Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DSemik
    Mám pocit, že tento FC byl nějaký uřvaný a uhádaný, tedy dostáli jste tomu, co bylo řečeno na začátku.
  • Pirátství je obyčejná zlodějna, a lidé co kradou přes interner jsou na stejné úrovni jako fetky a podobný šmejdi co losujou auta, byty atd. A kecy, že je jsou hry drahé, že protipirátská ochrana otravuje život slušným zákazníkům (s tím souhlasím, ale chápu ji) a pod. nějsou pro pirátství a zlodějny v jakoukoliv formě omluvou!
  • hurda

    Doufám že jsme vyhrál to wii

    Už se těšim až si to poslechnu, jetsli jsem vyhrál to Wii... (nebo jestli ho ztopil Dan Vávra)
  • Robotron3

    jeste k te distribuci

    Shodou okolnosti prave dnes Apple spustil na pocitacich Macintosh a noteboocich obdobu itunes Mac App Store. Takze i na desktopu uz ma clovek jednoduchy pristup k aplikacim jako iphone, nebo ipadu, stejne jako aktualizacim. To same uz kuti jak rikal Dan Vavra nove Ubuntu (a snad uz to i funguje - jeste jsem nezkousel). Dulezite je, ze presne tohle je budoucnost, jednotny system prodeje primo v navaznosti na operacni system, ktery je jednoduchy a vsichni ho budou znat, pouzivat, protoze k nemu maji hned pristup a poskytuje radu vyhod. A Microsoft to same jiz kuti, mozna az s Windows 8, ale to je domnenka (tem trva vsechno dvakrat tak dlouho). Mozna i Steam a dalsi distribucni kanaly budou navazovat, nebo nejak souviset s takovou aplikaci ve windows, jednotnym obchodem, kde bude treba Steam sekce, ale behem par kliknuti bude mit clovek pristup jak k programum, tak hram, freeware, trial i samozrejme komercni. K tomuhle vsechno podle me speje a kazda platforma, jak Apple, Linux, tak Windows, bude mit svuj obchod, obdobu itunes a vsichni budou prodavat tam (a kupovat), protoze to bude snadne, prehledne, pristupne a diky vetsimu poctu zakazniku i levnejsi. (jinak se konkurovat warezu neda)
    No a nakonec i tohle se stejne pretransformuje na cloudy :) Tam napr. smeruje uz dnes Chrome OS.
  • FC 8

    Nejlepší bylo: To chtěli hrát všichníííí. *1*
  • Robotron3

    Distribuce her a ceny

    Jak ja jsem rad za Dana Vavru. Drzte si ho tam! Zuby nehty! Bez urazky, ale Dan je nekolik let pred vama, vidi co se prave ted deje a dokaze z toho vyvodit nasledky. Petr, Martin, jsou spis takovi usedlejsi, v podstate pesimisti.
    Klasicka distribuce her je prave nyni nad propasti, dal uz nepude nahoru, ale prudce dolu. Nakonec se i firmy pokusi pritahnout hrace nizsi cenou i u novinek, ale uz to nepude. Budoucnost je v jednoduchosti a v nizkych cenach, pri kterych je schopno zaplatit mnohem vice lidi nez drive. Predrazene hry s klasickou distribuci, to je proste dinosauri model. Nerikam, ze tohle zanikne, ze zaniknou velkorozpoctove hry, ale ta distribuce se musi zmenit a take se zmeni. Pristi roky budou nejzajimavejsi ani ne ve vyvoji technologie (ktera stale pude hodne nahoru), ale v prekopani klasickych distribucnich modelu her, protoze takhle to nejde dal. Uz jen napr. OnLive je naprosto genialni a nadmiru jednoduchy zpusob, jak hrat nove narocne hry.
  • janchor

    provozní hlášení

    Dneska FC až odpoledne, cca kolem druhý.
    • Jozef123
      Tak ako je na tom FC? *9*
      • Jsi slepý? Už je dávno ke stažení dostupný.
    • Nevadí, stejně mám celý den volno. *3*
  • Drom

    Soutěž

    Jen 74 soutěžících? :D Tady je vidět, jaký je zájem o Wii.
    • DSemik
      Spíš bych to přičítal svátkům, prázdninám atd.
  • Black_Hand

    FC

    a procpak vypadl v poslednim FC dan vavra? ze by to melo co delat s diskuzi o mafii 2? :)) (berte to jako jemne humorne rypnuti) tomu, ze se mu proste nechce pracovat neverim. teda vlastne verim, ale to vam taky ne :P.

    a s tim dozravanim nekterych her (+- 20. min) celkem souhlasim. neco podobnyho se u me stalo s titan questem.
  • Robotron3

    proste

    Kluci, vsechno super, ale prinutte nak Martina Bacha, aby nerikal tolik "proste". Me by to ani nevadilo, ale tech proste uz je fakt moc. Jinak dobry a tesim se na kazdej dalsi podcast *4*
    • Zdenda666
      Oni "proste" mluvi tak jak jim zobak narostl :)
    • blixak
      Jojo, vim ze je to strasny, ale proste si nemuzu pomoct ;)
    • janchor
      Taky jsem při stříhání chvílema vyskakoval z kůže. On to Aramis o sobě ví, ale tentokrát šel zjevně po rekordu.
      • sleepless
        Chtel dohnat Mafii II, ale zaroven nechtel byt sprosty :)
        • Jozef123
          *1* to keby tam povie 200 krát tak neviem ako by to vyzeralo *1* *1*
          • Něco jako rekord s F-word v Mafii 2? *1*
            • Jozef123
              Tak tak.. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit