Přejít na výpis diskuzí

5 Seconds Of Summer

HUDEBNÍ SKUPINA 30.1.2014 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi! -,- Nevím jestli vám to dochází, ale 5SOS jsou známí jen kvůli One Direction! Půlka Directioners přestoupila k 5SOS family a teď říkají, že jsou 5SOS nejlepší, přitom nebýt 1D, tak jsou nikde! -___- Uvědomte si to proboha!
    • Ale 5SOS se k 1D necpali. Kluci si je sami pozvali jako předskokany. Nevím co tady zase zkoušíš. A i tak by se velmi dobře chytily. Jako každá chlapecká skupina.
      • Zlato, já tu nic nezkouším! Já to vím DOST DOBŘE! Vím to, že si je 1D pozvali jako předskokany a vím to, že je Niall poslouchá! Ale něco ti povím! One Direction si je pozvali, že je chtějí mít jako předkokany, ale oni to napoprvý ODMÍTLI! Řekli, že oni (5SOS) jsou punk-rocková kapela a ne boyband!
        Takový jsou 5 Second Of Summer! Jsou (sorry, že to tak řeknu) vyčůraní! Prostě mě štvou, ano?! A nikdo to nezmění! Pokusila jsem se je nehejtovat, ale opravdu to nejde!
        I am Directioner 4ever a NIKDO TO NEZMĚNÍ! Nemám ráda 5SOS a to taky NIKDO NEZMĚNÍ!
        Pac a pusu, Directionerka :*
        • Jo dobrý, díky za názor. Já mám ráda kluky z 5SOS i 1D. A od kaď to víš že je odmítly atd? :)
  • pojdme na 2 stránku the vamps né tu předchozí ona by nás našla
    • Jo, radši táhni, odkud si přišla, díky..
  • Proč tady nikdo nepíše?
    • Protože jsi tak debilní, že se všichni radši nastěhovali na Aljašku, jinak by od tebe chytili rakovinu
    • lebo sa to tu morí tvojou debilitou
  • omg masivní nuda *6* *6*
  • Jsem ráda, že existují *14* Hlavně co se mi na nich líbí je to, že nekopírujou ostatní skupiny, ale mají svůj vlastní cíl. A to je to co je dělá originální. *14*
  • boží jsou všichni hlavně u písničky Voodoo doll *14* *14* *4* *3* *14* *14*
  • Hej ako kľud nikto nikomu neberie názor, ale boa nechápem lúdi ktorý pre svoje sny ani prstom nepohnú ale teraz sa budu navážať do npr. 5SOS *16* ktorý si idú za svojim snom a už vôbec nieje pravda ta čo tu pridala nebudem menovať (Directionerla~Niallerka... ANO viem som sviňa *3* ) že su 5SOS b*zeranti a č*raci to vôbec nie je pravda, možno to ty o nich vravíš a pri tom mali možno viac dievčat ako ty chalanov *9* Netreba sa nad blbosťou iných rozčuľovať *3* to sa už nedá liečiť *1* *1* *1*
    • Nikdy u mně nebudou teplouši!!!!!!! Jsou úžasní, mám je moc ráda *14* *14*
  • Na této stránce je nuda *6* *6* *6* *6* *6*
  • Denisa je picaaaaaaaaaaa
    • A ty jsi 10x větší ty kravko nevzděláná
  • Ashton je boží kluk *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit