Přejít na výpis diskuzí

US5

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1289 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fuj

    tohle je absolutni odpad hudby muze to poslouchat opravdovy retard tyhle slizouny netalentovany,zlate Pussycat dolls aspon maji nejakou hudbu a talent
    • Re: fuj

      slysel jsi nekdy zpivat pussycat dolls zive??..radsi zavri hubu protoze oproti us5 se to neda vyrovnat.. *13* *1*
    • Re: fuj

      ae jenom jedna umí zpívat ostatní snad ani nezpívaj
      • Re: Re: fuj

        tak s tímto taky souhlasím tam zpívá jen ta nicol nebo jak se jmenuje a zbytek se tam kroutíjou jak děvky. nevím naco jsou skupina když tam zpívá jen jeden člověk to fakt mi hlava nebere *4*
        • Re: Re: Re: fuj

          PŘESNĚ, zpívá tam jenom jedna :DD hlavně že "maj talent" XDDD
          • Re: Re: Re: Re: fuj

            *1* *1*
            • us5

              nevim když jse vam nelíbí proč jsem píšete uražky oni jsou super a je to každyho vec komu se co lidi urzky ja nesnašim *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *1* *1*
    • Re: fuj

      talent kroutit se jak děvky? XD US5 uměj zpívat, tancovat a i chováním jsou naprosto úžasný, tak si dej nějakej prášek na uklidnění a příště si lez na diskuzi těch svejch, nechápu co tady nacvičuješ jako! XD
      • Re: Re: fuj

        tak tohle si napsala skvěle kroutit se jak děvky tomu se nedá říct tanec. *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: fuj

          Prosim tě.Oni jsou slavný jen tim jak jsou hezkýýý a tak...Jinak nic! *1* A jak tancujou jako děvky jako to se Ti povedlo Leni
          • Re: Re: Re: Re: fuj

            no jako přesně, ale hlavně že ona má kecy na US5 XDD je to k smíchu *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: fuj

              Přeeeeeesně...:DJsou to ...... *1*
      • Re: Re: fuj

        Asi tu nacvičuje jak je drsná *1* *1* ...:D
        • Re: Re: Re: fuj

          no vypadá to tak... *1*
          • Re: Re: Re: Re: fuj

            No jo no...Takový lidi nemam moooc ráda..:DJá je taky třeba neurážim...Třebe jenom vduchu ale nemusim to hned psát všude co s toho pak mají hovno..:D *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: fuj

              No to je taky pravda!Protože jsem blááázen!!...:D
              PS:Blááázen do Us5 *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: fuj

              *1* *1* ty nemůžeš furt XDD
            • Re: Re: Re: Re: Re: fuj

              Ale jako,když jsem se dívala na ten příspěvek..A viděla tam toho smajlíka..Tak jsem nemohla...Achjo *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: fuj

              *1* *1* v pohooo :DD
            • Re: Re: Re: Re: Re: fuj

              Jééééžiši co to je za Smajlíka já jsem chtěla dát smějicího...:D *1* *1* Pardon
            • Re: Re: Re: Re: Re: fuj

              Nee já taková nejsem ani nebudu..:D *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: fuj

              no tak nebudeš se snižovat na jejich úroveň, ne?!... XD
    • Re: fuj

      Tak si di poslouchat Pussycat Dolls A Us5 nech napokoji... *3*
  • člen

    už se ví kdo je z nich novej člen?????????????????????????????? ?
    • Re: člen

      nn ještě se to neví =)
      • Re: Re: člen

        Ale já si myslim,že to je Diego! *3* Ale nevím
        • Re: Re: Re: člen

          no já si to taky myslim :D ale taky nevim, ale on by tam s nima byl podle mě dobrej :D
          • Re: Re: Re: Re: člen

            No já bych tam chtěla mít Diega,pac toho Jaye jako fákt ne...Ale jako ez urážky...:d *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: člen

              No to máš pravdu!.:DCayce jee kocourek!No na toho Toma jsem taky čuměla jak něco..:D *1* *1* No o něm by mohli psát,že je to gay...Ale nepřála bych mu to! *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: člen

              no já čuměla jak debil na toho Toma, páč ten vypadal fakt jak buzík... ten výraz prostě úplně totálně! :DD hrůůza ještě že ho nevybrali :D ale jako když vybírali Caycíka, tak zvolili úplně nejlíp jak mohli! :D
            • Re: Re: Re: Re: Re: člen

              No žejo...Ale jako....:DJsou aba dva rostomilý i ten třetí...:DNo a ten Jay já když sem ho viděla koukala jsem s otevřenou pusou..:D *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: člen

              jooo přesně, nejlepší bylo když tam byli 3 Chrisíci :D no teď už jenom bohužel dva, ale i tak *1* ale ani jeden si tak neříká *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: člen

              No přesně tak...Stačí že tam máme hooodně Chrisíku v Us5..:D *1* *1* A mít dva Jaye to by bylo už přehnané..:D
            • Re: Re: Re: Re: Re: člen

              no ten Jay to jako.. no.. ehmmmm XD a navíc mít ve skupině dva Jaye? to jako nééé! XD Jay je jenom ten náš úúúžasnej Jayík! *1* *1*
  • maria

    jj US5 jsou naprosto boží... neim co bych bez nich dělala... *14* mno jen jsem se chtěla zeptat jestli náhodou nemáte písničku maria ve španělštině jako mp3???? *7* vše moooc díík... zatím čuuus *3*
  • :-*

    Taky vás tak hrozně zklamal Vincent?? jak teď o Us5 mluví... prý byl od kluků oddělený a vídal se s nima jen málo, bydlel někde na půdě nebo co a nedali mu i tři dny najíst... věří tomu někdo z vás?? já teda rozhodně ne!!! Vincent je lhář a idiot... nenávidím ho z celého svého srdce!!!
    a k novému členovi... Karsten to nebude... Karsten totiž vypadl hned na začátku :( což je mi velice líto, protože se mi z těch šesti zamlouval nejvíc... je pěknej a krásně zpívá... no tak třeba se dá na sólo :)
    • Re: :-*

      no tak doufám, že to z těch TOP2 vyhrál aspoň ten Diego, toho bych tam ještě snesla... no a Vincent, k němu fakt nemám slov! je to UBOŽÁK a je samozřejmě jasný, že kecá, když to management US5 žene k soudu... takže jako aspoň se ukáže jakej je to ubožák! tohle by neřeklo ani 3letý dítě tvl takovou p*čovinu!!! fakt konec
      • Re: Re: :-*

        no tak já těmhle kecům vůbec nevěřím kdo ví kdo si to vymeslel.a co se týče toho soudu tak te ještě není ani jistej.já vím že většina z vás ho nemá rádo kvůli těm nejasnostem ale měli byste se podívat na to z té lepší stránky. nezlobte se na mě ale já stojím za vinniem. *4*
        • Re: Re: Re: :-*

          já taky
  • TOP 6!

    Ahojky, na mim blogu jsou fotky a videa šesti kluků kteří byli vybráni, takže jeden z nich bude nový člen US5. Me se nejvíc líbí Karsten.
    můj blog: http://us5-my-loves.blog.cz/
    • Re: TOP 6!

      ja doufam, ze to bude Karsten!!!
      • Re: Re: TOP 6!

        Hm asi ne..:D *1*
  • <3

    tak USíci už hledaj new člena =) doufám, že vyberou někoho suprovýho jako je i Cayce.. =)
  • O mne 2

    Dobra, tedy. Odted se budu klidnit aj se svym stadem svin, co tady picujem. Prominte, ze jsem vam nadelal stresy a ostatnim taky. Vite, ja jsem taky maly tucny zakomplexovany imbecil, ktereho uz zivot ani nebavi. Apropo, ja vlastne Nightwish ani neposloucham, posloucham to, co asi nikto tady nepovazuje za muziku, cize veci jako hip hop a rap, ale co uz. Ja i muj chliv svin ted jdeme nekam do vesnice, kde se vyvalime v zumpe, a kdyz nam nekdo dovoli, tak i v hnoji. Apropo, doufam, ze jste si uzili koncert, a doufam, ze mi Tarjuska odpusti. Doufam taky, ze me v Prahe zabije nejaka elektricka. Apropo, atd.
    • Re: O mne 2

      xD nejsi trochu starej na HK a rap kdyz mas 53 roku? *1* *1* Jako ja nwm ael moja babicka to taky neposlocha i kdy to pocloucham ja :D *1* *1* *1*
      • Re: Re: O mne 2

        ne HK ale HH preklik :_D
  • Praha

    Takze par info o mne. Jsem z Prahy /Žižkov/, mam 53 let, pracu mam v jisty bance. Mam 2 univerzity a doktorat. Na net vsak jdu vzdy rad, je tady anonymita. Muzu si sem psat ty svoje dementni dusevni vyplachy a ty moje sprostarny. A pičovat a kritizovat budu furt : to me kurva bavi.
    • Re: Praha

      člověče chlape vzpamaatuj se..když si tak vzdělaný a chytrý člověk,tak proč se staráš mládeži do života.jakej maš duvod? to tě baví ty děcka provokovat? pokud ano tak mi promin ale ty tvoje tytuly máš neopravněně.jsem maminka jedne dívenky co sem chodí.a má tuto skupinu rada..já ji sice taky nemusím ale nebudu jim kazit radost.oni mi taky neuráží zpěváky a skupiny ktere mám ráda..nebo tobě snad někoho pomlouvají? nech ty děcka na pokoji..a neprovokuj.budeš se divit aš tě pošlou do hrobu.nechovej se jak vzdělaný blbec.ve tvem věku to nemaš zapotřebí.a pamatuj tytul není všechno.když se podle toho nechováš. *9* *9*
      • Re: Re: Praha

        holky ten dlouhej text pod mojím jménen psala moje mamka tak abyste si nemysleli že jsem to psala já. *4*
        • Re: Re: Re: Praha

          já bych na něj vůbec nereagovala! =DDD
          • Re: Re: Re: Re: Praha

            Ahoj. Z něho si nic nedělejte ten chodí skoro po všech diskusich o skupinách a uráží je tam. A já sem tu jen proto, protože sem se rozhodla podívat se i tu jestli tady taky byl trapák. jinak já se o US5 vůbec nezajímám ale proč by sem tu na ně měla nadávat je to váš názor na hudbu takže čus *5*
    • Re: Praha

      no a nejseš tak trochu duševně zaostalej proti nám a klukům z us5 jseš dost starej.seš horší jak malý děcko radči běž do hospody nebo rovnou na psychyatrii a nás nech bejt.
      • Re: Re: Praha

        taky si myslim, že by měl vyhledat nějakou odbornou pomoc.. :D
    • Re: Praha

      A co já s tim
  • hlásni pro US5

    pls hlasni pro us5
    http://www.thedome.de/dome/pol ls/p:1794
    • Re: hlásni pro US5

      A kde mam pro ně hlásnout
      • Re: Re: hlásni pro US5

        no na tý adrese =D zaškrtneš US5 a dáš abstimmen
    • Re: hlásni pro US5

      jasně že jo! US5 je všechny rozdrtííí! =D *14* *14* *14*
  • forever :-***

    US5 jsou proste nejlepsiii na svete *14* *14* *14* FOREVER the beeest *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší