Přejít na výpis diskuzí

Fight Club - podcast

REDAKCE 16.11.2010 
10438 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drom
    nene, dela mi to prehravac na compu (BS player), ne v browseru, kazdopadne kdyz jsem to pustil treba v VLC playeru, tak to chvili preskakuje apak se to ustali na priblizne 57 minutach... nikdy sem se s nicim podobnym nesetkal
  • Nemyslím, že myslí browser, ale přímo přehrávač aka WMP, VLC apod.
  • sleepless
    K tomu druhemu poznatku: v jakem to bylo browseru pls? Zkousel jsem v Opere, Chrome a IE a stopaz i jeji odpocet zda se byt v pohode.
  • Nezklamalo

    A to už od první sekundy :)
    Dík, tolik týdnů bez matroše do uší...
  • Drom
    stahnul jsem a 2 poznatky: jmeno souboru by melo byt Fightclub_01.mp3 (ne jak je to ted *3* ) zadruhe kdyz si poustim podcast v prehravaci, tak vidim pouze stopaz 29:04, pak to sice hraje dal, ale uz je to mimo rozsah stopaze... nevim, kde je chyba
  • to je opravdu škoda
  • Uz to funguje
  • Úplne, akoby som počúval hPod : ) Ani zostava sa veľmi nezmenila.
  • :D taky sem to pred chvili hledal :)az po 30 minutach jsem to nasel ...
  • moc do zubů jste si teda nedali ani nikomu jinému ale jako vyplnění času mezi epic battle cry dobry *5*
    a tomu COD už se prosím nevěnujte, říct o tom že je to P by bohatě stačilo a mohli jste se věnovat lepším/zajímavějším hrám
  • janchor
    Link na stažení je přímo v nadpisu nad přehrávačem.
  • Drom
    beru zpet. uz jsem ho nasel :D ale mozna pro blby jako ja by napis download neuskodil :D
  • janchor
    Nene, to řekl Wilde!
  • Drom

    download

    muzete nekam taky hodit link na stazeni? nechce se mi to vzdycky hledat v informacich o strance
  • týdeník

    fakt paráda jsem rád ze je neco takovýho novýho
    jen skoda ze to vychazi az zas za tyden *9* (ale tím nemyslím ze vás chci hnát tak to nejak neberte *4* )
    jo a rád bych kdybyste se treba zmínili o Assassins Creed Brotherhood (ikdyz je asi jeste brzo)
    díky je to skvelá vec
  • sleepless
    Martin :)
  • Super

    Hoďka bohatě stačí. Podcast je parádní, se tu chlámu u monitoru až mě bránice bolí. Jen tak dál. *2*
  • Prvních 5 vteřin

    "Nazdar podcásťáci vy strašný svině." *1* *1* Po prvních 5 vteřinách už sem se musel smát. Kdo to tam vůbec řekl?
  • Safra, mám stejný problém - podcast jsem stahoval již třikrát, velikost souboru po stažení sedí, ale ať to otevřu jakýmkoliv programem, stále mi to udává délku 29 minut. Má někdo nějáké řešení? Předem díky
  • jako pokud teda ta hodian bude takova jako tahle, tak svym zpusobem nemam nic proti :) ona cesta do skoly je dlouha, takze se to bude hodit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit