Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijeedou!!

    Joooo!! Billy Talent přijedou do ČR!!! Hurááá!! Přijedou 21.listopadu do Prahy, budou vystupovat v Tesla Aréně v 19:30hod.!! Lístky stojej něco kolem 600Kč!! Strašně se těšim, ještě čtyři měsíce! Pojedete lidi taky?? Je to naprosto úúžaa!! *14* *14* *14*
    • Re: Přijeedou!!

      ja to mam hrozne daleko a rodic me tam nechtej pustit *9* *9* ja chciiiiiiiiiii
    • Re: Přijeedou!!

      Docela bych chtěla vědět kolik tam bude lidí...matka mě tam nechce pustit x"(
  • Billy Talent

    Talenti jsou děsně fajn! Jejich hudba je pořád podobná, moc se nemění. A toho si vážim. Celkově se moc neměněji, přijde mi, že jim sláva nestoup do hlavy a toho si to je super! :) Jsem docela zvědavá, jaký bude další album! :) BTW: Koncert byl naprosto famózní! :)
  • Koncert Billy Talent v Praze

    Kdo byl na BT v Praze? Já teda jooo!Určitě každý víte, že hráli na turné s MCR jako předkapela. A byli perfiš, Beník krásný jako vždy a co mám říkat o Gepardovi!!! Byli pěkní všichni, tak kdotam byl, řekněté!
  • super skupina

    no..asi tak je to užasná skupina a bylo by lepší když by tady o ní bylo víc než 2 věty, který se ani nedaj přečíst.. *10* *10*
  • BT

    necu machrovat,ale mam od Billy Talent vsechny songy..kdyztak pisnete,jestli neco nemuzete sehnat.poslu vam to.. *3*
    • Re: BT

      Ja som z Trnavy (Slovensko) a strasne tam chcem ist ale nevim jak asi vlakom tam pojdem
    • Re: BT

      :D okey tež mam všechny a co jedete někdo na koncert do prahy? *1*
      • Re: Re: BT

        kdy?uz tady byli neee?...ja bych mocinky rada jela...vic nez kamkoli jinam..

        p.s. tky to dalo docela dost prace ty pisnicky sehnat... *1* *1* ..ale sou uzasny *15* *1*
        • Re: Re: Re: BT

          jj sou suproví :) a teď bude koncert v praze... se koukni sem http://www.billytalent.com/index_or iginal.html
          a nahoře dej tour dates :) je tam napsaný že mají dojed 23. června 2008 do Prahy- Folimanky *15*
          • Re: Re: Re: Re: BT

            WOW!!!tak to jedu....best skupina,fakt *15*
            ale nemam s kym jet,..to je jedno..jedu!!! *1* *14* *15*
            • BT

              jasný tam se musí jet i kdyby si měla jet sama *15*
  • bezva

    Řeknu to stručně a jasně BILLY TALENT JE SKVĚLÁ KAPELA!!!! *4*
  • Jééj

    Jůů Billy Talent je moje nejky skupinka ... skoda ze tu není víc fotešek nebo větší životopis :-* jinak bozííí skupiiinka *5* *14* *15*
  • Billy talent

    Billy Talent je ta nej skupina na světě lepší skupinu neznám a nechámu ptač tady maj jenom dvě věty který sou k nepřečtení a k tomu 4 fotky a ztoho jedna neni Billy talent! a Ben to je můj miláček prostě ho miluju! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • fotky

    lidi sorry nektery fotky sou tu 2x...
    • Re: fotky

      tak nevím jistě jestli pojedu ale spíš jo jak ne... jako todle si nechci nechat ujít...to prostě nejde *1*
      • Re: Re: fotky

        to mas dobry..ja asi nepojedu.nemuzu. *9* *9* ..sakra co mam delat????mati chytla rapla,tak si o tom muzu nechat jenom zdat..chjo to je zivot *9*
        • Re: Re: Re: fotky

          ještě časuu... :) určitě rodiče přemluvíš ;) *3*
          • Re: Re: Re: Re: fotky

            ty je neznas....to je hrozny. *9* .musela by se ze me stat sprtka a nevim co jeste..
            • Re: Re: Re: Re: Re: fotky

              a odkud ses? jestli ne z prahy tak jim zkus udelat jako jak by se tam dalo v pohode dostat a takovyhle aby videli ze se to da v pohode zvladnout a tak x)
            • fotky

              nj neznam...ale tak to zas ty neznaš moje *1* taky sem je přemlouvala dlouho...
  • hh

    hey konecne zas nekdo, kdo pridal fotky... *1* me furt blbne komp.. jsem to zkousela nekolikrat, ale neide to, maximalne po jedne...a na to nemam cas, kazdej den sem davat jednu photku *1* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit