Přejít na výpis diskuzí

Argema

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
213 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ex

    At zije ExArgema..a rok 1982. *14*
  • Náhoda jak blbec

    Tak jsem zjisti, že oba pánové si jaksepatří pochlebují. Nejenom zde, ale i na jiných serverech a píší jaká je to náhoda, že po tolika letech se najednou náhodně potkali na různých fórech. Já bych řekl, že spíš je fór o co se tu snaží. Mě je úplně jedno, jak Argema vznikla. Mě se líbí jak hraje teď a skladby jako Ráj, Pivovar, Všední den, Nejsi má, nebo Milionář, to jsou opravdové pecky. Pánové už si dejte pohov a přestaťe se do Argemy navážet.
    • Re: Náhoda jak blbec

      z mladyma oslama se nema vubec cenu bavit,kdyz nevi ocem rec..
      • Re: Re: Náhoda jak blbec

        takze tobe se libi ted jak hraji,a co bylo pred tim nic te nezajima jo?
      • Re: Re: Náhoda jak blbec

        To Clok:
        To jsem rád, že to nebylo na mě. Jelikož jsem ročník 1967, tak si myslím, že jsi si spletl rubriku. Možná by jsi mohl trošku změnit slovník.
  • Bobr

    http://www.youtube.com/watch?v=hBfa XVzSKL0
    • Re: Bobr

      http://cs.wikipedia.org/wiki/Argema
  • www.argema.cz

    Rád je poslouchám, ale momentálně na jejich webových stránkách není nic k přečtení - kompletně černá plocha, takže ani nevím kdy a kde budou koncertovat.
  • Argema

    Blbouni,Argema byla a je Filgas a nějaky Bobr či jiní,co se tam pokoušeli o zpěv už prostě majů SMULU,tak jest... *5*
    • Re: Argema

      Ono je to opravdu těžký. Nemyslím si, že by dnešní argema byla nějak extra slavná, jen je daleko větší možnost propagace. Docela by mě zajímalo, kdyby propagace dnešní argemy závisela jen na šíření demosnímku a nahrávek ze zábav jak by si současná argema stála. Jsou to nesmyslné spekulace, ale je pravda, že argema hrála soft metal s moravskou ypěvností, což byl docela osobitý styl. Tím si získala posluchače v celé ČSSR. Ono tady nebylo nmoho opravdu kvalitních rockerů, takže nebylo tolik "na výběr" vím, že toto mnozí namítnou, ale ona se argema opravdu vrýval lehce pod kůži. V tom bzl hlavní úspěch. Také v textech. Proč potom vznikla Argema a současně Gigi 21? Kdo ví...Karel H. Pavka. P Zbyňďa Bobr...Ti vědí. Každý asi přijde se svojí teorií. Jisté je jedno. Chápu, že je v kapele pět kluků, jsou spolu často a časem nejen ponorka, ale také i neshody a pod. To je prostě logické. To jsou jen spekulace, ale myslím, že docela logické. Uplynulo dle mého ještě brzo od dob, kdy se kapela rozklížila a slepování asi nebylo bez problémů. Výše zmínění pánové jistě vědí své.
      Dle dosavadních článků a argumentů se přikláním verzi Karla Holomáče. Má to logiku a o P. Pavkovi vím svoje i z jiných zkušeností.
    • Re: Argema

      stural...ty mas taky smulu ze nevis co pises za nesmysli.. *9*
    • Re: Argema

      Kdyby nebylo Bobra,Argema by nemela zadne poradne hity,ty tele!!! *5*
      • Re: Re: Argema

        Já teda nevím, ale chodila jsem na Argemu od samého začátku a dobře jsem kluky znala, tak vim, že ty největší pecky složil jejich tehdejší manažer Karel Holomáč. Nevím jestli si na všechny vzpomenu - Vyznání, Dávej pozor na normální lidi, Barová zpěvačka, Jsem jaký jsem. Bobr ale skládal také dobré věci, ale toto byly jejich největší pecky.
        • Re: Re: Re: Argema

          Souhlasim s Tebou,Lenko,taky si to pamatuju,clok taky neco pamatuje,ze??Jiste je,ze to byly Karlovi hity,patri mu za to dik.V nasich srdcich to zustane navzdy,Ze???Mejte se fajn *3*
          • Re: Re: Re: Re: Argema

            bobr slozil treba..posledni cigareta,proc chces byt tak zvlastni,muj svet je tam kde ziju,nezvana navsteva,slunce ma vse co ma mit,na dne dzbanu,dlouhe roky,mamo rekni ze jen spis..atd *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Argema

              Vždyť jsem napsala, že Bobr složil také hezké písničky. Bylo dobře, že se tito dva pánové dali dohromady. reagovala jsem jen na to, že kdyby nebylo Bobra ....Vždyť šéfem kapely byl Karel a také se divím, proč se Pavka nikdy o něm nezmínil, ani na oficiálních stránkách. Schválně jsem si našla ty staré texty Argemy a Karel Holomáč ještě složil Proroctví, Myšlenky, Tajemství, Svítá, Začátek konce, Jako chrti, Nevolej, Protest song,Frajer, Stopař, Jsi moderní atd. Tady je vidět, jak byli oba dva pro Argemu důležití. Karel tady někde na fóru reagoval v tom smyslu, že Pavka Argemu nezaložil, jak všude povídá. Samotnou by mne zajímalo, jak to teda bylo a proč by Pavka lhal. Taky jsem někde slyšela, že název Argema si ukradl jen pro sebe, aby ho kluci nemohli používat. Mohl by se k tomu Karel vyjádřit? Děkuji.
        • Re: Re: Re: Argema

          no hity byli jeste zpozdeni,navsteva nezvana,stroj atd je jich spousta
    • Re: Argema

      Ty trdlo,nevis,o cem mluvis!!!!Nezazil jsi poradny narez!!!Umres blby,je mi te lito. *1*
  • ZBYTECNE

    Ze by zbytečné kecy zhrzeného managera?K.H.-tady už hotovo,najdi jiný píseček.
    • Re: ZBYTECNE

      nechci se do toho michat,ale pojem Argema byla predevsim do roku 1989 nez se rozpadla,potom uz to byla a je jen napodobenina skupiny.
    • Re: ZBYTECNE

      Že by pravda byla někomu nepříjemná? Já vystupuji pod svým jménem, protože nemám důvod lhát. Jen vyjadřuji své názory. A zhrzený manažer? Dobrovolně jsem se rozhodl z Argemy odejít a jít jinou cestou, takže to jsi vedle. Proč se nepodepíšeš, hrdino?
  • Bobr

    Karle...je pravda ze uz se to rozjelo na Slovensku ta nova Argema..20.12 skalica atd
    • Re: Bobr

      TO CLOCK.
      MŮŽU TĚ UJISTIT, PRAVDA TO NENÍ!
  • bobr

    no ze by sem zavital sam Bobr,budu tomu verit a zeptam se..cetl jsi na neoficialnich strankach Argemy clanek specialni rozhovor a co nato rikas.?
  • vím ,vím

    K.Holomač je můj nadřízený v práci,kde spolem děláme a já vím co vím....K.Holomač je fajn a dá se s ním rozumně mluvit.Takže se chystá něco.......
    • Re: vím ,vím

      tajit ze neco bude uz nema smysl,to uz jsme tu rozebrali..ted jde o to kdy se zacne,a v jakem slozeni hrat.. *5*
  • Fotečky

    Kam zmizely všechny fotečky co tu byly? *9*
    • Re: Fotečky

      No Verčo taky na to koukám,a to jsem jich sem tolik poslala *7* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit