Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmm

    Podle mne i na prvnim albu maj par moc dobrych pisnicek, Try honesty, nothing to lose... Jako jedna vec se musi nechat maj skvely songy,,,, *3*
  • SUPER!

    Borci!Nejlepsi je Fallen Leaves, Surrender a River Below. *5* *1*
  • bt

    ahojky jsou to moje nej kapela posloucham je 2 roky a byla sem na nich v praze ale nevyrovna se to tomu jakej byl koncert ve francii bylo to tam good tak se mejte fanoušci bt a mate jejich dvd ja jo kdyžtak kdo bude chtit tak přepalim a pošlun pa i love you billy talent *8* *5* *14* *7*
  • B.T.

    B.T. jsou nejlepsi punk-rockova skupina kterou znam.Jsou super!!!!!! *1* *1* * *15* *15*
  • Billy TAlent

    Ahoj!!!Billy Talent je NEJLEPSI skupka jakou znam !!!!! *14* *14* *3* *5* *14* *14*
  • nEeEeEeEeEj xD

    JÁáÁááÁá tam byláÁáÁá, bylo to uplně klááásný, kam se hrabe MCR *8* ... prostě BT je nEeEeEej *14*
  • FUJ!

    ŠULINI!! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Koncert Billy Talent v Praze

    Kdo byl na BT v Praze? Já teda jooo!Určitě každý víte, že hráli na turné s MCR jako předkapela. A byli perfiš, Beník krásný jako vždy a co mám říkat o Gepardovi!!! Byli pěkní všichni, tak kdotam byl, řekněté!
  • Billy Talent

    Heh...hey Billy Talent jsou prostě BEAUTIFUL,the VERY BEST... nebudu psát pořád to samé dookola, ale.....JSOU FAJNÍ, UPE STYLAČI, TY CD POSLOUCHÁM FURT A JEŠTĚ SE MI NEOHRÁLY XD, no není skvělé, lol...a už se těším na další cd...vy doufám taky *8*
  • Billy Talent

    Talenti jsou děsně fajn! Jejich hudba je pořád podobná, moc se nemění. A toho si vážim. Celkově se moc neměněji, přijde mi, že jim sláva nestoup do hlavy a toho si to je super! :) Jsem docela zvědavá, jaký bude další album! :) BTW: Koncert byl naprosto famózní! :)
  • Webovky

    Hey, zdravim všecky fans týhle skupiny, pokud máte zájem dozvědět s víc, tak určitě navštivte http://talenti.hustej.net/ díky, měj te se.. xoxo rulezzzz *1*
  • Billy talent

    Billy Talent je ta nej skupina na světě lepší skupinu neznám a nechámu ptač tady maj jenom dvě věty který sou k nepřečtení a k tomu 4 fotky a ztoho jedna neni Billy talent! a Ben to je můj miláček prostě ho miluju! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • bezva

    Řeknu to stručně a jasně BILLY TALENT JE SKVĚLÁ KAPELA!!!! *4*
  • ooooooú

    nejvic dob super skupina !mam je rada a ten spevak nejvetsi kunda pá *3*
  • Jééj

    Jůů Billy Talent je moje nejky skupinka ... skoda ze tu není víc fotešek nebo větší životopis :-* jinak bozííí skupiiinka *5* *14* *15*
  • super skupina

    no..asi tak je to užasná skupina a bylo by lepší když by tady o ní bylo víc než 2 věty, který se ani nedaj přečíst.. *10* *10*
  • x

    Fallen Leaves, River Below,Surrender... úžasný písničky
    Docela mě mrzí že tu o nich neni víc, a jen jedna fotka *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit