Přejít na výpis diskuzí

US5

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • New člen už je !

    Takže nesu zprávu nový člen už je!Jmenuje se Jason a je podobný Mikelovi všechna videa si mužete shlédnout na blocích o us5 napřř. Chris-Ewuska.blog.cz
  • Nechte toho

    Dobře diskuze není jen na chválení ale i na kritiku ale ne že na ně budete nadávat jen napište že se vám ta hudba nelíbí a bude to ok každý má svuj názor ale plsss ne nadávkami jako buzny debilové trapáci
  • Ahoj

    Ahoj prosim juknete se na muj blog:http://us5jsousuper.blog.cz/
    Hodně to pro mě znamená
    PROSÍM *9* *9*
  • trapaci

    uz to josu trapaci dlouho nemeli zadnou pisnicku upe trapaci a porad tam nekdo odchazi *5* uz jsou nudni
    • us5

      drz tlamu kraaaaaaaaaaaaaaavvvvoooooooooooooo a pico *1* *1* *1*
    • Re: trapaci

      no ono je spíš trpané to jak to tady každej píše jaký to sou trapáci co vám je všem po tom když se ti nelíběj tak sem nelez já vím, že se to tu furt řeší
      • us5

        to kdo to rika ze sou trapaci tak sou pekny paka *14* *1* *13*
      • Re: Re: trapaci

        jn
        • Re: Re: Re: trapaci

          presne tak xD nelez sem *10*
  • chris

    chci chrise s5! *10* proč odesel ze skupiny *7* chrisiiiiiiiiiiiiiiiiii *14* *9*
    • Re: chris

      Ty si asi nečetla články že?Chris odešel protože trpěl nemocí která se jmenuje syndrom vyhoření a kdyby v us5 pokračoval mohlo by ho to zabít navíc chtěl dodělat školu
      • us5

        ja mam snima povleceni a tasku a penal a obali a mikynu a 46 plakatu a hodiny a desky a tuzky gumu pravitko a notisek *3* *3* *3* *3* *3* *3*
        *3* *3* *1* *1* *1* *1* *1* *1* a samolepki a cd *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15*
  • Až v říjnu lidi

    Novýho člena se dozvíme až v říjnu psali us5 více na milovnikblogu.blog.cz
  • twl

    ty jo jim to tak dlouho trva nez vyberou jednoho člověka!!!ja se nemuzu dockat ty jo kdo z nich to bude *1* *7*
    • us5

      je to CAYCE *10* *5* *16* *8*
    • Re: twl

      no oni už ho maj nejspíš vybranýho, ale představí nám ho až v tý svojí show.. a i kdyby ho ještě vybranýho neměli, tak se neni čemu divit, to neni tak jednoduchý :D
      • Re: Re: twl

        No ale...Myslim si,že ho už mají vybraného!A že ho ukážou & představí v tom pořadu na PRO7(sieben) *3* Ale nevim!
        • Re: Re: Re: twl

          no jako nejspíš už jo :D ale jako ztrácim se v tom, takže taky nvm :D
          • Re: Re: Re: Re: twl

            No to jsme na tom stejně!..:D..xDNo hele nevíte kdy bude to Pro7?? *7*
  • richie

    proč byl kdysy dávno richie v nemocnici????
    • Re: richie

      No omdlel.
  • tak kdo????

    tak kdo tea je místo vinceho??? *15*
    • Re: tak kdo????

      No to se právě neví!Ale já si osobně myslim,že Diego.To by bylo dobře,kdyby vybrali jeho. *1* *1*
      • Re: Re: tak kdo????

        no byl z nich asi nejlepsi ale jeste nevim jak zpiva :D
        • Re: Re: Re: tak kdo????

          No to já taky nevim!!! *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: tak kdo????

            Mě se diego nelíbí možná je talent ale nepasuje tam :-( Ale taky si myslím že ho vyberou
            • us5

              vite ze cayce zpiva na plejbek *8* *7* *7*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tak kdo????

              Jj. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tak kdo????

              tohle taky každej říkal na začátku o Caycem a koukněte se teď, všichni ho milujou, páč je úplně úžasnej.. toe prostě jenom to, že lidi vždycky musí hned kritizovat
  • Hlásek

    Chtěla bych poprosit o hlásek Richiemu..
    Je tam docela konkurence, např MJ.. ale já budu ráda za každý hlas =) Je to už Finále SONI..

    Dyštak hlásněte tu:
    http://dajulda.blog.cz/0908/fi nale

    Díky předem =) *3*
    • Re: Hlásek

      jj urco hlasnu =é)
      • Re: Re: Hlásek

        *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit