Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: koncert

    jo no mozna mito dovoli doufam snazim se premluvit naky decka at jedou se mnou jinak me mamka nepusti ale uz to mam na pul v kapse tobe to urco taky nakonec dovoli uvidis stojim pri tobe si muj clovek *4*
  • koncert

    nj ale nakonec ti to dovolili...narozdil od
    nasich..se vytratim *1* *1* .ne no *1* .nevim
  • fotky

    nj neznam...ale tak to zas ty neznaš moje *1* taky sem je přemlouvala dlouho...
  • Re: Billy v Praze

    jo cau to je pravda fotky mozes pridat jenom kdyz si zaregistrovana .ja uz sem taky je tam pridavala ale oni se tam obevy az treba za par dnu. jo a mohla bys mi prosim napsat presnou adresu kde to vsechno zjistim? tyjo kdyby me mamka pustila tak uz po ni do konce zivota nic nechcu to slibuju. *3*
  • Billy v Praze

    Jo v Praze budou se jukněte na ticketpro.. Jo a mimochodem neví někdo z vás jak se mám přidat do fanklubu?? Já kliknu na to chci se stát fanouškem a tam se mi objeví že se musim přihlásit- nad tim je registrace ale jaksi mi na ní nejde kliknou pls pomozte.... *9*
  • monca

    cau lidi hej to myslite vazne ze budou billy talent zase v praze ani nevite jak bych byla rada kdyby to byla pravda prosim ozvete se mi nekdo na email diky moc
  • Re: předkapely

    jako předkapelu maj Anti-flag... celkem dost dobrá americká punk-rocková skupina... Budou dobrý... Docela známá písnička od nich je třeba This is the end(For you my friend) *3*
  • Re: předkapely

    predkaposka bude Antiflag
  • Re: Re: Re: Re: fotky

    ty je neznas....to je hrozny. *9* .musela by se ze me stat sprtka a nevim co jeste..
  • Re: Re: Re: fotky

    ještě časuu... :) určitě rodiče přemluvíš ;) *3*
  • Re: Re: fotky

    to mas dobry..ja asi nepojedu.nemuzu. *9* *9* ..sakra co mam delat????mati chytla rapla,tak si o tom muzu nechat jenom zdat..chjo to je zivot *9*
  • Re: fotky

    tak nevím jistě jestli pojedu ale spíš jo jak ne... jako todle si nechci nechat ujít...to prostě nejde *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: sraz

    *1* *1* *9* pojedes na ten koncert???ja uz mam tak na 50% jisty,ze nejedu *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* ..chjo,jedinej smysl myho zivota *1*
    nevim nevim.
  • Re: Re: Re: Re: sraz

    tak už se těším na ten zbytek... :)
  • fotky

    lidi sorry nektery fotky sou tu 2x...
  • Re: Re: Re: sraz

    *1* *1*
    ale taky jenom par...mam jich plnej komp.... *1* *14* . *15* .ale este tu nejsou vsechny *15* *1* *14*
  • Re: Re: sraz

    jee tys přidala fotky good :) začina se to tu rozjiždět *1*
  • Re: předkapely

    na strankach Billy Talent nemaji napsanou zadnou..aspon tak *1*
  • Re: sraz

    dobrej napad, *1* *1* to by nas tam bylo celkem dost..dame sraz.. *1* ale v kolik asi??jsem od olomouce,abych to stihla *3* *1*
  • Re: BT

    Ja som z Trnavy (Slovensko) a strasne tam chcem ist ale nevim jak asi vlakom tam pojdem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit