Přejít na výpis diskuzí

US5

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    ahoj *4*
  • ??

    tak tohle byla moje oblibena skupina...ae tedkon se mi hnusi *9* kazdou chvili je tam nekdo jiny....a ja uz ani nwm co a jak? *9* *1*
    • Re: ??

      Nejsi jediná komu se hnusí ale sou tu fanynky který US5 milujou například já je zbožňuju ne sice jako na začátku ale pořád jsou nej a vím že si sem napsala jenom svůj názor já taky *3* tak pa *4*
  • Us5 v Čr !!!

    Ahojky. Máme jedinečnou příležitost vidět US5 v Čr. Musí napsat aspoň 3000 fanoušků. Ztm je nás jenom 800, tak piště na e-mail koncert@us5-czech.cz . Napište tam svoje jméno, věk a bydliště !!! Doufám, že se těch 3000 lidí najde. Tady je fanoušků koukám 2100, tak kdyby napsali všichni, tak je to ok !!! PROSÍM PIŠTE !!! *4*
  • Anketa-Izzy

    Anketa Ahojky, budu mocqy ráda, když se někdo zapojí do ankety týkající se Izzyho vlasů. Své názory prosím pište na ankety-SG@seznam.cz, heslo (předmět) je IY-V. Budu ráda za každý přspěvek ;-)
    *5*
  • dotaz

    mam dotaz kdo je to ten jayson a co je s vincentkem??
    • Re: dotaz

      No jak tak vidím tak Vincent odešel to nevidíte že byl členem od roku 2007-09 takže je tam místo něj ten blbec
      • Re: Re: dotaz

        Proč blbec?Zase!Jako vždy když je tam new člen tak nadáváte Nejdřív to schytal Cayce a ted Jayson!jste hrozní oba jsou skvělí
        • Re: Re: Re: dotaz

          Přesně Cayce je super a Jayson taky sice ho ještě moc neznáme ale zvykneme si jedině koho můžu považovat za blbce je Vincent kterej pěkně US5 urazil
          • Re: Re: Re: Re: dotaz

            máš pravdu
  • Us5 the Best

    Us5 je nejlepší skupina na světě a mám je mooc ráda a nesnáším když je někdo uráží..podle mě toho dokázali hodně a ještě dokážou
    • Re: Us5 the Best

      Souhlasiim *14*
  • .......

    Us5 sice už moc neposlouchám,ale mám je pořád ráda a vadí mi jak jim každej nadává.Tak že vy co je máte rádi nevšímejte si těch d..... co jim nadávaj.Ať si dělaj co chtěj,asi se hodně nuděj když nemaj nic jiného na práci ne??A dělá jim dobře když se tady rozčilujete.Prostě si zanadávejte v duchu.Nechci dělat chytrou,ale fakt nemá cenu aby ste se tady hádali.
  • Prosííím

    Hele plsss proč nadáváte?Nenadávejte
    • Re: Prosííím

      Přesně tak Us5 Jsou nejlepší skupina na Světě *14*
  • !!!!!

    tyhle sračky ještě existujou?!
    • Re: !!!!!

      nj už to tak budee...Pořád existujou...A sou nejlepšíí *14* *14* *14*
      • Re: Re: !!!!!

        leda ve snu *9* *9* zmrdi zmalovaný
        • Re: Re: Re: !!!!!

          Oni jsou nejlepší a dělaj show chtěla bych videt tebe jak tancuješ a přitom ještě zpíváš....to je můj názor
          • Re: Re: Re: Re: !!!!!

            show?myslíš to kroucení prdelema co dělaj tyhle nagelovaný umělý panáci?! *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: !!!!!

              Tomu nemám co říct,každej má svůj názor,když se ti tahle skupina nelíbí tak sem nelez!!!!já taky neurážím ostatní skupiny....
    • Re: !!!!!

      Jooo Jak vidíš tak existujou!!!!
  • new člen

    US5 maj novýho člena supeeeer už jsem se nemohla dočkat *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit