Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.cshudba.cz/interpreti/208-Billy_Talent
    BILLY TALENT na Česko-Slovenské Hudební Databázi
  • BéTéčka jsou kvalitka....

    Je to jasný jak facka, B.T.u mě vedou, jejich hudba i texty nemají chybu, čím víc je poslouchám, tím víc mě berou. Skvělej nářez co mi koluje v žilách. Ať se jdou bodnout a utopit všichni co hudbu B.T. nerespektují, akorát to ukazuje že hudbě nerozumí. Jejich songy mají všechno co jsem v hudbě hledala a našla!!!!!!!!Tak zas na koncíku chlapi *14* *14* *3* *5*
  • <3

    love BT!!! *3* *1*
  • ♥ sou supr ♥

    Já je lovuju... fakt sou nejlepší!!! jejich hudba je neskutečně upřímná...no suprový mno ♥ =D
  • Re: FUJ!

    ty seš největší ichtyl a kretén na světě naser si a pak tepr pomlouvej *16* *16*
  • B-day

    Happy Birthday Ben!! ♥ ya!! <3 *3*
  • Škoda

    Zdar lidi, v Praze sem chytila chřipku a teď sem se nějak vzpamatovala=). Šlo o to, že s nějakýma fanouškama jsme se domluvily, že dáme Aaronovi na meet a Greet dárek k narozeninám. Bohužel z toho sešlo, měl jsme nápad že mu uděláme speciální puk na hokej s logem Billy Talent a fotkou a se vzkazem od fanoušků. Je mi líto, ale peníze se nesešli a bohužel fanoušky nějakým způsobem nespolupracovali. Bylo to děsná škoda když jsem mu jenom, suše popřála na setkání Happy Birthday. Příště byto chtělo víc organizace, ale i to přání narozenin ho potěšilo=). No nic, chtěla jsem vám to jenom říct, spíš jenom těm ským sem se domluvila.
    Mějte se *3*
  • Re: Otázky na BT

    sakriiš :d taky sem soutěžila...njn mě pstě štestí přeje :D
  • koncík

    ááá bože lidi!! ten koncert byl magamózně uplně luxusní!!! uáááá bože já chci znova!!
  • Otázky pro BT

    Ještě jedno připomenutí: otázky posílejte do max. 20.11 ptž to setkání je 21.11. O.K mějte se *1*
  • Otázky na BT

    Lidi, mám pro vás takovou zprávu. Vyhrála sem v soutěži Bravo: Setkej se s Billy Talent, nebudu tady popisovat jak moc se těšim že je uvidim:-). Ale kdoby měl nějakou otázku na Billy Talent tak mi jí může poslat na můj email: plevovasarka@seznam.cz a pokud budu moct tak se na ní přímo BT zeptám a popřípadě vám odešlu odpověď. Mějte se a ptejte se *1*
  • bla bla

    jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttoooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooo nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppšššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Live na óčku

    Tak to je supééér!...budu 100% koukat a na ten koncer důůůůůůů a hrooozně se těšim!!!! áááá *14*
  • Re: Live na óčku

    tvl Ď bez tebe bych to ani nevědělaa :!
  • Re: Live na óčku

    mno tak to je super! zase na to cumet na intu to pojede rychle! =(=(=(
  • Live na óčku

    Lidi už jste to viděli?? No óčku budou Billy Talent Live!! V úterý 17.11 od 20:00 pustěj záznam z koncertu 666 z Londýna! Prej aby sme se připravily na jejich koncert! To je beezvaa! Fanoušci musej určitě koukat! Tak co, nepropásněte to!! *1*
  • Neeeeee

    Ježišiiiii!! Já na then koncert nemůžu! To je hrůza, ja se na něj taak tešila a rodiče mi to nedovolej!!! SAKRA! Šetřim na to jako magor a pak nejedu, neuvidim Bena ani Iena, neuslyšim jejich nádherný hlasy, jejich nádherný kytarový tóny! Já se asi zblázníím!! Víte jak těm co jedou závidím? OMG, chjo fakt děs. Tak si to tam lidi užijte, chjo bete mě.....
  • Re: BT

    jooo dostala jsem lííístkyyy juhůů :D ty?
  • BT

    bez diskuze jsou talenti nejlepší kapela *15* na světě je miliarda dobrých bandů, ale tahleta je prostě lepší než všechny ostatní.Mimochodem - jede tu někdo 21.listopadu na ten konc? *14*
  • t-music

    nezapomeňte hlasovat v hitparádě t-music chart na 6.místě je Devil on my shoulder *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit