Přejít na výpis diskuzí

US5

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Us5 Je nej

    Čauky lidišky,
    Us5 jsou senza že jo? *14*
    Hele já potřebuji jejich HTML na obrázky nevíte nějaký? *3*
    • re:us5

      ludia boli ste na stranke us5-Izzy.com alebo ritchi? joj milion fotiek a ete lebsie je na tom s ich sukromia je to proste naj naj
      *7*
      • Re: re:us5

        *9* neviem to najst
  • Nej

    US5 jsou nejlepší skupina na světě!!!Mam každý jejich CD a prostě jsou nej-nej-nej!!! *14*
  • US5

    sou prostě božský *14* a naky tokio hotel jim nesahaji ani po kotniky *14* *14* *14* *14*
  • US5 nej!

    Nejlepší je Richie,Chris,Mikel,atd. mám jejich CD a nemůžu si ho vynachválit,jsou fakt moc dobrý,doporučuju je,jsou o 95% lepší US5 než celý Tokio Hotel,ale to je jedno jsou super!!!!!!!!!!!!!!!A jsem ráda,že se nerospadli díky Richiemu!!!!!!!!!!!Mám Vás ráda!! *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14*
    • Re: US5 nej!

      I love you Richie *8* *5* *14*
  • ahojky

    I US5 loves largely richieho he's as sweet is simply godlike.US5 nobly vocal and ghastly fine dance.Richie much much you loves let me have chance!!! !Richie much much you loves let me have chance!!! ! *4* *4* *4* *14* *14* *14* please please *9* *9* *9* once more you please. *9* *9* once more you please. *14* *14* *14* *14*
    • Re: ahojky

      US5 jsou opravdu ta nej skupina světa!Kdo si myslí něco jinýho jeto jeho problém!Miluju je,prosazuju je,poslouchám je,dívám se na ně,podporuju je prostě co se dá!!!!!!!!!!§Us5 I love you!You are the best band in this world!Izzy,Richie,Chris,Mikel,JAy thank you!!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: ahojky

        My love is Us5... Izzy Gallegos, and Richard Christopher Stringini .... *3* *14* *14* *14* *14* *4* *8* *8* *15* *15* *1*
        • elahe

          hi.*3*
          i love us5.*14*
          us5 are my best friends. *4*
          • faninka us5

            cauky lidi pry mikel odchází nevíte proč? *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit