti Jan, sa chce Kyle pomstit a Skywalker mu bez problemov da jeho mec a v podstate mu schvali cestu pomsty. Co by nemalo byt Jediovske, vsak. Takze ten zakladny stret tu mame, i ked je mierne degenerovany. Pohnutkami hrdinu, ktory na druhej strane nikdy nebol andelicek a presiel si aj svojou dark side epizodou. Takze... Ono jediovstvo tu este celkom pekne drzi vo svetle niektorych neskorsich zalezitosti (a nerad by som tu vytahoval na svetlo nieco s nazvom Force Unleashed 2 :) ).

            Ad vinimocny level design - dobry, kvalitny by skor bolo lepsie slovne spojenie. I dnes ma stale co ponuknut (alebo obzvlast dnes?). Lenze to sa da povedat aj o prvom a druhom Dark Forces, ktore su este mozno o povestny kusok lepsie.
            • Black_Hand
              jediny co mi v levelech outcastu chybelo byly hajzliky a kuchyne :). tak moc dobry podle me je. ale lukas ma pravdu, ze ve starsich DF byl kyle zajimavejsi, barevnejsi a rozhodne ne takovy ucebnicovy hrdina jako luke...at zije cisar Katarn!
          • Malleth
            A jak to tak vypadá, tak tam asi nějakej pátek zůstane :(
    • Black_Hand
      ja osobne povazuju level design Jedi Outcast za jeden z nejlepsich, co jsem kdy zazil. takze to, ze je level design JA daleko horsi bych rekl taky, ale nic moc to neznamena :). porad lepsi nez level design myriad dalsich her.
    • smejki
      takhle... asi bych se neopovážil říct, že Outcast stojí za prd. Hrál jsem ho, ale nepamatuju si, jestli jsem ho vůbec dohrál. Jedi Academy jsem dojel snad osmkrát, tak bylo zábavné.
    • Jedi Academy stoprocentně lepší...
  • Malleth

    Fight Club #61

    Jedi Academy, že je lepší než Jedi Outcast?

    Pravda, že příběh tam za moc nestál, ale ten v Academy je vyloženě výsměch celý sérii a tématu.

    JK2 je pro mě jedna z nej her kvůli soubojovýmu systému, kterej do dneška patří mezi top.
    V Academy ho akorát sprznili.
    • Příběh byl v Jedi Outcast příšerný, v Academy o malinko lepší. Academy vůbec měla více "hvězdnoválečnou" atmosféru - Jedi Outcast prostě SW nebyly.
      Co se soubojové systému: ten v JO byl zajímavý, ale v praxi dost problematický - navíc krajně nevyvážený, stačilo zapnout Force Speed a z hráče bya nezastavitelná superrychlá sekačka. (Finální souboj jsem takhle dal na poprvé a trval mi asi deset vteřin - dodnes si pamatuju, jak mě to zklamalo.) V Academy to bylo zpracováno o něco líp.
      • Malleth
        To je asi věc názoru, protože Jedi Outcast je pro mě poslední hra, která má ještě dost SW atmosféru. Už jen výběrem lokací (Nar Shadaa a Bespin).

        Jedi Academy je na první pohled pohádka pro děti. Jak postavy, tak lokace jsou přehnaně barevný a postavy příšerný (Rosh, Alora atd.)

        Vzhledem už se jedi Academy podobá spíš Old Republic, zatímco Jedi Outcast má blíž k filmům starý trilogie.

        Fakt, že s force speed se dá srabařit, ale v Jedi Academy to ani nepotřebuješ pokud si vezmeš dvojitej meč, u kterýho se i základní útoky nedají vykrýt.
        Navíc tam přidali kombo útoky (Lmb+Rmb), který jsou nejen moc silný, hnusně vypadaj (kromě toho u červenýho stylu) a do celýho konceptu nezapadaj.
        • Co se stylu, barev atd. týče, přijdou mi obě hry skoro stejné - což je dáno i tím, že Academy používá nejen stejný engine, ale dokonce recykluje strašnou spoustu modelů i textur (resp. celých prostředí). Že to je trapná pohádka - ano, je. Ovšem JO se pokouší o temnou pohádku, což je v pořádku, ale výsledek je strašný.
          Ovšem aby bylo jasno: JO jsem taky dohrál, taky mě bavil, a je pořád MNOHEM lepší než např. oba díly SW: Force Unleashed. Ultimátní SW hrou ovšem zůstává KoTOR II. Můžeme s tím nesouhlasit, můžeme proti tomu protestovat, ale to je všechno co se proti tomu dá dělat.
          • Malleth
            S Force Unleashed rozhodně souhlasim, hlavně dvojka je vyloženě tragédie. Je fakt, že Jedi Academy používá stejnej engine i hromadu assetů, ale ty nový jsou ztvárněním, prostě víc komiksový. Stačí se podívat na reborny
            Jedi Academy jsem dohrál mnohokrát a dost sem se u toho bavil, ale vhledem k tomu jakej tam byl potenciál, tak šlo pro mě o obrovský zklamání.
            Kotor II byl parádní hlavně atmosférou a příběhem. Kdyby se povedlo udělat dalšího Jedi Knighta s podobně temným příbehem, zajímavýma postavama a hlavně skvělým záporákem jako je Darth Nihilus, To by byl pro mě svátek.
            • Black_Hand
              Awakened: presne tak. kreia je naprosto genialni postava. skoda, ze se obcas nasly diry ve scenari a mohli jste ji misty donutit placat nesmysly.
            • Malleth
              Jo Kreya, byla taky boží. Hlavně ty y její cryptic kecy.
              Nicméně Nihilus je pro mě jak zjevem, tak chováním opravdovej Sith.
              A vždycky si na něj vzpomenu když vidim ty generic Sithy z TOR. Především ten hlavní (Darth Malgus) moc originality nepobral.
            • Copak Nihilus, ale Kreia... Kreia (jmenovala se tak doufám?) je pro mě možná nejlepší záporák vůbec. Navíc přesně ve st\lu Hvězdných Válek
  • Live stream Fight Club

    Normálně by mě to ani nenapadlo, ale vaše zmínka o problémech s účastí hostů ve streamech by mohl částečně řešit Hangout na G+. Není to nic technologicky výjimečného - videochat až pro 10 lidí, nemuseli byste každého nahánět k vám do redakce nebo by mohl dostat prostor někdo ze čtenářů. Má to zároveň livestream na YouTube, lepší správu chatu a komentářů a pár dalších drobností.
  • Apofisko
    Aký mas nick ingame v Fonline ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit