Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: BT III

    joo the dead cant testify je nejlepší z toho novýho céda *4*
  • BT III

    já žeru tu desku!! asi sem jí dostala jako poslední,každopádně nemá chybu...nejvíííc The dead can´t testify <3
  • ...

    no a já se všechno dovídám až poslední :(
  • Re: SUPER!

    jj.ae ted se stejnak prekonali pisnickou rusted from the rain ze decka?upa nadherna pisnicka fakt boziiiiiiiiii *14*
  • Re: FUJ!

    no jasne!!!!!billy talent je tak skvelaaaaaaaaaa skupina jaka vubec mohla byt tak neurazej a bez si poslouchat ty tvoje evu a vaska *10*
  • Re: Re: bravooo

    aaa že jo! kámoška mi dala ze svýho B tak máám dva ;) upe je žeru hey xD a tu fotó zvlášť
  • Re: Billy talent mají reklamu!

    já německou MTV nemám :( tak nevíš nebo někdo jestli se ta upoutávka nedá pustit na youtube nebo někde *4* ?
  • Re: bravooo

    já vím to je super ten plakát mám a fakt super fotka :)
  • bravooo

    juhuu v novym bravíčku je plakát! úžo fotka! těšim se na zítřek :))))
  • Billy talent mají reklamu!

    Lidičky, včera jsem koukala na Německé Mtv a Billy Talent tam mají svojí reklamu! Jedná se o upoutávku na jejich tour! Hraje tam song Rusted from the rain, je tam seznam všech měst a pár záznamů z koncertů! Musim říct že to tam Benovi moooc slušíí! Je super že se o ně zajímají a nawíc, ta reklama je váážně super protože Rusted from the rain tam Ben zpívá Live! Úža!
  • predkapely

    tak predkapelky sou prej Cancer Bats Silverstein na ty se upe tesim *1*
  • Re: jooooo xD

    Cancer Bats a Silverstein - co sem viděla na diskuzi...se máš že jedeš..zavidíím ti =((
  • jooooo xD

    thak přáátele já jedu určo__xD xD newíte jaká bude předkapela_?_?_?
  • Re: Videoklipy

    ňáký složitý ne...


    stáhnout VDownloader
    spustit ho
    zkopírovat link
    otevřít okno s VDownloaderem
    Uložit
    a je to.

    doporučuju stáhnout vyší verzi
  • Re: Přijeedou!!

    ja to mam hrozne daleko a rodic me tam nechtej pustit *9* *9* ja chciiiiiiiiiii
  • Re: Přijeedou!!

    Docela bych chtěla vědět kolik tam bude lidí...matka mě tam nechce pustit x"(
  • Přijeedou!!

    Joooo!! Billy Talent přijedou do ČR!!! Hurááá!! Přijedou 21.listopadu do Prahy, budou vystupovat v Tesla Aréně v 19:30hod.!! Lístky stojej něco kolem 600Kč!! Strašně se těšim, ještě čtyři měsíce! Pojedete lidi taky?? Je to naprosto úúžaa!! *14* *14* *14*
  • Re: Hlasování

    hotovo xD
  • Hlasování

    Nezapomínejte hlasovat pro billy talent... http://www.t-music.cz/ !!! *3*
  • koncik

    fara nekdo z vas na to predstaveni BTIII (tuto nedeli)???????? jestli jj berte sebou urco kameru (pak to dejte na youtube XD)!!!!!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit