Přejít na výpis diskuzí

5 Seconds Of Summer

HUDEBNÍ SKUPINA 30.1.2014 
147 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele výš co nebudem se hádat prostě já mám ráda 1D ty zas 5sos tak už toho nechme proto já už jsem fakt naštvaná jo. *16*
    • Nic to nemění, že jsi úplně vypatlaná a to soudím hlavně podle gramatiky, asi si musela propadnout...jdi si zopakovat ročník
    • Dobře ...
      • díky že sto pochopila *4* *4* *4* *4*
  • Běž doprdele prostě já možu jít kam chci i na tuto stránku jasný!!!!!!!! *5* *5* *5*
    • A on tady snad nekdo říkal že nemůžeš jít kam chceš?
  • Výš co ti řeknu denino já věřím očku. Ty tvý blbečci si strč ty víš kam a ještě něco když zpívaj naživo tak jsou falešní jak něco musím se prostě tomu smát. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • Jsou falešní jo? Tak to potom aháá ... já zapoměla. 1D zpívají nádherně naživo.
      A navíc, když ti vadí, tak nedokažu potom pochopit proč na ně lezeš a víš jak zpívají naživo.
      • Dení, nekašli se s ní, její gramatika je snad horší než její názory...
  • Prostě možu říct že fanoušci one direction jsou nejlepší a fanoušci debilních 5sos jsou debili protože fanoušci 1D jsou skvělí protože kdyby jsme mohli říct 1D aby tady konečně byli tak by jsme se proto i zabili to je muj názor *14*
    • A já můžu říct, že jsi jedna z největších kr*v, který jsem kdy viděla a za svůj kravskej nepravdivej názor se budeš i tak prát, při tom to z tebe dělá ještě větší kr*vu a ponižuješ se tím
    • Hj dievča ak si si nevšimla 5SOS vihrali Best Fan Armi takže sa chod vipchať
    • A nebo prostě můžeě jednoduše vypadnou ... protože tady je diskuze o 5SOS a ne 1D. Tu máš tady http://diskuse.tiscali.cz/hudebniskupiny/one-direction-14281/
  • Panebože si tak blbá ne to jenom děláš četla jsem to na ocku v ranním freshu stačí blbko !!!!!!!!!! *5*
    • Jsi tak d*bilní nebo to jenom hraješ? Zajdi si nějdřív do školy, ten tvůj počet zameškaných hodin se tu projevuje
    • No tak ted se ukazálo kdo je blbej ... jasně věř Očko a placni se přes hubu až ti to dojde. *6*
  • a ještě něco one direction je pozvali aby šli na jejich koncert a oni to odmítly že prý nejsou boy band ale debilný rokeři debilové jsou to *11*
    • Protože 5sos nejsou d*bilní boyband jako ti tví one erection, už to pochop
    • dobre ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *3* *3*
    • Tak o tomto nic nevím. 5SOS s 1D už 2× vystupovali. A kluci z 5SOS už i byli na koncertě kde se k nim nakláněl Harry. Tak netuším kde jsi todle vzala.
  • One direction jsou nejlepší skupina na světě a 5sos jsou nuly *6*
    • Ty jsi prostě jenom dementní závistivej imbecil...5sos narozdíl od tebe něco dokázali a jejich fanoušci nejsou tak vypatlaný jak ty
    • dobree ty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *3* *4* *3*
    • Kráv*
  • Lidi! -,- Nevím jestli vám to dochází, ale 5SOS jsou známí jen kvůli One Direction! Půlka Directioners přestoupila k 5SOS family a teď říkají, že jsou 5SOS nejlepší, přitom nebýt 1D, tak jsou nikde! -___- Uvědomte si to proboha!
    • Ale 5SOS se k 1D necpali. Kluci si je sami pozvali jako předskokany. Nevím co tady zase zkoušíš. A i tak by se velmi dobře chytily. Jako každá chlapecká skupina.
      • Zlato, já tu nic nezkouším! Já to vím DOST DOBŘE! Vím to, že si je 1D pozvali jako předskokany a vím to, že je Niall poslouchá! Ale něco ti povím! One Direction si je pozvali, že je chtějí mít jako předkokany, ale oni to napoprvý ODMÍTLI! Řekli, že oni (5SOS) jsou punk-rocková kapela a ne boyband!
        Takový jsou 5 Second Of Summer! Jsou (sorry, že to tak řeknu) vyčůraní! Prostě mě štvou, ano?! A nikdo to nezmění! Pokusila jsem se je nehejtovat, ale opravdu to nejde!
        I am Directioner 4ever a NIKDO TO NEZMĚNÍ! Nemám ráda 5SOS a to taky NIKDO NEZMĚNÍ!
        Pac a pusu, Directionerka :*
        • Jo dobrý, díky za názor. Já mám ráda kluky z 5SOS i 1D. A od kaď to víš že je odmítly atd? :)
  • maji uplne bozi pisnicky. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* upne je zeru, strasne rada bych se s nima setkala *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1*
  • miluji tuhle skupinu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit