Přejít na výpis diskuzí

5 Seconds Of Summer

HUDEBNÍ SKUPINA 30.1.2014 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dík *3*
  • Panebože si tak blbá ne to jenom děláš četla jsem to na ocku v ranním freshu stačí blbko !!!!!!!!!! *5*
    • Jsi tak d*bilní nebo to jenom hraješ? Zajdi si nějdřív do školy, ten tvůj počet zameškaných hodin se tu projevuje
    • No tak ted se ukazálo kdo je blbej ... jasně věř Očko a placni se přes hubu až ti to dojde. *6*
  • a ještě něco one direction je pozvali aby šli na jejich koncert a oni to odmítly že prý nejsou boy band ale debilný rokeři debilové jsou to *11*
    • Protože 5sos nejsou d*bilní boyband jako ti tví one erection, už to pochop
    • dobre ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *3* *3*
    • Tak o tomto nic nevím. 5SOS s 1D už 2× vystupovali. A kluci z 5SOS už i byli na koncertě kde se k nim nakláněl Harry. Tak netuším kde jsi todle vzala.
  • One direction jsou nejlepší skupina na světě a 5sos jsou nuly *6*
    • Ty jsi prostě jenom dementní závistivej imbecil...5sos narozdíl od tebe něco dokázali a jejich fanoušci nejsou tak vypatlaný jak ty
    • dobree ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *3* *4* *3*
    • Kráv*
  • Prostě možu říct že fanoušci one direction jsou nejlepší a fanoušci debilních 5sos jsou debili protože fanoušci 1D jsou skvělí protože kdyby jsme mohli říct 1D aby tady konečně byli tak by jsme se proto i zabili to je muj názor *14*
    • A já můžu říct, že jsi jedna z největších kr*v, který jsem kdy viděla a za svůj kravskej nepravdivej názor se budeš i tak prát, při tom to z tebe dělá ještě větší kr*vu a ponižuješ se tím
    • Hj dievča ak si si nevšimla 5SOS vihrali Best Fan Armi takže sa chod vipchať
    • A nebo prostě můžeě jednoduše vypadnou ... protože tady je diskuze o 5SOS a ne 1D. Tu máš tady http://diskuse.tiscali.cz/hudebniskupiny/one-direction-14281/
  • Je tu někdo? *6* *6* *6*
  • Hele výš co nebudem se hádat prostě já mám ráda 1D ty zas 5sos tak už toho nechme proto já už jsem fakt naštvaná jo. *16*
    • Nic to nemění, že jsi úplně vypatlaná a to soudím hlavně podle gramatiky, asi si musela propadnout...jdi si zopakovat ročník
    • Dobře ...
      • díky že sto pochopila *4* *4* *4* *4*
  • Výš co ti řeknu denino já věřím očku. Ty tvý blbečci si strč ty víš kam a ještě něco když zpívaj naživo tak jsou falešní jak něco musím se prostě tomu smát. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Jsou falešní jo? Tak to potom aháá ... já zapoměla. 1D zpívají nádherně naživo.
      A navíc, když ti vadí, tak nedokažu potom pochopit proč na ně lezeš a víš jak zpívají naživo.
      • Dení, nekašli se s ní, její gramatika je snad horší než její názory...
  • Luki je boží kluk :**
  • Běž doprdele prostě já možu jít kam chci i na tuto stránku jasný!!!!!!!! *5* *5* *5*
    • A on tady snad nekdo říkal že nemůžeš jít kam chceš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit