Přejít na výpis diskuzí

US5

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
1289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • US5

    US5 sou ti nej kluci*14* a maji uplne klaaaasne pisnicky mno ploste uplne z nich nemuzu a nejklaaasnejsi je Chris jo a kdo tvrdi ze sou to curaci nebo takoveho neco tak at si to necha pro sebe a vsem tokiakum preju aby z toho VYROSTLI!!! *3*
    • Re: US5

      Chris je prostě nejlepší a vubec všichni sou supeééééér ve všech ohledech *3* *14*
  • super smajl

    tak tento smajl je zabity- *9* aj tento *9*

    *15* *15* *15* *15* no ja z nich nemozem *1*
  • i ♥ u chris

    Chris je z nich ten naj naj najkrajsi, a je strasne sexy *14* *14* *14* *14* je to ten najkrajsi chalan sveta *14*
  • re:us5

    cawte ludia ako ide zivot? dnes som si asi 20 krat pustila us5 na youtube joj hrozne sa mi pacia no najme Izzy Gallegos je super ... inac videla som tam videa ako utekali pred fanusickami a ine boli super strasne sa mi pacia
    *14* *14* *15* *1* *1*
  • anonym

    I love you Izzy Gallegos ... is cool ... is us5 wow Izzy wow Izzy *14*
    • Re: anonym

      MILUJEM IZZYHO HROZE ked ho vidim tak placem pomoc pomoste mi... *9*
  • Richie

    Vmím srdci vždy zůstane Richie moc tě miluji *14*
    • Re: Richie

      caw chcela by som sa spitat preco vsetci chcu len Ritchiho je pekny ale ostatych som to este vobec nepocula spomenutych ale neva kto si chce pokecat na pokeci alebo lebsie na poboxe ? pobox:vevadubinska@pobox.sk pokec: 11anonym112 napiste prosiiiiiiiim bo saa nudim ... asi mi nik nenapise co?! *9*
  • us5

    us5 je ta nejlepsi skupina na svete delaj super pisnicky a vypadaj velmi dobre. I love richie!!!!!!!! *14*
    • Re: us5

      ahoj mas pravdu a je aj Ritchi peny us si videla videa na youtube.com? ako sa skrili v obchode alebo ako sa ucili chorografiu (tanec) do videoklipu joj boli zlaty a najme Izzy a Ritchi ... juj *14*
  • Pro vás

    Hej dívky ste naprosto vymydlený z těhle sraček ...vapamtujte se !..Media do vás cpou hroznej shit víš co ...A vy si to ani neuvědomujete ..ach jak vás lituju..Kočandy moje .... *14*
    • Re: Pro vás

      radek michal a iny co ste to pisali ste trapny a co ked sme do nich zylubene vy ste trapnejsi ved vam sa pacia iba kocky s velkymi prsiami a zatkami na pol km..... inac detail: ZHOT *5*
      • Re: Re: Pro vás

        Souhlas
    • Re: Pro vás

      No jo,,to je reakce kluků,protože víte že my je žerem a vy jim nesaháte ani po kotníky.. *13*
      • Re: Re: Pro vás

        PRESNE mas pravdu *16*
        • Re: Re: Re: Pro vás

          NAPROSTO SOUHLASIM a vy co si myslite ze th sou nejlepsi tak vas lituju (je to bohuzel nevylecitelne)... *1* *1* *1* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Pro vás

            TH jsou ty největší sračky na světě a US 5 jsou ti největši kunďáci na světě!!!!
  • Místnost US5

    Jestli máte rádi US5 přijďte do místnost US5 na lidé.cz. Všichni fans jsou tam vítáni. *3* *3*
    • Re: us5

      chalani su dementi ale chalani s us5 su jednicky proste naj naj... i love you Izzy cmuq *14* zerem ta Izzy *15*
  • I LOVE US 5

    US 5 jsou fak nej skupinou na světě.Moc ráda je poslouchá.Jsou fak good pop group.No a nejlepší a nejhezčí je ovšem slaďoušek Richie.Je to takovej malej andíle.Kdo by mu neodolal.Ale Chris taky není k zahození.Sou sweet,sou cool,sou sexy.To jsou US 5!!!! *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit